Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniabanana

zwariuje z nim !

Polecane posty

Gość aniabanana

on ma dziewczyne ale ten zwiazek sie podobno konczy,ja mezatka,tez nie najszczesliwsza wiem ze cos do mnie ma(!)lubi mnie to wiem napewno,pracujemy razem nie ma z zadna kobieta takich stosunkow jak ze mna tzn.kiedy sie zle czuje i sie zwalniam do domu to pyta sie"co sie stalo"?ze mam mu wyslac emaila bo on chce wiedziec......po czym nie odpisuje na niego......wogole....jak to rozumiec:ktos chce abym mu pisala emaile po czym sam nie napisze ani jednego slowa!czuje sie zawiedziona,oszukana!kiedys poprosil mnie o zdjecie,na pytanie moje"dlaczego chcesz ,moje zdjecie"odp:nigdy nie znalem takiej dziewczyny jak ty!jeju pogubilam sie w tym wszystkim...jeden jedyny raz napisal mi emaila w ktorym napisal ze bardzo lubi ze mna rozmawiac,ale mam uwazac i starac sie nie denerwowac mojego meza tym ze rozmawiam w pracy z innym facetem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hitchkok
no rzeczywiście to zyciowy dramat co piszesz. daj se luzuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet jest chyba niedowartościowany i ma przyjamnośc z tego, że do niego piszesz...Może się komuś chwali, że ma taką fajną koleżanke w pracy, która na niego leci? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabanana
a wogle nie rozumiem dlaczego pozera mnie wzrokiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabanana
pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
znalazł naiwną to się nią bawi, dobrze ci tak, współczuję natomiast twojemu mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
zawsze czytajac takie posty, zastanawiam, sie co skalnia ludzi do zdrady, czy samego zauroczenia inna osoba? Dlaczego skladajac przysiege malzenska, tak szybko oniej zapominamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriks
jestes mezatką a piszesz jak gimnazjalistka az trudno mi uwierzyć w to, ze jestes dorosłą kobieta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriks
a i jeszcze jedno - facet robi sobie z ciebie jaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×