Odpowiedz na ten temat

Blender SilverCrest z Lidla

• gość 2015.06.24 [11:52]
    Nie wiedziałam gdzie umiescić pytanie,więc wrzucam tu.Posiadam blender Silvercrest 600W z Lidla. Niestety popsuł mi się ten pojemnik do kruszenia bodajże. Jest tam na środku taki kołeczek plastikowy i on mi się wyłamał. Suma sumarum nie mogę korzystać z tej części blendera gdyż ostrza nie mają się na czym opierać i w efekcie szurają po ściankach pojemnika. Moje pytanie jest czy mogę gdzieś dokupić taki pojemnik firmy Silvercrest czy może mogłabym kupić pojemnik z innej firmy np.Bosch?? Przewertowałam cały prawie internet i ręce mi opadają .
    Z góry dziękuję za pomoc
  • Katarzyna Gierczyńska 2015.08.06 [14:07]
    Polecam Ci blender Counter Intelligence. Zmieli/zblenduje wszystko na puch lub, jesli bedziesz chciała na mus. Jednym przyciskiem pulsacyjnym obsłuzysz wszystko. Naprawde fajne urzadzenie. Jedyny minus, to cena, chociaz w sumie jak spojrzec na to z drugiej strony, to w ogóle nie uzywam nozy ani innych urzadzen. Polecam!!! Kupilam go na terapiasokami.pl
  • gość 2015.08.06 [14:39]
    Silvercrest to nie jest firma tylko znak firmowy Lidla. Pod tym znakiem sprzedawane sa rozne wyroby nieraz nawet znanych firm, po nizszej cenie i niestety o miernej aby nie powiedziec dziadowskiej jakosci. Dojscie do producenta jest niemozliwe - chyba ze gwarancja poprzez Lidla, trzeba miec jednak bon kasowy.
  • gość 2017.05.19 [19:06]
    2 lata blisko minęły i dalej jest nieciekawie. Mnie zaginął pojemnik 700 ml do Silvercrest Nutrition Mixer 700W IAN 279914.
    Chciałem kupić taki , a nawet dwa (same pojemniki). Nie da się. Serwisu w Polsce nie ma , jak mi rzekł przed chwilą konsultant Lidla.
    Nieźle qrde.
    Sam Mixer sprawuje się świetnie te kilka miesięcy.
    No cóż ,pozostał mi jeszcze pojemnik 350 ml. Będą mniejsze porcje , albo podwojne podejście oczko.gif
    Chyba , że telefon do Niemiec i kupno pojemnika za Eurosy.
    Nieciekawie

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...