Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kubarpk

Zostawiła mnie dziewczyna po 6 latach dla innego. Czy jest szansa że wróci ?

Polecane posty

Gość Kubarpk

Witam. Byłem z dziewczyną przez 6 lat. Ciągle mi mówiła ze mnie kocha , i chce ze mną spędzić reszte życia.Wierzyłem jej na słowo.Ja byłem zly czasami, pisalem do innych dziewczyn na Nk ,że są ladne ona o tym wiedziala bo niewiem jakim cudem miała wgląd na mojego kompa i gg... obrażałem ją też , duzo wycierpiała przezemnie. Ale mialem tez dobre strony... Bałem sie o nią , martwiłem pomagałem ile tylko mogłem... Jakiś czas temo ona zrobiła sie jakas dziwna ... W dniu rozstania caławala sie ze mną , a nawet wkładała mi reke do spodni. Kiedy przyjechalem do domu dostalem na gg wiadomosc ze coś jest nie tak i to koniec... Okazalo sie ze jakis koles jej napisal ze Ją kocha pisala z nim przez niewiem jak dlugi okres na gg i on namieszal jej w glowie. Niewidziala go na oczy a mówiła ze Kocha... Wiem ,że to za pozno ,ale dopiero wtedy zrozumialem jak bardzo mi na niej zalezy... walczylem o nią chodzilem pod jej blok i czekalem az wyjdzie z domu ciagle mnie ignorowala... Raz udało mi sie z nią spotkać , ale mnie wyśmiala. Kocham ją i dalbym wiele zeby dostac tę ostatnią szanse i pokazac ze umie być innym czlowiekiem. Chciałbym to wszystko odbudowac . Przykro mi że zostawila mnie dla innego bo ja nigdy bym jej tego nie zrobil mimo ze kiedys chciala sie spotkac ze mną dziewczyne, ale nie zgodzilem sie... Ona pisala do tej dziewczyny wtedy ze mnie Kocha ,i zeby ona nie niszczyla tego co jest miedzy nami. Ok nie spotkalem sie ... Wydaje mi sie ze moja dziewczyna bala sie samotnosci i niechciala mnie zostawiac , a kiedy znalazła sobie lepszego ja dostalem kopa w dupe i to jeszcze niepotrafila mi tego powiedziec prosto w oczy tylko napisala na gg .... Wiem ,że ja tez niebylem w porzadku ale czy zasluzylem na takie coś ... ? Teraz jestem sam ... smutno mi nie mam nikogo ... czuje pustke w sercu a ona sie dobrze bawi... Pisala mi ze wyjezdza z nim... On ponoc ma duzo pieniedzy... Dodam jeszcze ,ze kilka dni przez tym jak zerwala byla podobna sytuacja ale na drugi dzien napisala mi ze mnie kocha , ze zawsze chciala byc ze mną i moze wszytsko się ułozy... czy ona jest taka latwa ,ze poleciala na innego bedac ze mną po tylu latach ? Nierozumie tej dziewczyny... Mialem tylko ją ... Prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest szansa że wróci a potem zostawi dla kolejnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybellinka
Docenia sie po stracie... Może i ona Cie doceni gdy tamten ja kopnie w dupę. Skoro tak łatwo poleciała do niego to byc może jej się znudziłeś, nie wiem, albo miała dość Twojego zachowania. Powiedz jej, ze chcesz się zmienić itd, a później czekaj na jej ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubarpk
Wiem ,że po stracie... ale czy nie zasługuje na jeszcze jedną szanse ? Ona powiedziala ze mnie ni kocha już , niewiem co siedzi w jej glowie ,ale tamten koles zrobił jej kisiel z mózgu... Ponoć jest modelem ... Chciałbym wszysko naprawić i pokazac ze jestem innym czlowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ci mówie że za jakis czas znowu zacznie oglądac sie za innym a jak nie wyjdzie to znów bedzie podbijać do siebie. chcesz tak marnowac życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubarpk
Nie...ona taka nie jest ... gdybym sie zmienił , nie zostawiłaby mnie. Czy jest jakas szansa ,że ona wróci ? Ona nawet nie zna tego goscia , tylko z rozmow na gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem powinieneś Ją kopnąć w dupę i zapomnieć :D wiem, że to nie łatwe, 6 lat to kawał życia a Ty pewnie jesteś młody. Jak mogła tak bez konkretnego powodu odejść?! Dziwna laska. Chyba na kasę poleciała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneTwo
A co Ty nie wiesz jakie są kobiety ? Byłeś tylko przystankiem do tego lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubarpk
No narzekała ze pieniedzy nie ma ... ja nie pracuje ale szukam pracy i chcialem jej pomóc ... wapie ze na pieniadze. Ale ona go zna tylko z rozmów na gg ... wiec jak może go kochac ? Mam 21 lat ona też...Mam sie starać jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubarpk
To była moja pierwsza dziewczyna nigdy nie myslalem ze tak ze mną postąpi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastrzel sie koorwa i wszyscy na tym skorzystaja bo głupi jestes jak nieszzczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie staraj się. Widac wyraźnie jak traktuje bycie z kimś w związku. Byle kto Jej powie czułe słówka a ta już leci do niego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybellinka
pierwsza i nie ostatnia. Być może uważasz, ze była to miłość na całe życie, bo często się tak myśli o pierwszych poważnych związkach, ale zastanów się: powiedziałą że cię nie kocha- chcesz być z osobą która Cie nie kocha i nawet jak wróci to będzie z litości a za jakiś czas i tak odejdzie??? Bo po co miałaby kłamać że Cie nie kocha? Ewidentni poleciała na kasę lub na wygląd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubarpk
Ja sobie nie radze nie moge nic robić ... ona była calym moim swiatem nigdy nie zrozumie dlaczego mi to zrobiła... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubarpk
maybellinka Moge prosić o Twoje gg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybellinka
też jestem po rozstaniu z chłopakiem, myslałam ze już wszytsko dobrze, przed chwilą się z nim widziałam i wszystko wróciło :( To z gg to podszyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubarpk
Chciałem popisac z Tobą o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybellinka
Ale ja nie wiem co mam ci jeszcze doradzić :) Jak chcesz się wygadać to podaj swoje gg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomuś przeginasz!
Byłeś dla niej nie wporządku to rzuciła frajera, masz nauczkę na przyszłośc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomuś przeginasz!
była dla Ciebie całym światem tak? To czemu pisałeś do innych, nie szanowałeś jej i ją źle traktowałeś? Masz nauczke. Brawo dla dziewczyny że zostawiła frajera - sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkoew
Olej ją i znajdż inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubarpk
No po tym co mi dzis napisala chyba tylko mi zostaje ... powiedziala ze przez 6 lat mnie nie kochała to po chuj mi to mówila i nie zerwala wczesiej ... czy to jest normalne ??? Trafil sie koles i mnie koneła w dupe hehe żalosne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybellinka
6 lat być z kimś i go nie kochać?? To niezłą była samarytanką... Eoistką do tego. Pozostaje jeszcze możliwość, że to kłamstwo.. Trzymaj się chłopaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubarpk
Maybalinka napisz ... :)36847599

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta, którą kocham powiedziała mi, że nie jest w stanie rozbudzić w sobie głębszego uczucia i dlatego powinniśmy się rozstać. zostać serdecznymi przyjaciółmi, spotykać się, rozmawiać bawić ale już na innym poziomie. boze! miałem takiego doła, że masakra. nie miałem na nic ochoty, wiedziałm, że to Ta jedyna i właśnie ją utraciłem. Zdesperowany zamówiłem urok miłosny ( koleżanka która od zawsze interesowała się magią poleciła mi pewnego rytualistę, jego mail perun72@interia.pl) nie wierzyłem w działanie, ale jednak po 3 miesiącach dziewczyna wróciła do mnie. Te 3 miesiące oczekiwania to była męka, ale warto było czekać, jestem niezmiernie szczęsliwy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i dawałeś jej coś z siebie dobrego, ale najwidoczniej dla niej było to za mało. Mi by też nie starczyło to, że ktoś się o mnie troszczy i mi pomaga, ale jednocześnie mnie obraża i komplementuje inne dziewczyny. Widocznie facet dla którego Cię zostawiła może jej więcej dać niż Ty. Zamieniła Cie po prostu na lepszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty nie powinieneś tak bardzo brać pod uwagę jej słów, ze Cie nie kocha, które wypowiedziała do Ciebie po rozstaniu. Tak może przecież mówić nie jedna dziewczyna, która rzuciła swojego chłopaka, co nie znaczy, że go wcześniej nie kochała. Weź pod uwagę całe jej zachowanie w ciągu tych 6 lat. Sam powinieneś na tej podstawie wyciągnąć wniosek czy Cię kochała, czy nie. Choć wydaje mi się, że i mogła Cię nie kochać, skoro nie byłeś dla niej dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas leczy rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aureliaa1974
Najwięcej o magii miłosnej Wie wróżka Sigita. Czasem udziela się nawet w telewizjach ezoterycznych. Ważne, ze pomogła mi odzyskac chłopaka w niecały miesiąc. Kontakt do niej jest na stronie http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×