Odpowiedz na ten temat

życie po zdradzie- nutka optymizmu

• Naiwniary 2017.08.27 [18:38]
    Ale jestescie wszystkie glupie i naiwne !!!
    Zal mi Was i tyle !
    Jak zdradzi jeden raz (ktokolwiek, a zwlaszcza mezczyzna) to zrobi to po raz kolejny a moze nawet i kolejny i kolejny ...
    Jestescie po prostu durne i zal mi Was i Waszego durnego zycia.
    Marnujecie sie tylko, nie jestescie inne niz smiecie lezace na ulicy.
    A Wasi najdrozsi "mezowie" sa zwyklymi klamliwymi k****ami !!!
    Hahahaahahahhaha zal D**E sciska !!!
  • Zobacz także:

• Consranss 2017.08.28 [09:08]
    Nutka optymizmu...?
    Po wielu latach walki o związek wyrzuciłam zdradzacza . Kupił mieszkanie i zamieszkali sobie razem. Być może wiodą cudowne życie , być może to miłość aż po grób.... Być może....
    Zostałam sama , minął rok , uspokoiłam się choć tego się nigdy nie zapomni... Czasami jakieś sytuacje się przypominają , jakieś obrazy w głowie...
    Jak stary , obejrzany już film.
    Szerokim łukiem omijam nawet miejsca gdzie mogłabym ich spotkać.
    Jest nikim.
    Nie żałuję , że go wyrzuciłam z domu i mojego życia.
    Bolało......ale przestało usmiech.gif ... no prawie przestało usmiech.gif Ale kiedyś całkiem przestanie .
    To jest możliwe. !
  • Constanss 2017.08.28 [09:10]
  • gosc elka 2017.08.28 [09:38]
    Ja zdradziłam męża. Zakochałam się a właściwie to fatalnie zauroczylam. Trwało to kilka miesięcy. Kiedy zrozumiałam że popełniłam błąd, wycofałam się z tej relacji. Mój mąż dowiedział się o zdradzie kilka tygodni później, kiedy już się nie spotkałam z kochankiem. Przyznalam się tylko do tego co wyszło na jaw, nie chciałam krzuwdzic męża jeszcze bardziej. Mąż mi wybaczyl chociaż długo to trwało. Wiem dzisiaj po 8 latach od tamtego zderzenia że już nigdy nie pozwolę sobie na chwilę zapomnienia. Moje małżeństwo jest bardzo dobre i jesteśmy dzisiaj bardzo szczęśliwi. Kochamy się i staramy się pielęgnować nasze uczucia.
  • gość 2017.08.28 [09:46]
    I bardzo mądrze tak trzymaj.
  • gość 2017.08.28 [10:23]
    Co bardzo dobrze ? że zdradzała i się przyznała,gdy wyszlo na jaw ? Gdy mąż się dowiedział ?
    OMG............
  • gość 2017.08.28 [10:45]
    Że dbają o swoje małżeństwo.
  • gość 2017.08.28 [14:03]
    Ludzie... życie nie jest idealne, ludzie nie są idealni, popełniają błędy. Ciekawy jestem ile tu jest osób które nic nie mają sobie do zarzucenia, które zawsze były wzorem cnót , nigdy nikogo nie skrzywdziły , zawsze postępowaly zgodnie z sumieniem, są idealnymi ojcami lub matkami... jesteśmy tylko ludźmi którymi targaja różne emocje mają gorsze i lepsze dni .Najważniejsze aby przeżyć to krotkie życie będąc szczęśliwym i starając się nikogo nie skrzywdzić a jeśli kogoś się skrzywdziło to starać się wynagrodzić krzywdę i już nie popełniać tych samych błędów
  • gość 2017.08.28 [14:05]
    Jak się wynagradza krzywdę wg ciebie autorze?
  • gość 2017.08.28 [14:16]
    Normalnie, wyciąga się wnioski i nie popełnia kolejny raz tego błędu.
  • gość 2017.08.28 [16:43]
    Ze ty niby nie popełnisz drugi raz tego samego bledu,to przyszlosc niepewna a nie jakieś naprawienie wyrządzonej krzywdy,czaisz?
  • gość 2017.08.28 [18:27]
    " ...starać się naprawić wyrządzoną krzywdę.." pisze zdradzacz by się usprawiedliwiać.
  • gość 2017.08.28 [18:59]
    Sorki, "starac się wynagrodzić krzywdę".

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...