Odpowiedz na ten temat

Bateria umywalkowa czarna czy biała?

• kajunia29 2017.03.17 [15:31]
    Pomóżcie mi się zdecydować jezyk.gif Jaką wybrać baterię do umywalki w łazience? Myślę nad białą albo czarną. Obie mi się bardzo podobają, ale nie wiem na jaki kolor się zdecydować.
  • gość 2017.03.17 [15:35]
    Wszystko zależy do reszty kolorystyki. Pytanie biała czy czarna jest bezsensu. Dawaj foto łazienki to doradzimy.
  • gość 2017.03.17 [15:38]
    Nigdy czarna, bo bedziesz musiala ja myc kilka razy dziennie.
    Bardzo widac osad na czarnej. Niestety znam z doswiadczenia i po roku wymienilam na biala.
  • kajunia29 2017.03.17 [15:42]
    Nie mam jak tu wstawić foto smutas.gif
    Łazienka jest biało różowa. Bateria od umywalki mi się popsuła (a dokładniej ktoś ją wyrwał) i dlatego muszę wymienić. A skoro już wymieniam to pomyślałam, że nie będę brała srebrnej jak do tej pory tylko coś zmienię jezyk.gif Stąd mój pomysł na czarną albo białą.
  • Mindless 2017.03.20 [11:42]
    Ja bym się na czarną nie zdecydowała ze względu na ten widoczny osad i brud, o którym już wcześniej ktoś tu wspominał.
    Jak nie chcesz srebrnej tak jak piszesz, to bierz białą. Jeśli łazienka jest biało różowa to myślę, że może to całkiem fajnie wyglądać. Jak byś chciała zamawiać przez neta to zobacz sobie jakie białe baterie mają na http://www.lazienkaplus.pl/
    Ja kiedyś czerpałam różne pomysły z ich strony przy remoncie swojej łazienki, bo mają dużo ciekawych wizualizacji.
  • gość 2017.03.20 [11:48]
    A masz coś czarnego w wyposażeniu łazienki? Jeżeli nie, to sobie odpuść. Względy praktyczne jak pisano wcześniej też są ważne
  • kajunia29 2017.03.20 [13:14]
    No właśnie czarnego nic nie mam. Chciałam ten kran i do tego dokupić kilka czarnych dodatków. Ale chyba faktycznie sobie odpuszczę. Najbardziej przemawia do mnie wizja tego widocznego brudu jezyk.gif Dlatego odpuszczam. Będę szukać białej, tak jak radzicie.
    Mindless, a jak zamawiałaś w tej łazience plus to długo czekałaś na zamówienie? Bo może faktycznie odpuszczę sobie latanie po sklepach. Pod warunkiem, że znajdę jakąś fajną białą baterię u nich.
  • Mindless 2017.03.20 [14:29]
    Ja czekałam dosłownie z 2-3 dni. Ale wszystko co zamawiałam to mieli na stanie. Jak wybierzesz już baterię to zobacz jaki jest czas realizacji zamówienia. Przy każdym produkcie to mają podane. Wtedy będziesz miała pewność kiedy bateria do Ciebie dotrze.
  • gość 2017.05.01 [11:49]
    Z hurtownią Swatt mam jak do tej pory dobre doświadczenia. Dostarczają zamówienia na czas, wszystko jest dokładnie zapakowane, nie ma problemów z jakimiś uszkodzeniami podczas transportu. Co do sanitarki to sprzedają na pewno dobre baterie łazienkowe. Na stroniewww.swatt.pl można sobie o parametrach doczytać.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...