Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zwiazek i reguly. Prosba o ocene zasad

Polecane posty

Gość gość

Witam, zwracam się z prośbą o ocenę zasad życiowych które dzisiaj opracował mój 46-letni (!) konkubent.Ja mam 35. Nasza sytuacja: oboje po rozwodach; dwoje wspólnych małych Dzieci;problemy z relacją na każdej płaszczyznie; dużo kłótni; rękoczyny; wyprowadził się, więc obecnie nie mieszkamy razem (zostawił mnie u moich rodziców z Dziećmi); brak pieniędzy i długi. Obie strony są tak samo winne. No więc, taką propozycję dzisiaj dostałam i chciałabym prosić o ocenę sensowności tego: * nie masz prawa - zwracanie się per Ty - to części które mnie dotyczą.B to On, A to ja. Dla dobra dzieci - chcielibyśmy spróbować jeszcze raz. Będę superwdzięczna za opinie. Pozdrawiam! Nie masz prawa do:Nie masz prawa podejmowania samodzielnych decyzji w sprawach finansowych Nie masz prawa podejmowania samodzielnych decyzji w sprawach dzieci Nie masz prawa do szantażu - ja oceniam,kiedy szantazujesz ;Nie masz prawa kwestionowania Hasla; Haslo: Decyzja ostateczna - podejmowana przeze mnie - brak mozliwosci odwolania,argumentacji etc. Masz obowiązki: Masz obowiazek zglaszania sprzeciw/swojego punktu widzenia w czasie i momencie zaistanialej sytuacji - datowo - tydzien ''OD'Po tym czasie przywolywanie sie na zaistniala sytuacje nie ma PRAWA BYTU Masz obowiazek stworzenia DOMU dla Mnie,dla Siebie,Dla Dzieci - wg mojej wizji .Dom i nasze siedlisko jest tam,gdzie my jestesmy - nie miejsce,ktore zajmojemy Przestrzegania ustalen .Byc kobieta - rozsadna Moje Prawa: Pomoc w gospodarstwie domowym wg mojego uznania a Twoich prosb/potrzeb Dostep do wszystkich Twoich kont bankowych Informowanie Ciebie wczesniej , o zamaiarach podrozy do miejscowości gdzie wynajmuje sobie mieszkanie i mieszka mamusia i brat z dziecmi - nie zapytanie o zgode Dzialanie dla dobra rodziny wg mojego uznani Moje obowiazki Nie obiecywac ''gruszek na wierzbie'' - byc szczerym do bolu Po roku moc powiedziec,ze sytuacja jest lepsza niz w momencie rozpoczecia planu; Sprawy zdrowotne A. i B - priorytet (czyli nasze) Cele: Redukcja dlugow Lepsze perspektywy Pomóżcie mi się do tego odnieść, bo zgłupiałam. Ma to naprawić związek - będzie trwało ROK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia jesteś, kopnij dziada w d**e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le ty tak serio? Nie wiem kto cpa - gostek ze takie fantazje snuje czy ty ze wogole sie pytasz o kwacha? jak wyzej - w d**e kopnij niech frunie skad sie wzial! A ty nie badz wiecej idiotka piszez ze dzieci macie. wedlug regul robil/ to musza byc biedniusienkie. patola jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakies nedzne prowo od gimbazy. Jeszcze bym uwiezyl jak to by baba wymyslila - ze o swojego zazdrosna ale zaden chlop z penisem by nie urodzil takich glupot nawet jakby mu jaja wyrywali. Dzieciom sie nudzi i bzdury tu sadza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytajaca zalozycielko topicu - dobrze ci oblubieniec prawi. Pasujecie do siebie, kretyn napisal a kretynke znalazl taka ktora rozwaza te zacne zalozenia. I nie wstydzi sie siebie i oblubienca na smiech publiczny wystawic demonstrujac ten bezmiar glupoty publicznie. Czy ty sie dziewczyno z p***a na rozum zamienilas czy to faktycznie tylko prowo? jak jakims cudem to prawda - wspolczuje. Obojgu. Jemu glupoty i samozachwytu a tobie glupoty i braku instynktu samozachowawczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traktator
Autorka we wstepie zapomniala dodac: -8 ran klutych, 2 ciete nozem ( nie podalem do scigania) - dlugi - bez mojej wiedzy w ok 6 mcy ok 70tys - dla jednych pikus dla innych nie Autorka zamiast jak juz wkleic podlosc z mojej strony skomentowala na wstepie w swoj pokretny sposob ZWROCCIE UWAGE - PROSBA NA ROK dla myslacych wystarczy za caly komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, po 5ciu latach wysłuchiwania że jestem qrwa, wyzwisk i walenia co jakiś czas po łbie (o podduszaniu np. w ciązy nie wspominam) - chwyciłam za nóż. W odwecie za to, że tak dostałam w łeb, że błona w uchu mi pękła. O moich długach to nie pojęcia. Że to co dawał (ok. 1/8 swoich zarobków) na "dom" - nie szło nawet jedzenia kupić. PROSIĆ MUSIAŁAM O DODATKOWE RZECZY - do sprzątania, dla Dzieci, itp. A właśnie, ten pan wymyślił sobie, że będzie PODŁY (bo za mało mu tego, że mam przez niego nerwicę i depresję), i doj***e takim czymś. 46 lat! Ludzie święci! A p******i że "dobro dzieci" najważniejsze...smiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traktator
No i autorka zdominowala watek - nigdy sie nie podda. Bo teraz ja powinieniem byl powiedzeciec ze ........ A chodzilo o ocene - wstretny typ dal mi wybor albo to albo gon sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, wogole utnij kontakt! Natychmiast!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, albo się zgodze, albo mam spierdalać a dzieci będą chować się bez ojca. Bo on ma ochotę pobyć sobie podłym przez rok. Fajny tatunio, prawda? A dwa dni w mailach sadził infosy "dla dobra dzieci"... :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe, ja myślałam, że On ma nick TRAKTOR w sensie, ze sobie jezdzi i orze po mnie :P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obydwoje jesteście chorzy. Szkoda tylko dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrwa co to za bełkot ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×