Odpowiedz na ten temat

Catering Kraków

• Dagadd 2016.01.14 [14:01]
    Zielony Smok! Właściciel, pan Mariusz, jest przecudowny i robi nieziemskie jedzenie! Sos kurkowy skradł moje serce. usmiech.gif
  • Anioo122 2016.01.27 [23:53]
    Sprawdź catering dla firm "U Tamary". Ostatnio na szkoleniu firmowym miałam okazję próbować ich posiłków i mogę z czystym sercem powiedzieć, że było naprawdę smacznie!
    Tutaj link: http://www.utamary.pl
  • anna kozera 2016.01.30 [12:18]
    Polecam catering z AIKA SUSHI
    rezerwacjA wynosow i dowozow sushi do firm , na rozne imprezy . Pyszne jedzenie, atrakcyjne ceny. kontakt do zamowien 514-833-558
  • gość 2016.05.20 [08:01]
    A słyszałeś/aś o czymś takim jak Baozi House ? Myślę, że taką kuchnią jaką tam serwujesz możesz zaskoczyć swoich gości usmiech.gif ! Dania są bardzo dobre i na ostro i na 'słodko'! Dla każdego coś się znajdzie. Ja lubie pikantne, mocno wyraziste smaki. Moje ulubionym daniem jest krwawe baozi!
  • gość 2016.05.31 [14:25]
    Osttanio zamawialam catering od krkcatering.pl, pyszne jedzenie, duży wybór i zawsze świeże i na czas. Cena też przyzwoita, a menu dostosują zawsze do potrzeb klienta
  • gość 2016.06.17 [12:08]
    Ciekawe rzeczy mają w ofercie w restauracji Ganesh. Nie wiem czy ich ktoś kojarzy jeszcze...To jest typowa restauracja indyjska, mi akurat te smaki bardzo odpowiadają. Z takich ciekawszych rzeczy jakie tutaj mają to na przykład bardzo dobre piwo indyjskie usmiech.gif
  • gość 2016.07.06 [14:34]
    My jedzenie zamawialismy od krkcatering.pl. Pyszne jedzenie, i dostosowane do naszych wymagań. Świeże produkty i obsługa też bardzo miła
  • gość 2016.07.06 [14:51]
    My czasem na imprezki, głównie na urodziny zamawiamy jedzonko, przeróżne przystawki z krkcatering.pl. Wszystko jest ładnie przygotowane, ładnie wygląda i co ważne jest smacznie usmiech.gif . Cena uzależniona jest od ilości zamówienia.
  • Agek 2016.07.18 [13:13]
    Ja kilka razy korzystałam z cateringu jurek-catering, byliśmy nawet u nich na weselu w Mogilanach i muszę przyznać, że jedzenie wyglądało i smakowało, więc polecam
  • Agek 2016.07.18 [13:24]
    edytowano 2016.07.18 [13:25]
  • gość 2016.10.25 [11:27]
    W Krakowie korzystałam z cateringu z Magillo. Sprawnie zorganizowana impreza, obsługa super. Jedzenie świeże, gorące, pyszne. Wszystko zgodnie z ustaleniami.
  • gość 2016.12.14 [13:49]
    Polecam Ci Magillo prowadza restauracje i maja catering. Już kilka razy zamawiałam u nich obsługę zarówno do domu- przyjęcia na 40 osób w ogrodzie jak do firmy. Obsługa bardzo profesjonalna i pyszne jedzenie .
  • gość 2016.12.20 [09:18]
    Ostatnio mi się zdarza zamawiać do domu jedzenie z lokalu Ganesh na ul. Św Tomasza. Szybko dowożą, jeszcze jest ciepłe jak dostaję do ręki. Ceny przystępne i bardzo smaczna, świeża kuchnia, w tym duży wybór w menu rzeczy dla wegetarian i wegan, co nie jest taką normą w wielu restauracjach, gdzie królują mięsa.
  • gość 2017.01.17 [14:48]
    Dla spróbowania zamówiłem sobie parę dni temu jedzenie do domu z restauracji indyjskiej – Ganesh i było smaczne. Mają różne zestawy, w tym fajne lunchowe z kurczakiem, albo wege. Dora cena, szybka dostawa, pozytywnie.
  • cellina 2017.04.06 [12:20]
    w firmie zawsze zamawiamy catering z damarco, są na mogilskiej to możesz się wybrać na kolacje ich przetestować usmiech.gif ale u nas robią furorę.
  • gość 2017.04.19 [10:12]
    Możesz spokojnie uderzyć do Magillo. Ja korzystam z ich usług cateringowych od lat i zawsze jestem zadowolona. Mają dobre dania ze świeżych produktów. Kiedyś wybrałam inną firmę i byłam mocno rozczarowana. Dlatego od tamtej pory tylko Magillo
  • gość 2017.05.19 [11:29]
    Mogę polecić Magillo na Kurdwanowie. Robiłam u nich przyjecie komunijne na ogrodzie i wszystko było ok. Dobre jest to że maja dużo sprzętu. Mieli w zanadrzu nawet namioty na wypadek deszczu
  • Ada2221 2017.05.19 [11:36]
    Ja od siebie mogę polecić KrkCatering. Robią pyszne jedzenie nie tylko na urodziny, ale też inne okazje. Ostatnio moja kuzynka zamawiała od nich catering na wesele. Kraków chyba nie jest jedynym miastem w którym działają. Zobacz sobie co tam mają w ofercie, mają stronę internetową krkcatering.pl
  • gość 2017.05.23 [08:40]
    A ja stanowczo odradzam krkcatering. Organizowali u mnie komunię. Bardzo zła organizacja, jedzenie nie tylko niesmaczne i nie doprawione, ale i nieświeże. Pierwszy raz w życiu było mi wstyd jak goście u mnie jedli. Kawę robiłam sama bo kelner nie ogarniał. Ogólnie masakra.
  • gość 2017.05.29 [10:29]
    Zaskoczyło mnie pozytywnie indyjskie piwo przy ul. Pijarskiej 9. Z kumplami chciałem spróbować nowych smaków. Coś dla ciebie usmiech.gif
  • gość 2017.06.08 [13:16]
  • Bondziorno 2017.06.09 [08:48]
    Ja zamawiałam catering na wesele z KrkCatering i takich sytuacji jak ktoś pisał w żadnym wypadku nie było. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Jedzenie było pyszne i dobrze zaplanowane, a cena jak najbardziej miła i przy rozliczaniu można było się uśmiechać usmiech.gif
    Od jakiegoś czasu mają stronę internetową: http://www.krkcatering.pl/
  • gość 2017.06.12 [12:02]
    Możesz spokojnie uderzyć do Magillo. Oni maja sprawdzony i dobry catering. Sama już kilkakrotnie korzystałam z ich usług i zawsze było ok.
  • Jedzer 2017.08.23 [17:00]
    Zdaję sobie sprawę z faktu licytacji, kto ma lepszy catering oczko.gif .
    Osobiście jestem obiektywny i nie zaangażowany w ten temat jednak go doświadczyłem i po wielu często irytujących rozmowach i imprezach trafiliśmy na http://www.kscc.pl/ i już go nie zmienimy. Mamy nadzieję, że i Wy skorzystacie z naszych doświadczeń. Firma rzetelna i mega kompleksowo i profesjonalnie (słowo niestety nadużywane) podchodzi do organizacji. Obsługa to duchy, których nie widzisz, a wokół Ciebie się dzieje nie wiesz kiedy ale jedyna różnica to z tego co się dzieje jesteś zadowolony. Wielokrotnie słyszeliśmy o nich pochlebne opinie ale póki nie skorzystaliśmy nie wierzyliśmy no i teraz się stało oczko.gif .
  • Jarekkk 2017.09.08 [10:52]
    Od dłuższego jucz czasu zamawiam catering w Magillo i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Zawsze wszystko perfekcyjnie przygotowane. jedzenie bardzo smaczne i obsługa na medal

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...