Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiełbasa jak za gierka

zostawiła mnie dziewczyna

Polecane posty

Gość kiełbasa jak za gierka

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lily20
i ocet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaniee
kobiety nie mają serca wiem coś o tym jak się znduzą to odchodzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiełbasa no cośty..dopiero co jedną babeczke pocieszałeś??? Trzymaj się chłopie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbasa jak za gierka
ale ja sama jestem kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbasa jak za gierka
poznała faceta, spotykała się z nim równolegle i wychodzi za mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ferworze walki nie dopuściłem i takiej możliwości.... a co ona nie była pewna samej siebie czy co?? Trzymaj się kobieto.... no chyba ,że to prowokacja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbasa jak za gierka
nie wiem, siedzę i płaczę...myślałam, ze tak samo jak mi zależy jej na nasale facet byl widac ważniejszy:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbasa jak za gierka
przynajmniej nie zerwała bez słowa jak facet pierwszy raz byłam z kobieta, ale chyba juz nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaniee
kobiety nie mają serca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbasa jak za gierka
wlasnie wyobraz sobie, ze dlatego z nia bylam, ze znala moje potrzeby lepiej niz facet, byla bardziej wrażliwa na moje potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaa
bardziej wrazliwa na twoje potrzeby rzeczywiscie wrazlwa skoro sie tak zachowała , ale cóz kobiety tak mają taka ich natura , ze skacza z kwiatka na kwiatek i nie lcizą się z uczuciami osoby którą ranią liczy sie tylko ich dobro i ich uczucia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak przyjmiesz słowa pocieszenia od faceta...no ale...wiem ,że kobiety często bywają wygodne w swoich wyborach, jakby nie patrzeć wybrała \"spokojniejszy\" związek....chyba,że to miłość....zostaje tylko się z tym pogodzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbasa jak za gierka
ja już chyba nie będę z kobietą, już wolę facetów - z nimi chociaż wiadomo co i jak ..chociaz bywają bydlakami dzięki Boris:) wiesz, teraz takich słów mi wlaśnie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbasa jak za gierka
wiedziałam, ze to się kiedyś stanie, ale te kilka miesięcy warte były nawet takiego rozczarowania w sumie to nawet nie mam jej tego za zle, ze nie będziemy się widywać, jej mąż nawet o nas nie wie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bywamy bydlakami a facetów z pierwiastkiem kobiecym chyba jest sporo....jeśli chodzi o rozumienie wzajemnych potrzeb itd......niektórzy bywają zniewieściali i totalnie nie przystosowani do życia no ale są i tacy, którzy z tej strony natury robią swój atut....i tu kolejny podział...rozumie kobiety i je wykorzystuj no i wreszcie bohater pozytywny.....odbiegam od głównego tematu bo nie lubię wypytywać o każdy aspekt cudzego życia.... może to była wzajemna fascynacja?? gdy doszło co do czego to tak się to skończyło...nie wiem...no ale chyba rozstałyście się we względnej zgodzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbasa jak za gierka
tak, w zgodzie...ale ja nie wiedzialam,z e mnie to zaboli.. traktowałam to troche jak taka hmm przyjazn ona mi powiedziala, ze nie powie mu o nas, bo on będzie to traktował instrumentalnie i będzie się domagał, zebyśmy się mu pokazaly..no wiesz jak jesteśmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niewiernymi Tomaszami też bywamy...czemu w sumie sie nie dziwię....jednak jesli twierdzisz ,że było warto...to było warto...i faktycznie jej facetowi chyba nie ma co o tym wspominać..bo to była wasza już teraz przeszłość a nie ich...zabolało bo zabolec musiało, nikt nie lubi tracić rzeczy, ludzi, z którymi mu dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbasa jak za gierka
ja po prostu wolałam pewne rzeczy przeżywać z nią, bo po seksie z facetem nie mogę dojśc do siebie, mialam tylko dwóch facetów i z obydwoma skończyło się przez jakieś wyrachowane baby, bardziej doświadczone ode mnie:( kobiety są podobno wierniejsze tylko ona ma 36lat i stwierdziła, ze musi znalezc ojca dla dziecka, bo zegar biologiczny itp. ech, muszę zaraz spać a ty nie śpisz? jak rano wstaniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbasa jak za gierka
nie mówiłam nawet siostrze, kurcze, mi nawet facet nie byl ostatnio potrzebny ...dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za troskę...jestem przyzwyczajony do nie wstawania bo nie mam z czego ...chyba ,że z przed komputera.......studia uczą takich manewrów...teraz wykańczam projekt...piję kolejna kawę po , której rano będzie bolał mnie brzuch....Ona wybrała swoje priorytety, być może w danym momencie spełniałyście swoje wszystkie potrzeby, a że nic nie trwa wiecznie pojawiły się nowe, ale wydaje mi się ,że chyba obydwie zyskałyście na tej znajomości....gdyż mówisz wyłącznie ze smutkiem a nie z jakims żalem czy wyrzutem....to chyba dobrze..łatwiej to przejdziesz...czego Tobie życzę...no może faktycznie uderze w łóżeczko na trochę....Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbasa jak za gierka
wiesz co Ci powiem? nigdy więcej nie będę spotykac się w taki sposób z kobietą, mimo, ze mialysmy taką umowę, że z facetem to nie zdrada i w porządku za bardzo boli , ale z drugiej strony od dawna nikt nie zachował się z taką klasa w prywatnych relacjach ze mną nie wiem, czy ona myśli o kontynuowaniu tej znajomości, mam nadzieję, ze nie zerwie kontaktu no, pa:) miłych snów ja dziś samotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzajemnie:) przy takim przebiegu relacji myslę ,że utrzymacie kontakt, w końcu jak widać wzajemny szacunek istnieje:) ja też samotnie zasypiam i jakoś mi się nie spieszy:P choć przyznam jakąś panią z klasą chętnie bym poznał...o sny mi się własnie wdzierają w rzeczywistośc:) Dobranoic 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbasa jak za gierka
hej, jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×