Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mirocha

Alternatywa dla tradycyjnego grilla

Polecane posty

Gość Mirocha

Hej- jest wiosna, zaczął się sezon na grillowanie, ale ze względu na dietę i te wszystkie informacje o szkodliwości grillowanego jedzenia, chciałabym zastąpić takie tradycyjne grillowanie z węglem, czymś zdrowszym. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są grille elektryczne np. Nie jadłam nigdy nic przyrządzonego w takim urządzeniu więc nie mam porównania, ale to zdrowsza opcja chyba. No i patelnie grillowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospocha
Ja mam patelnie grillową i mogę powiedzieć, że mięso np. zdecydowanie lepsze niż z tradycyjnego grilla- nie ocieka tłuszczem, jest miękkie, soczyste. Grillowane warzywa z kolei maja bardziej wyrazisty kolor i zapach- smak oczywiście też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirocha
A jakiej firmy ta patelnia grillowa? Czytam właśnie o nich i trzeba uważać, żeby jakiegoś bubla nie kupić co się zaraz spali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospocha
Ja mam patelnię firmy welmax- mam ją chyba...4 lata jak dobrze pamiętam- bardzo solidna, nic się z nią nie dzieje, nie przypala się, nie jest porysowana, także mogę ją polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirocha
Czytałam kiedyś o tej firmie welmax- chciałam nawet kupić komplet naczyń od nich, bo podobno świetna jakość. Grill elektryczny jakoś do mnie nie przemawia, ale taka patelnie wydaje się być dobrym pomysłem. Czy pani patelnia jest podzielona na 3 części? Bo takie chyba widziałam i to nie wydaje się zbyt wygodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospocha
Nie- nie jest podzielona- ma jednolitą powierzchnię, ale taką karbowaną, żeby tłuszcz tam spływał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsita
My, niezależnie od normalnego grilla, mamy też elektrycznego z electroluxa, który przydaje się, choćby w niepogodę. Smak żarcia ten sam, a o wiele mniej tłuste, więc sens to ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirocha
No ja ze względów zdrowotnych muszę zrezygnować z tradycyjnego grilla- miałam dylemat właśnie czy grill elektryczny czy patelnia grillowa, ta o której tu pisaliśmy, ale mąż powiedział, że możemy kupić i patelnię i elektrycznego grilla i porównamy. :) Taka patelnia przyda się też do innych potraw pewnie także nie zmarnuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może elektryczny albo gazowy będzie lepszym rozwiązaniem. Tu http://www.grille-warszawa.pl/ mają spory wybór różnego typu urządzeń i na ewno znajdziesz cos dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grille elektryczne Weber faktycznie są super. U mnie świetnie sprawdził się model Q 2400 Station, który zakupiłem w http://www.web-grille.pl/ . Jestem z niego bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×