Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czy może...

Aranżatorka/projektantka wnętrz potrzebna

Polecane posty

Czy ktoś korzystał z usług aranżatorki/projektantki wnętrz i mógłby polecić. Najchętniej z Warszawy lub okolić. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
i znalazlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska szowinistyczna świnia
to jesteś na tyle głupia że nie wiesz czego chcesz ? i jak to ma wyglądać ? hehehhehe ekstra a do seksu ci seksuolog potrzebny ?? dla mnie bomba baby mamy w polsce coraz głubsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjjhss
do tego wyżej no tak przeciez wszyscy maja genialny gust ,mowa :) a potem w mieszkaniu jest urzadzone jak w cyrku jakimis tandetami z bazarku poradzic sie specjalisty zawsze warto po co łazidsz do fryzjera np sam sie chlasnij,nałóz garnek i tnij jak tak na wszystkim sie znasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram przedmówcę :) A po za tym co kogo obchodzi po co autorce taka usługa? Chce to niech korzysta :) Czy może... tutaj się pewnie niczego nie dowiesz. Ale zajrzyj w to miejsce: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=15858 tu Ci na pewno ktoś pomoże. Zresztą jest tam nawet temacik z ofertami. Miłego urządzania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mieszka się w bloku w kołchozie w mebelkach z bazarku jak to ktoś wcześniej ujął, to oczywiście nie śni mu się że istnieją takie usługi jak projektowanie wnętrz. Ale jak kogoś stać buduje np. dom to może wydać na aranżację aby ładnie mieszkać. Ale ciemniak nawet nie wie, że jest taka profesja jak architekt wnętrz bo sam ma w domu wersalkę, meblościanke na wysoki połysk, tapety ze wzorki z lat 70-tych i płytki PCV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neit - dziękuję bardzo za ten link, właśnie tego szukałam. A swoją drogą jest też murator.pl jeśli ktoś się buduje lub remontuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska szowinistyczna świnia
tylko że te panienki umią aranżować wnętrza tylko w jednym stylu i gdzie nie pójde to wszędzie to samo nauczyły sie jedno i wszędzie to powielają , coś innego je przerasta wiem coś o tym bo wykonuje te wnętrza i jeśli projektuje je architekt to mam 100% pewności że jest tak samo jak u sąsiada -porażka żygać sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska szowinistyczna świnia
braaawo -murator hahhahahhahaha gazetki dla gospodyń no gratuluje pomysłu wyślij ją jeszcze do castoramy dość że tandeta to jeszcze drogo no i wszyscy mają to samo hahahhahah żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, jesteś najmądrzejszy w całej wsi. Wiejski filozof się znalazł, zachowaj może te swoje mądrości dla siebie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska szowinistyczna świnia
ups sory to przepraszam myślałem że jestem w mieście ;-)) bo to paście sobie świnki dalej a ja spadam ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
ohyaaaaaa dlaczego mi to pokazales! uraziles moje uczucia tegonooooo estetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadoolonaALA
witam , Ostatnio korzystałam z pomocy Pani Klaudii z Poznania , urządzała nam sypialnię oraz kuchnię jesteśmy bardzo zadowoleni do tego uważam że nie jest drogo,wiec polecam każdemu . Sama jeszcze skorzystam jak tylko mi się coś '' znudzi'' ;) mogę zostawić e - mail jeśli ktoś jest zainteresowany .:) aranzacjaKP@wp.pl Polecam , i dajcie znać jak się ktoś zdecyduje i jak się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×