Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O FUUUJJJ

A czego Wy nie jadacie?

Polecane posty

Gość O FUUUJJJ

juz wiemy, czego nie jedzą nasi męzowie:)a czego Wy nie lubicie, i nie weźmiecie do ust?ja sie nie tkne owoców morza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaligula ona
nie zjem wątróbki, bo mi smierdzi podrobami... fuj! I nie jem wieprzowiny, bo tez mi to mięso jakoś smierdzi.. Nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O FUUUJJJ
ja nie zjem jeszcze żołądków, kurzych, bleeeee, obrzydzenie mnie bierze! I żuru białego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i on i ona
a ja mleka prosto od krowy bo UHT pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nienawidzę serów: żółtych, białych, pleśniowych, w plastrach czy kawałkach, nawet serków homogenizowanych... bleeeeeee na samą myśl mi niedobrze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaligula ona
acha, i jeszcze nie znosze matyjasów, takich ssssssssledzi surowych solonych... bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę oryginalna... nie jem flaków -trauma z dzieciństwa 😭 nie jem oliwek- a fuujj😭 nie wypiję też mleka prosto od krowy - bleeeeeeeee...śmierdzi kiszonką😭 i nigdy przenigdy nie zjadłabym chińszczyzny z kota:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaT
jest bardzo duzo rzeczy, ktorych nie zjem.Nie zjem ryby pod zadna postacią, nie zjem tataru,przepiorczych ani strusich jajek, serów z koziego albo baraniego mleka,owoców morza, slimaków,dziczyzny,kawioru,ozorów,watróbki,zoladków,serc itp,flaków, bo smierdzą,baraniny,koniny i wszelkich mies dziwnego pochodzenia.Wsrod warzyw i owoców nie mam wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zadne zoladki, plucka ozorki mozdzek nerki czarnina i owoce morza, salceson tez odpada!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chris couture
ja nie włoze do ust śledzi, czosnku i cebuli, śmierdze potem pól dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aha psy i koty tez odpadaja tak samo jak cielecina konina dziczyzna slimaki i inne paskudztwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kota psa małpy
zywych stworzen,robaków i kozuchów z mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej odrazaja takie sprawy, jak mozgi, organy wewnetrzne (za wyjatkiem watrobek z ptactwa) ... z warzyw nie lubie specjalnie brukselki, ale zjem w malych ilosciach, no i nienawidze rozgotowanego na zgnila papke szpinaku, podczas gdy \"isciasty\" bardzo lubie. ogolnie nie jadam produktow z duza iloscia sztucznych skladnikow, jakis dziwadel poprzetwarzanych nowoczesnych, co nie przypomina w smaku normalnego jedzenia, jakis zeimniakow z proszku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie nic nowego nie powiem
ale nie wezme do ust: flaków żołądków, watróbek, móżdżków itp mleka (ani od krowy ani z kartonu) jedynie w postaci przerobionej np. w budyniu) zupy szczawiowej kaszanki śledzia pod żadna posatcią owoców morza i kawioru kaszy manny wiecej nie pamietam jak sobie przypomne to dopisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidze w zupie gotowanej cebuli ani pietruszki :O za to probowalam móżdzku, zajadam sie ozorkami, żołądkami, lubie flaczki, kurze lapki w galarecie, uwielniam owoce morza :P a nie przepadam za zupą ani salatką jarzynową :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja NIE NAWIDZĘ zielonej pietruszki, koperku i kminku bleeeee no i tych mózgów i innych dupereli które wymieniliście ale np śledzie uwielbiam także tylko tych mięsnych wnętrzności nie jadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i zapomniałam że nie jem nigdy ROSOŁU :O :O ani żadnych innych zup z wyjątkiem cebulowej i czerwonego czystego barszczyku mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinaku orzechów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinaku orzechów
i pleniaków nie zniese

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×