Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milenaa

30ste urodziny męża

Polecane posty

Gość milenaa

1 kwietnia mój mąż ma trzydzieste urodziny. Na sobotę chcemy zaprosić gości. Poradźcie mi co mam przyrządzić. Nie chcialabym stać cały czas w kuchni podczas impresy, ale też nie chcę aby goście byli głodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro to JEGO
urodziny to może ON by cos wymyslił i zajął się przygotowaniami?????????????????? JESTES JEGO SŁUŻĄCĄ CZY ŻONĄ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenaa
nie jestem jego służącą tylko żoną. Przyjęcie chcę mu przyszykować z przyjemnością a nie z obowiązku. Mnie to też cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impreZy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jesteś żoną to będziesz
przygotowywac z obowiązku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba raczej cie to
NIE cieszy skoro masz taki problem:P Niech on ruszy tyłek i zajmie się SWOIMI w końcu urodzinami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenaa
widzę że nie wszyscy mnie rozumieją, a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenaa
szkoda a ja chciałamm od was kilka fajnych pomysłów :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marbela
milena - niestety nie doradzę :( chcę tylko napisać, że zal mi tych wszystkich powyżej - niedorozwinięci albo ni emieli okazji się nauczyć, jakąprzyjemnościa jest być kochanym i kochać kogoś - być blisko pozdrawiam i powodzenia :) p.s. może coś z piekarnika? przygotujesz dużo wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenaa
dzięki za pocieszenie Tylko co z piekarnika???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na inne stronie podawałam kilka przepisów na szybkie fajne dania kuchni włsokiej - jeśli jesteś zainteresowana mogę wkleić tutaj. pozdrawiam, bell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem najlepiej zrobić szwedzki stół, kanapki, sałatki, jakieś krakersy dobre sosy (można na talerzu ułożyć marchew, ogórka i selera naciowego) taki zestaw idzie jak woda i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kratka
do kakapek i sałatek, które radzi podać Lady, możesz dołaczyć talerz serów (pleśniaki, żółte i wszelkiej maści), łosoś wędzony (z cytryną), kurczak z rozna (zakupiony w zaprzyjażnionym punkcie),bigos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrusia
Milena.....dla mnie ten temat jest na topie, ponieważ sama niedawno szykowałam mu trzydzieste urodziny...i wiesz...furorę zrobiła sałatka z kurczaka..jak chcesz podam Ci przepis....była przesmaczna.... a pod wieczorek..podałam kurczaka przyrządzonego z jabłkami...który sam się piekł w piekarniku, który też był super...no i zimna płyta, jakieś przystawki....nie było to strasznie zajmujące czas w kuchni.... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moich urodzinach duzym powodzeniem ciesza sie rozne salatki na zimno oprocz takiej typowej warzywnej podaje np taka paleczki surimi zetrzec na tarce albo pokroic + majonez + ugotowany ryz najlepiej basmati bo jest drobny i ładnie pachnie tunczyk z puszki + kukurydza + majonez + ogorek konserwowy kawalki kurczaka skropic winem podsmazyc dodac starta marchewke poddusic + gotowane swiderki+majonez ( jak lubisz mozna dodac imbiru i curry) na goraco polecam cos co robie wczesniej i tylko podgrzewam w piekarniku nalesniki + rozne nadzienia np smazone mieso mielone+pokrojona drobno kiszona kapusta + cebula poddusic i napelnic wersja wege kapusta i zmielone ugotowane grzyby suszone albo po prostu mieso mielone+ cebula + marchew poddusic na przystawki swietne sa jajka na twardo faszerowane pasta z tunczyka (tunczyk + zoltka + majonez) (wedzony losos + zoltka + majonez) koktajlowe pomidorki wypelnione bialym serem albo mozarella na lisciu salaty wygladaja slicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio znalazlam swietny przepis na zawijaski z piersi kurczaka potrzebny cienko pokrojony bekon wedzony piers kurza ser zołty najlepiej stara gouda piers pokroic na kostki 2 na 3 cm posmarowac musztarda na kazdym kawaleczku miesa polozyc plasterek sera i owinac w bekon (nie solic) bekon jest juz slony, sztuka w tym ze ten bekon musi byc w cieniutkich plasterkach w czasie smazenia bekom sie obkurcza na miesie podczas smazenia mozna dolac piwa i nakryc pokrywka z bekonem probowalam jeszcze w ten sposob duze sliwki wedzone (bez pestek) napelnialam surowym farszem miesnym i owijalam w bekon smazylam, troche wyrafinowane - nie kazdemu pasily te sliwki troche skubania jest ale to wszystko mozna zrobic wczesniej poxniej tylko kwestia odgrzania uwielbiam przyjecia :-) zycze duzo przyjemnej zabawy jakby co pisz na emajl znam jeszcze przepisz na tort nalesnikowy kosikosi@O2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej isc do restauracj
i przy okazji miec mozliwosc samemu sie zabawic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×