Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anitka8889

Związki na odległość

Polecane posty

Gość Anitka8889

Hej interesuję mnie temat związków na odległość, bo partner np.wyjechał za granice. Jak wytrzymujecie w takich związkach i czy długo tak się da ? Czy po jakimś czasie okazało się , że partner zdradził i czy przetrwaliście rozłąkę? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trudne pytanie, wiesz zdradzac mozna bendac z kims codziennie odleglosc nie ma tu znaczenia. Na dłuższa metę takie związki nie są chyba najlepsze, bo jeśli jest sie z kims, to chce sie byc z to osoba miec na codzien fizyczny kontakt, do kogo się przytulić czy porozmawiać patrząc w czyjeś oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w takim związku, jesteśmy po 30 z tym, że partner jest 2 lata młodszy i dzieli nas 90 km. Niby wszystko dobrze ale coś się zaczęło psuć. Jak jest u mnie to szybko chce wracać i w zasadzie mam z nim kontakt telefoniczny raz dziennie. Ja czegoś potrzebuje to się nie dodzwonie bo ma wyłączoną kom. Ostatnio chyba bywa na sympati, nie mam pewności ani jak sprawdzić. Sprawa parowa. Pewnie dlatego nie chce małżeństwa bo ciągle szuka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -"Pewnie dlatego nie chce małżeństwa bo ciągle szuka ... " x Dokładnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nie wygląda to za specjalnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie się zalogowal słyszałam podczas rozmowy D**EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żyłam na odległość przez rok. Nie zdradzał mnie. Wzięliśmy ślub i teraz jesteśmy razem już dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jestem pewna był na sympatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas kończyć tę komedię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wchodzi na Sympatię, bo Ciebie chce sprawdzić? Skąd wiesz, że był ? Też się logowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam konta na portalach randkowych ale ma znajoma i czasem proszę o sprawdzenie czegoś . Napisać nie może bo ja zna . To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka8889
U mnie wygląda tak sytuacja, że partner jest za granicą. Zobaczymy się dopiero za dwa miesiące... Dla mnie to bardzo dużo czasu, niby pisze, dzwoni, ale teraz coraz rzadziej co mnie bardzo smuci. Coraz więcej widze minusów niż plusów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka8889
Dlatego jak ktoś ma podobną sytuację to wpisujcie się, można się powspierać w czasie rozłąki z partnerem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetom nigdy nie powinno się ufać. Oni zawsze myślą spodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×