Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chcielibyście mieszkać w inteligentnym domu ??

Polecane posty

Gość gość

Mieszkalibyście w domu, gdzie wszystko byłoby sterowane albo panelami albo ze smartfona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym się bał, że będą mnie inwigilować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, te systemy nie są bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenkamarzycielka
zależy w jakim, najbardziej bym chciała mieć monitoring na podwórko, ale to chyba tak działa, że jak ktoś wejdzie na twoją posesję, jak kamera jakiś ruch wykryje to automatycznie kieruje się w stronę ruchu :) z drugiej strony bym się bała, że coś się zepsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to by bylo cos takiego to tak https://www.youtube.com/watch?v=X4q47YwXUPE chodzi mi na przykład o te niewidzialne głosniki - to jeszcze łapie się na inteligentny dom czy już nie? w każdym razie taka elektronika w domu jest fajna. czy chciałbym otwierać wszystko smartfonem? niekoniecznie. ale napewno są to jakieś ułatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj dom nie jest dosc inteligentny, bo nie potrafi pozbyc sie brudow z kanapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka9191
chciala bym ale nie mam kasy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy przemyslec dobrze co potrzebujemy czego nie i juz mozemy sie cieszyc fajnie dostoswanym inteligentnym domem - to nie jest tak ze musisz od razu brac wszystko co tam jest dostpene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne to jest bo moge lezec na kanapie nic nie robic i wszystko sobie ustawiam smartfonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opcja dla leniwych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W drewnianym domu też nie stoi nic przeciwko temu, aby sobie zrobić inteligentny dom ;) W końcu nie musi to siedzieć w metalu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej a jak graja te niewidzialne glosnik i jakie to sa glosniki konkretnie one sa w scianie czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewne proponuja kilka roznych rozwiazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie, chociaż można by wypróbować. Jednak nie wydaje mi się on do końca bezpieczny. No i co zrobić jak rozładuje się smartfon? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo padnie prąd? No ale z drugiej strony jak stać Cię na inteligentny dom to może i stać Cię na własny generator? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi by sie podobało sterować wszystkim z kanapy - i te niewidzialne głośniki też mi się podobają, bo by mojego tż-a kolumny nie zajmowały pół pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i oto chodzi - o wygode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Dla mnie inteligentny dom tz bezpieczny i dlatego bym pomyślała o produktach Nice które, które mi to w dużej mierze ułatwią np kamerki, automatyczne żaluzje w oknach itp. A że nie łatwo mi się szukało ich sklepu to zostawiam tę stronę www.nice.pl/Produkty/Gdzie_kupic Tu macie rozmieszczenie ich na terenie kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FDtech
Wiele mitów narosło wśród tego czym jest inteligenty dom i jak działa. Jednym z nich jest właśnie stwierdzenie, które padło powyżej, że jak prąd siądzie to nie można wyjść z domu. Polecamy lekturę bloga http://www.dominteligentny.info/ na którym można się dowiedzieć czego można oczekiwać od domowej automatyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będę miał pewność, że nikt mi się nie włamie do systemu to bardzo chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz stosują takie zabezpieczenia w systemach, że raczje nie ma szans na to, żeby ktoś Ci się włamał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z tymi newsami, że ludziom opanowują całe zycie przez inteligennte domy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie czuje takiej potrzeby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie fejk. Raczej naprawdę trzeba by było być zaawansowanym hakerem, by coś takiego robić, a żaden taki haker nie chce zajmować się takimi rzeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas się na tym zastanawiam. Bardzo przypadły mi do gustu rozwiązania oferowane przez http://www.majca.technology/ Myślę, że mieszkanie w takim domu to nie tylko frajda, ale też bezpieczeństwo i oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałem znajomego, który nie mógł otworzyć kiedyś bramy bo mu prąd wysiadł na całym osiedlu i tego bym się właśnie bał więc bym polemizował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego bym wolała niewidzialne głośniki niż ogólną automatykę domową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj dom wcale nie jest ingelitentnyu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×