Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zwiazek z duzo bogatsza kobieta? Z gory skazany na porazke?

Polecane posty

Gość gość

Spotykam sie z kobieta, od pierwszego kontaktu cos z nami zaiskrzylo. Nasze spotkania sa bardzo ciekawe, pelne emocji. W tygodniu jestem zajety, ona pisze do mnie codziennie po kilka razy, odpowiadam sporadycznie bo nie mam czasu na pisanie. Teraz bylo nasze 12 spotkanie i dowiedzialem sie jak bardzo bogata osoba ona jest. Jej rodzice maja olbrzymi majatek, ona jest swietnie ustawiona. Coz nie mozna tego powiedziec o mnie... Wszystko jak na razie uklada sie swietnie ona jest mila sympatyczna nie jest pazerna potrafi sie dzielic, ale widze ze pomimo harmonii osobowosci na poziomie majtku jest miedzy nami przepasc. Ona wyslala mi dzis smsa rano kiedy sie spotykamy i gdzie. Ja mysle bardzo powazne nad tym aby sie wycofac. I napisac jej ze to juz koniec ze nigdy, ale nie wiem sam. Z 1 strony chce ale z 2 widze ze na 99% to zakonczy sie porazka. Moze jakies kobiety z bogatych rodzin ktore spotykaly sie z kims biednijszym poweidza mi jak to wyglada w waszych oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakoncz to bo jak sie pokłocicie albo coś to sie bedzie wywyzszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urudu
To zależy od jej nastawienia. Jeżeli jest gotowa Cię sponsorować, to może się udać. Jeśli masz perspektywiczny zawód, albo robisz jakieś prestiżowe studia, np. planujesz zrobić doktorat, to są pewne szanse. Ale to zawsze będzie życie na jej koszt po trosze. Jeśli nie jest chętna na inwestowanie kasy w Twoje przyjemności, to nie wyjdzie. Wakacje będziecie spędzać osobno, ona na Kubie, a Ty w Mrzeżynie. Ty będziesz jeździł 10-cio letnim VW, a ona nowym Mercem. Będziesz mieszkał w mieszkanku, które ona kupi, albo jej kupią, a ono nigdy nie będzie Twoje. Kwestia czasu, kiedy odbije się to na Waszym związku. Podsumowując: wszystko zależy od Twoich perspektyw i jej nastawienia. Ale od razu mówię, jej rodzice będą przeciwko Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jak dobrze roo-asz jak masz duzo kobiet zaliczonych to ona to doceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D bedzie lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedzieć czy dalej brnąc w ten zwiazek , jak on sie zakonczy, co ona do Ciebie czuje, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ma od mamusi i tatusia gdyby nie oni bylaby biedaczką, sama tego nie zarobila. Nie masz powodu czuć się gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tylko jeden taki związek. Ona bogata ale głupia, wszystko od rodziców, a on lekko duch testujemy coraz to nowe narkotyki. Po 30. Bez ślubu. Dla normalnego faceta taka sytuacja jest nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogata a mająca bogatych rodziców, to różne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
male szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna szansa to jak rodzice wiedzą że mają durna córkę jedynaczke i z utęsknieniem czekają na zięcia. Wtedy dogadujesz się z ojcem, ale to bardziej przypomina umowę kupna- sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bogactwo to zdrowie i wiara w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bogata ona jest? milonerzy? wiecej? ile ty wyciagasz na msc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do roboty leniu ona nie bedzie cie sposorowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam podobnie, tylko ze chodzi o syna, ma 19 lat, my jestesmy przeciętne rodziną, syn chodzi do dziewczyny juz 2 lata, to ich pierwsze miłosci, dziewczyna bardzo miła grzeczna, ale niedawno dopiero dowiedziałam się kim są rodzice ,że maja wielkie bogate firmy, to nie jestem zadowolona, syn teraz zdał maturę i idzie na studia zaoczne, ale nigdy na pewno się nie dorobi ich majątku, trochę sie właśnie obawiam ich bogactwa,oni są młodzi ale bardzo zakochani w sobie, wiec nie wykluczam kiedyś tam ślubu,nigdy nie poznałam jej rodziców i narazie tego nie pragnę, oni bardzo lubią mojego syna ale boje sie że gdyby co to on zawsze bedzie od nich odstawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy od ciebie i od niej, jakie macie podejście do statusu materialnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak skonczy sie milosny narkotyk zacznie sie wypominanie co bylo moje a co twoje jakis ty bidny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bogatszych rodziców od rodziców męża, jesteśmy już 8 lat po ślubie i powiem tak: biednym zawsze wiatr w oczy wieje, oni to podkreślają i nie zamierzają nic zmienić, skąpi i oszczędni, sami sobie nie kupią i innemu nie pozwolą, pazerni, a jeśli dostają coś, to nie umieją być wdzięczni i jeszcze są obrażeni, że dostali - tak wygląda podejście męża i jego rodzinki do pieniędzy. Ja jestem bardziej rozrzutna, ale i tak kombinuję tak, żeby nie wyjść na zero i uważam, że na przyjemności też należy wydawać. A nie, jak to teściowa powiedziała: tylko bogaci chodzą do teatru... Na początku mieliśmy wszystko dzięki moim rodzicom, teraz nie mamy prawie nic, bo głupia teściowa pokierowała synem. I oboje wyszliśmy na tym jak Zabłocki na mydle. Także zależy jakie masz podejście, czy nie jesteś przesadnie skąpy i czy umiesz być wdzięczny, jeśli dają kasę to bierz i całuj po rękach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Droga przyszła teściowo, a czemu tak samolubnie na to patrzysz? Popatrz może ile syn może zyskać,dobre,wygodne życie i zapewne mądrych życiowo teściów, bo głupi się nie dorabiają. Zmień nastawienie i nie bój się, oni też są ludźmi. Pieniądze wbrew pozorom często trzymają się dobrych, a nie złych ludzi. Sprawdź sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [15:32 - Aha, i jeżeli myślisz, że twój syn nigdy nie dorobi się takiego majątku, to współczuję synowi, że jego własna matka w niego nie wierzy. Ludzie, zmieńcie nastawienie, tak, jak pisałam, pieniędzy dorabiają się mądrzy, a nie źli ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmen
Facet lecz się! Serio. Masz kupę kompleksów. Prawdopodobnie trafiłeś na kobietę nie zepsutą przez pieniądze, układa się wam, a Ty szukasz na siłę problemów. Jedyny potencjalny problem jaki widzę to ewentualna reakcja jej rodziców. Jeżeli chcą wydać córkę za kogoś z ich półki, to mogą być zgrzyty. Ale zrywać tak po prostu bo jest bogata? Ogarnij się i popracuj nad samooceną, bo jest nad czym pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najczesciej bogaci ludzie to wlasnie ch;;;je i glaby. Dorabiaja sie chamstwem, nieczystymi znajomosciami i rozpychaniem. Znam wielu madrych ludzi naprawde madrych i zarabiaja srednia krajowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nic ze rodzice, spotykaj sie z nia wykorzystaj z kasy i potem sami cie kopna w d i tak by to zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje szanse wynosza 0,,,0000000901%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×