Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
solenero

białe płytki w łazience ?

Polecane posty

malutka łazienka bez okna , myślę o jasnych płytkach bez dekorów , ciemniejszą podłogę lub w kolorze ścian czy białe bedą bardzo szpitalne? w internecie jest dużo fotek z białymi płytkami, ale nie umię sobie wyobrazić jak będą wyglądały na ścianach , a może jakis inny kolor polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niiedobra pupa
Jeśli chcesz białe ze względu na to, żeby było jasno, to nie ma sensu.... To weź np. bardzo jasne płytki, kremowe, w kolorze piaskowym, róznych odcieni żółtego - podobno lepiej nieraz rozjaśniają wnętrze niż biały, kość słoniową, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niiedobra pupa
A co do podłogi - to będzie ssprawiala wrażenie większej jak się da płytki o trochę mniejszej średnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhsr
ja mam sufit biały i ścianę zbiałych płytek na podłodze czerwone, na wannie czarno czerwono-białe dookoła łazienki na wysokości 'pod lustrem' mam taki pasek szeroki na 10 cm z czerwonej małej kosteczki - wyglada to rewelacyjnie, łazienka zrobiła sieprzestronniejsza teraz wszyscy chwalą i się zachwycają, wcześniej kręcili głowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhsr , moja łązienka jest mikro rozmiarów 1.54x1.54 naprzeciwko drzwi jest wanna której się nie pozbedę , na prawo pralka po lewej mini umywaleczka i to wszystko, jedna osoba ledwo sie obruci :) nie chce zagracać zbyt wieloma kolorami , bo dojdą dodatki , reczniki , stawiam na jasny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszechwiedzaca zenka
ja mam biale lazienka mala bez okna wrrrr wanna kibel umywala i w sumie nawet jest ok ale ja bym wolala kemowe jakos tak cieplej bialy odbija zare swiatlo i jest polmrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, mam identyczną łazienkę, co Ty. U mnie płytki są jasnobeżowe, podłoga nieco brązowa (podłogi prawie nie widać, bo jest wanna, pralka i miniumywalka z szafką). Wiele znajomych osób mieszkających jak ja w bloku ma różne kolory płytek: błękity, pomarańcze, jasne szarości, liliowy; na biele raczej się nie decydują ze względów praktycznych - widać każdy włosek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safase
Białe płytki, jak najbardziej, takie łazienki wyglądają bardzo ładnie: http://goo.gl/yvze mają tylko jeden mankament - trudno utrzymać taką łazieneczkę w czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biale moga byc. Mozna co jakis czas zmieniac dowolnie dodatki na wszystkie kolory. Biale sa "poza" moda. Najgorzej wylozyc lazienke w niby modne kafle, ktore za pare lat beda poprostu smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbfdvcs
ja mam biale na podlodze-tragedia:O ale byly jak sie wprowadzilam :( a te na scianie sie nie brudza ale nie jest przytulnie. wolalabym juz jakies bezowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez ma wiecej niz 15?
a ja nie rozumiem tej "mody " na łazienki. No bo co to znaczy że lepiej nieurządzac np w żywych kolorach bo tylko teraz jest na to moda a póxniej już nie będą modne. Pzrecież jak robię łazienke, to mi ma się podobać a nie robię różnych kolorów ze wzgl czy jest modne czy nie:) co z tego że za kilka lat moze byc nie modne, dla kogo ma wyglądać śmieszne, kto to będize oceniał? ważne zeby domownikom się podobało...a czy się znudzi hmhm jaka by nie była, to się znudzi, dlatego nie rozumiem tego że niedłigo te i te kolory będą już nie modne" a co mnei to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annawioletta jakiej wielkosci masz umywaleczkę , ja myślę zakupić jakąś malutką ,ale jak się taką użytkuje , jest możliwe ogolenie się nad nią ? też zastanawiam się nad beżami , choć wszędobylskie to wydają mi się neutralne , ponadczasowe , teraz mam różowe płytki z czasów PRL myslałam wcześniej o zielonych jaśniutkich albo białych wszystkie ładniejsze kosztują za drogo jak na moją kieszeń :) wpadły mi w oko Magnolia Muscari , jest nawet na inspiracji milutka łazieneczka forumowiczki o nicku XXX-tka mam nadzieję że się nie obrazi że wkleje jej fotkę http://inspiracje.leroymerlin.pl/lazienka,2,26,page=13,.html ta seria ma tylko brązową podłogę a ja chciałam wybrać ten jaśniejszy beż http://www.kwadroceramika.com/kolekcje/14/26/Magnolia_Muscari.html co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ale przeciez ma wiecej niz 15? masz całkowitą rację , na mody mnie nie stać , muszę wybrać coś jasnego w miarę żeby nie zrobić dziupli , coś nie krzykliwego żeby nie drażniło , chyba bez dekorów żeby nie przytłoczyć to są moje wytyczne :) rerazniejzse moje płytki mają 24 lata i nie znudziły się bo bez dekorów , zdobień itd wymienić muszę wannę , rury itd bo gdyby nie to to jeszcze drugie 20 lat by były przetrwały wszelakie mody ( marmurki , ciapaje itd) teraz jest era dekorów , niektóre piękne ale do dużych łazienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHodzi mi o to, ze lepiej zeby flizy byly neutralne. Zeby mozna spokojnie zmieniac dodatki. (zeby nie bylo nudno) Jesli flizy sa np. typu morski kolor - mozaika - nie wiele dodatkow pozniej pasuje. Albo Fliza ala marmur - brazy a w polowie jakis wzor czy szlaczek.. tez nie wiele mozna potem zmiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dori30 masz rację , biały napewno jest ponadczasowy i wszystko do niego pasuje, ale chyba nie odważę sie na biały bo myślę że fuga musiałaby być idealnie biała żeby nie wygladała na brudną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyme
@Ewiczka 16521, a czy te płytki przypadkiem nie są bardziej do kuchni? Zobacz sobie też na tej stronie co podałaś, ale płytki z Ceramstic. Cenowo masz podobnie a według mnie wzory i jakość lepsza. Poza tym mają swój program gwarancyjny. Białe płytki są zawsze na czasie, jednak nie polecam białych płytek na podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam białe i nie narzekam - kupowane w http://dekori.eu Wcale nie jest jak w szpitalu. jedyny minus to ten, że niestety widać na nich każdy włosek. Z drugiej strony mobilizują do częstszego sprzątania i czyszczenia :) Ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam swoje białe płytki na http://www.domeko.com.pl/ w bardzo dobrej cenie. Prezentują się znakomicie! To firma geoceramika, mają ładne i tanie rzeczy, szczerze polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBE STUDIO
Białe płytki w łazience fajnie wyglądają i rzeczywiście sprawiają wrażenie sterylności. Jednym ten efekt odpowiada, a innym już nie. Jeśli nie lubimy zimnych w odbiorze łazienek, lub obawiamy się, że może nam nie do końca pasować taka sterylność możemy połączyć je z płytkami imitującymi drewno, to dosyć popularne połączenie, ale będzie zawsze na czasie i raczej trudno żeby szybko się znudziło. Poza tym zawsze możemy dobrać do tego dodatki w dowolnym kolorze, a potem je wymieniać. Różny efekt możemy też osiągnąć dzięki oświetleniu, ciepły odcień nieco złagodzi i ociepli ostrą biel płytek. Tu jako inspiracja łazienka z płytkami białymi i drewnopodobnymi: http://www.kobestudio.pl/projekt-wnetrza-w-stylu-skandynawskim-krakow.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam maxfliz, kompletna ignorancja! Maile bez odpowiedzi, telefonicznie ciężko cokolwiek załatwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białe płytki sa przepiękne, ale strasznie sie brudzą. Dlatego właśnie wymieniłam na szare i wyglądaja dobrze i łatwiej utrzymac czystośc. Sprawdź ofertę www.radmark.com.pl/ tam jest tyle wspaniałych opłytek i inspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie białe płytki mogą się szybciej brudzić ale mogą też wyglądać ciekawie z czarnymi dodatkami, ostatnio widziałam czarne deski klozetowe, duży wybór desek oraz innych akcesoriów mają na kkpol.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakalia
Z bielą w łazience nie jest aż tak źle. Szczerze mówiąc, to cięższe w czyszczeniu są czarny połysk, na którym każda kropelka widoczna. Ale odchodząc od tematu sprzątania, to biel w łazience jest bardzo fajna, jednak proponuję połączyć z jakimś kolorowym dodatkiem. A jeśli zamierzasz zrobić łazienkę w czarno-białych kolorach to przyjrzyj się kolekcji Opp!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biały tylko sufit moim zdaniem.Zamiast płytek na ścianie panele dekoracyjne - są proste w montażu i fajnie się prezentują, można w voxie je zobaczyć.A na podłodze deski egzotyczne albo podłoga korkowa Lico.Taka jest moja wizja łazienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×