Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Blender SilverCrest z Lidla

Polecane posty

Gość gość

Nie wiedziałam gdzie umiescić pytanie,więc wrzucam tu.Posiadam blender Silvercrest 600W z Lidla. Niestety popsuł mi się ten pojemnik do kruszenia bodajże. Jest tam na środku taki kołeczek plastikowy i on mi się wyłamał. Suma sumarum nie mogę korzystać z tej części blendera gdyż ostrza nie mają się na czym opierać i w efekcie szurają po ściankach pojemnika. Moje pytanie jest czy mogę gdzieś dokupić taki pojemnik firmy Silvercrest czy może mogłabym kupić pojemnik z innej firmy np.Bosch?? Przewertowałam cały prawie internet i ręce mi opadają . Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Gierczyńska
Polecam Ci blender Counter Intelligence. Zmieli/zblenduje wszystko na puch lub, jesli bedziesz chciała na mus. Jednym przyciskiem pulsacyjnym obsłuzysz wszystko. Naprawde fajne urzadzenie. Jedyny minus, to cena, chociaz w sumie jak spojrzec na to z drugiej strony, to w ogóle nie uzywam nozy ani innych urzadzen. Polecam!!! Kupilam go na terapiasokami.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silvercrest to nie jest firma tylko znak firmowy Lidla. Pod tym znakiem sprzedawane sa rozne wyroby nieraz nawet znanych firm, po nizszej cenie i niestety o miernej aby nie powiedziec dziadowskiej jakosci. Dojscie do producenta jest niemozliwe - chyba ze gwarancja poprzez Lidla, trzeba miec jednak bon kasowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata blisko minęły i dalej jest nieciekawie. Mnie zaginął pojemnik 700 ml do Silvercrest Nutrition Mixer 700W IAN 279914. Chciałem kupić taki , a nawet dwa (same pojemniki). Nie da się. Serwisu w Polsce nie ma , jak mi rzekł przed chwilą konsultant Lidla. Nieźle qrde. Sam Mixer sprawuje się świetnie te kilka miesięcy. No cóż ,pozostał mi jeszcze pojemnik 350 ml. Będą mniejsze porcje , albo podwojne podejście ;-) Chyba , że telefon do Niemiec i kupno pojemnika za Eurosy. Nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście mam zdecydowałam się na zakup takiego - https://www.taniejdladomu.pl/pl/p/Blender-do-kremow%2C-sosow%2C-shakow-Morphy-Richards/18429 i póki co nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń, sprawdza się na prawde fajnie i daje sobie radę nawet z twardymi rzeczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×