Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniol ciemnosci...

Błagam ...Pomozcie....

Polecane posty

zawalilam sprawe... Wracajac z wakacji nie mialam czasu wysuszyc kostiumu kapielowego.prosto z plazy w samochod i do domu.Wrzucilam moj kostium i kapielowki mojego faceta do jednej torebki...Jego gacie zafarbowaly od mojego kostiumu na rozowo, a bialay paseczek z mojego kostiumu jest w rozowe laty...jak to usunac...pomozcie..Juz je pralam, namaczalam i nic...dajcie mi jakas rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka mala
wybielacz do delikatnych,kolorowych tkanin moze pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz namoczylam w Vanishu, ale to nic nie dalo....Moj kostium to tam nic.Pasek moge uciac i jest ok, ale jego? Kupil te kapielowki z jakiejs limitowanej edycji kolekcji jakiejs tam gwaizdy...Zaplacil kupe forsy jak za taki kawalek materialu, a ja TO ZNISZCylam....w piatek znow wyjezdzamy...musze to do piatku przywrocic do stanu wyjsciowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki kolor maja jego gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wiele nie zdziałasz
zawsze możesz kupić nowe gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pofrbuj na granatowy no
coz innego mozesz zrobic swoja droga dziwne ze zafarbowaly , na ciele nie a tu ot tak sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślałam że jakiś problem faktycznie, a tu taki lament o chłopskie gacie... to chyba jednak musi być prowokacja i to nader udana, sądząc po odzewie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ewka
jak ty już coś gdzieś napiszesz to masakra....prowokacja, że komuś się coś zafarbowało...ehhh dziewczyno co za bzdety wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może być cieżko jak to są takie z lycrą, kiedyś ufarbowała mi sie bluzka to wyprałam ją 4 razy z rzędu i ten kolor trochę zszedł. Spróbuj niech się piorą i piorą :D a polecam forum Wystarczajaco Dobrej Pani Domu - tam są ekspertki w takich dziedzinach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogityria
kurcze jak przeczytałam tytuł to myślałam ze ktoś umiera , lub kogoś zgwalcono a tu jakies k***a gacie ... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le, taka sprawa o czyjeś gacie... no tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×