Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zrezygnowany życiem

Polecane posty

Gość gość

mam 28 lat i mój problem leży w tym ze nigdy nie miałem dziewczyny Juz coraz gorzej znoszę samotność całę życie sam nikogo bliskiego nie mówie tu o przyjaciołach bo mam ich sporo ale nikt nie chce na mnie spojrzeć jak na mężczyznę tylko zawsze jestem szufladkowany do roli kolegi. Nie wyglądam jakoś paskudnie czy cos po prostu normalnie wiem czym to jest spowodowane nawet już nie próbuje kogoś poznać bo już po prostu nie mam na to siły jestem chyba stworzony do tego zeby dostawac kosza od każdej dziewczyny. Może jestem za bardzo wrażliwy może powinienem stać się s********m żeby w końcu odnależć miłość w życiu bardzo chciałbym sie zakochać i zeby ktoś pokochał mnie takim jakim jestem wieczorami normalnie płakać mi się chce ciągle sam w tych ścianach jak palec całe życie co moge zrobic zeby mój marny los się odmienił żebym zaczął żyć normalnie wreszcie bedąc szczęśliwym z kimś przy boku specjalisci mówią że jak samotny człowiek się czuje dobrze w swoim towarzystwie to jest spoko tylko pytanie ile czasu mozna tak życ naprawde czasami myśle po co ja żyje na tym świecie żeby tak egzystować?? możecie hejtować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz czym to jest spowodowane? A możesz napisać, to może coś doradzimy, bo skoro nie jesteś szpetny, to o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem szpetny wyglądam jak prawdziwy facet mam troszke ciałka ale jednak czuje sie jak mężczyzna nie wiem dlaczego tak jest może mam prostu zjebaną osobowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pracuj nad osobowością, akurat to nie jest takie trudne, gorzej jak byłbyś szpetny :) to trudno naprawić. Na czym polega z*****ość Twojej osobowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmij sie soba sportem, poswiec sie jakiejs pasji, wtedy staniesz sie atrakcyjnieszyy dla kobiet I samo to sprawi ze bedziesz mniej je potrzebowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdź się do szpitala na oddział chorych na nowotwory. Szybko ci przejdzie marne jęczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jakby był szpetny to o razu sznur? :d Moje drogie panie naprawdę przeurocze i przesłodkie z was istotki. Moja rada będzie okropna na 1 rzut oka ale z pewnością skuteczna. Idź do prostytutki , poświęć te 200 czy 300 zł i zobaczysz ,że z miejsca twoja pewność siebie znacznie podskoczy. Będzie ci łatwiej obcować z "płcią wredną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×