Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość synowaa

chce przyjąc przyszla tesciowa pysznym ciastem

Polecane posty

Gość synowaa

dodam ze dopiero raczkuje w kuchni,poprosze o rady i przepisy,rowniez na obiadzik-dodam ze moja tesciowa jest dobra gospodynia wiec ja tez chcialabym pokazac swoje kulinarne umiejetnosci z jak najlepszej str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekiiii
chodzi o jakis obiad i potem na deser pyszne ciasto gwoli scislosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny obiad
okazjonalny:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze jak kiedy wszedzie
"dopiero raczkuje w kuchni..." "chcialabym pokazac swoje kulinarne umiejetnosci..." - No chyba jako poczatkujaca kucharka ich nie masz :P No ale kiedys trzeba sie nauczyc ;) Jak wyjdzie Ci zakalec to tesciowa zrozumie :) Chyba ze to klempa, a nie tesciowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny obiad
raczej klempa i to wredna niestety.....zabieram jej syna ,jedynaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny obiad
pomozecie???? ona uwaza ze jako zona jej syna musze wszystko umiec perfekt;] nie chce dopuscic aby mi dogryzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaj koniecznie cykuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny obiad
:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... . . . . .
wiesz co nastaw się do sprawy inaczej...nie jestes za przeproszeniem małpą w cyrku, żeby sie popisywać tym czy owym. raczej skup się na tym żeby poprostu było miło. ja polecam pomidowrową z ryżem, na drugie ziemniaki, bitki wołowe +srurówka (buraczki albo marchew z groszkiem), na deser albo najprostszy placek z owocami (moze byc z rabarbarem bo na niego teraz sezon) a i zwykłe lody będą ok. to moim zdaniem bezstresowy zestaw i bedziesz mogła zając się goścmi zamiast martwić się czy im smakuje. a jak juz koniecznie musisz czymś teściowej imponować, to polecam pięknie przystroić stół. teściostwo poczuje się uchonorowane jak królowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże jedyny
cykuta?? Czy Ty jesteś nienormalna z takimi radami????!!!! Jeszcze sobie dziewczyna weźmie do serca i nieszczęście gotowe!!! Boże co za ludzie!!! Cykutę wykryją natychmiast, z cyjankiem będzie trudniej :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakrakarkrakra
albo zrob obiad malo tradycyjny w Polsce- np. cos co tesciowa bedzie jadla po raz pierwszy- wtedy Ci nie dogryzie bo wyjdzie na to, ze to ona sie nie zna. Np. zrob obiad wloski Zupa: gaspacho drugie: taghiatelle z gorgondzolą i smietana deser: tiramisu Wszystkie danai niesamowicie proste do zrobienia nawet dla mnie- studentki a wygladaja super! i nazywaja sie tez super :P Do tego wlsokie winko i niebanalnie udekorowany stół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje
bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uważam że
najlepiej gościom podać cos co robisz bardzo dobrze i wiesz, że ta potrawa jest smaczna. Nigdy nie podam gościom potrawy, która robię pierwszy raz , powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×