Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Agregat na budowę Wynajem czy kupno

Polecane posty

Gość gość

Witam. Czy ktoś wynajmował agregat na budowę? Jakie są to koszta? Czy lepiej jest jednak kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mem20
My kupiliśmy . Wcześniej zobaczyliśmy jakie są ceny wynajmu takich agregatów i są bardzo wysokie.Agregat wynajęty to koszt 80-100 zł dziennie. Po miesiącu ma sie juz agregat na wlaśnosć a wiadomo,że budowa domu trwa więcej niż miesiąc ;) Poza tym agregat w domu przydaje się równiez i po zakónczeniu budowy. Jak na przyklad jest przerwa w dostawie prądu w gniazdkach. Skontaktuj się z firmą eneria: http://eneria.pl/ - zajmują się dystrybucją agregatów na Polskę. Powinni Ci doradzić jaki agregat wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zgadzam się, że bardziej zwykle opłaca się kupować rzeczy niż wynajmować. Agregaty hydrauliczne obok siłowników hydraulicznych i osprzętów wiertniczych to domena http://www.bipromasz.pl/ Firmę sprawdziłem wielokrotnie i jest bardzo solidna, tym bardziej, że sporą część oferty sami produkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupno. Sprawdzony adres to firma http://hydro-tor.pl/ - sam niedawno naprawiałem u nich agregat hydrauliczny, ale zajmują się też sprzedażą a że to porządny polski producent to warto od nich brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarynek
Zdecydowanie lepszym pomysłem jest jego zakup (można go później wykorzystać przy innych projektach lub do celów prywatnych) - mogę Ci polecić firmę "KRUZER" - korzystam z ich agregatorów od kilku lat i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie bardziej opłacalny jest wynajem. Ja korzystałem z tego rozwiązania i w moich przeliczeniach zaoszczędziłem sporo pieniędzy. Agregat wypożyczałem od firmy www.agar-power.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem w sklepie stacjonarnym, jednym drugim, ceny z kosmosu? W końcu znalazłem pewną markę nazywa się Genus, mają swoje przedstawicielstwo w Polsce, poczytajcie opinie - www.genus-power.com/pl/agregaty-genus-opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sprawdzić Hydro-Tor http://hydro-tor.pl/ Możliwe jest u nich kupno, ale też naprawa, mi naprawili agregat hydrauliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadziejkaOkejka
Wiem że kobiety się takimi rzeczami nie interesują, ale warto jest mieć w domu trochę własnego sprzętu, nigdy nie wiadomo co się przyda, a taki agregat może pomóc nawet w razie awarii prądu. Proszę na ten temat przeczytać artykuł http://www.stabilna-firma.pl/jak-sa-zbudowane-agregaty-pradotworcze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annonim7676
Zdecydowanie lepiej kupić i się nie przejmować. A przydawać się będzie na pewno i po skończeniu budowy. Ja kupowałem Kruzera i jest ok, całą budowę służył i teraz kiedy juz prawie rok mieszkamy nie raz się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kruzer widziałem ma dobrą cenę, gdzie kupic najkorzystniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kupno, sam mam taki mały, ale dość mocny agregat. Z Kruzera. Teraz też mają sklep internetowy, to można wszystkie modele obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej kupno, po kilku dniach wynajmowania wyrównasz wartość nowego agregatu, więc to nie ma sensu. Jednak zanim kupisz zorientuj się jakie masz odbiorniki prądu, tak aby agregat nie okazał się za słaby. Ja za radą sąsiada kupiłem od kruzera o mocy 5 kW. Niezawodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JareckiiiAdas
Sam posiadam agregator firmy Kruzer dobry sprzęt, nam służy przeważnie latem do domku letniskowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllwia_fikk
My w tym roku kończymy budowę domku letniskowego, nie będzie przyłącza prądu i w sumie pomysł z takim agregatem jest spoko. Ile może kosztować taki sprzęt na tego typu uzytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście chyba jednak jestem zwolennikiem zakupu takiego agregatu bo jednak może się przydać w przyszłości a jednak jeśli w grę wchodzi wynajem na dłuższy czas to taniej chyba wyjdzie zakupić. http://makitsu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, dobry agregat kupisz od 1500 do 3500 zł. W takich kwotach wydaje mi się, że nie ma sensu wynajmować. Oczywiście mówię tu o takich 2-5 kW, na budowę zdecydowanie wystarczą. Sprawdź na przykład ofertę firmy Kruzer, mają odpowiednie agregaty. Możesz wynajmować, jeśli wolisz, ale to się nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszzzKln
Dokładnie tak, a poza tym jak juz będzie swój na własnośc to zastosowanie dla niego się znajdzie, a tak jak pisze gość wyżej dobrego Kruzera kupić w korzystnej cenie, więc nie ma co się zastanawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pożyczałem od sąsiada, bo sam nie potrzebowałem na długo. Miał Kruzera i muszę powiedzieć, że bardzo dobry sprzęt! myślałem, że więcej paliwa będzie ciągnął, a tu jeszcze mi zostało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawellcox
Własny sie przydaje nawet po zakończeniu budowy, u mnie Kruzer już jakiś czas służy dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup Kruzera! nie przepłacisz tak jak za wynajem, a i to co zapłacisz szybko się zwróci. te agregaty są jak na swoją jakość też w bardzo dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupno! zdecydowanie. A jak już nie będziesz używał to zawsze możesz sprzedać, lub samemu wynajmować ;) tak się to robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guttek
Zdecydowanie lepiej kupić. U nas Kruzer TH 3600 .Chodzi kilka godzin dziennie i nie ma problemów. Parametry są niezawyżone, uzwojenie aluminiowe i ma stabilizator napięcia więc po zakończeniu budowy będzie służył do awaryjnego zasilania domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pożyczałem od szwagra Kruzera, bardzo dobry, na razie sam nie kupuję, ale jeśli kiedykolwiek miałbym się decydować, to na pewno ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e no mysle, ze wynajem, po co kupowac??? W http://agar-power.pl/ maja ogromny wybor agregatów i myty tam wlasnie wynajmowalismy, takze spokojnie mozemy polecic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele razy wynajmowałęm, ale teraz przyglądam się ofercie Kruzera, bo chyba przepłacam - agregat na własność zwróci mi się po kilku użyciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misisekkk9898
No nie wiem, ja kupowałem Kruzera i jestem także zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×