Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczupła23

co dziś zjadłyscie dziewczynki???

Polecane posty

Gość szczupła23

czy nie za duzo, bo ja niby nie...ale wiem, ze dzien moze sie "zle skonczyc" Wpisujcie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż........
3 naleśniki z nadzieniem: mrożone truskaweczki zmieszane z cukrem waniliowym i do tego troche smietanki wiem, to straszne, ale z jedzenia to tyle co dzisiaj zjadłam... piłam też kubek soku z marchwi i jabłek zrobionego w sokowirówce, tym też się troche najadam, więc to prawie jak jedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Furiosus
śniadanie: pół kromki razowego,wedlina,margaryna,kapusta pekińska przekąska przed obiadem: gotowana marchewka i 3 pietruszki na obiad będą śledziki marynowane,ze 2 potem planuję mandarynkę i jabłko i na kolację jogurt naturalny Zott ale zobaczymy jak to wyjdzie...bo pewnie jeszcze na koniec nawpycham się jakiś jabłek albo warzyw do upadłego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Furiosus
szczupła,a Ty co zjadłaś?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zeżarłam 2 wafelki, jednego batona, serek z płatkami owsianymi, dwa rodzaje sałatek, siemię lniane. planuję jeszcze dwa razy ryż po 50 gram -z jogurtem albo z ketchupem. smacznego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia Miecia
hmmm... kawalek czekolady z orzechami z rana, potem z 2 kubki kawy z mlekiem, slodka bulka, lody... o kurcze, chyba jem za duzo slodkiego! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssss
nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaweasf
pierogi z bobem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadliwa
wczoraj: 2 kromki chleba + pędko kiełbasy z musztarda srednio-duzy kawalek ciasta kruchego z powidłami kotlet schabowy + ziemniaki paczka słonecznika dzis: 2 kromki chleba z kremem orzechowym 1 pączek capucino pizza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj: Sniadanie: 2 kromki wasa z serkem bialy chudym, pomidorem, lisciem szpinaku, wedlinka i cerem zoltym niskotluszczowym+ jogurt bio z otrebami zytnimi oraz cherbata zielona. Obiad: Zapiekanie warzywa, mala porcja indyka (150 gr) puree z kaszy mannej z jajkiem(super dobre!) Deser: Maly kawalek sernika na serze chudym+ 2 truskawki+1/2 gruszki Kolacja: Salatka: Zielona salata mieszana, plasterk szynki z indyka zawijanej z serkiem bialym, paparyka konsewowa(pol), orzeszki piniowe i oliwa. Potem przed telewizorem wmlucialam jeszcze bol startego jablka z szrzm bialym, cynamonem i otrebami.... musze to zjeszc wieczorem bo jak nie to nie moge wytrzymac:) Dzis: Sniadanie: Jak wczoraj... jem praktycznie to samo, nigdy slodkiego rano bo potem szybko sie odczuwa glud. Nie polecam. Polecam tez na rano Cottage cheese (angielski serek sniadaniowy) marki Ostrowia. Obiad: Salatka: pomidory, troche mozzarelli, papryka slodka swieza, warzywa zapiekane w piecu. Deser: Jogurt owczy niskotluszczowy. Na kolacje przewidzialam salatke z pomidorow w oliwie z oliwek przprawiona czosnkiem i orzeszkami piniowymi. Mniam... Polecam ten tryb odrzywiana, muj wlasny i nie jest to zadna dieta!!! Nie nawidze diet i calego gadania o tym. Trzeba jesc wszystko ale troche i znac limit. To co zjadasz= to co spalisz= waga stala. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha cr
groskot!! masz super dietkę:) az nabrałam apetytu czytajac co jesz, jednak nie na kieszeń przecietnego Polaka..takiego jak ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakrakarkrakra
sałatkę (pieczona piers kurczaka, pekinska, kukurydza, papryka, por, ser żółty, majonez, keczup) 3 kromki chleba białego z margaryna, kiełbasą śląską i keczupem 1 kromka chleba białego z margaryna, całym jajkiem na twardo i szczypiorkiem 1 pomarancze 1 Danio waniliowy 1 herbata Lipton z cukrem i cytryna 1 herbata jagodowa bez cukru i jeszcze zjem kolacje :) 176 cm i 60 kg - mam niedowage :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadliwa
oprocz tej pizzy zjadlam jeszcze dzis 1/3 czekolady z adwokatem. kilka ciastekmaslanych domowych i kilka kawłaków ananasa z puszki. I wypilam 0.5 litra słodkiej oranazdy... oj trzeba p[omyslec o diecie... od srody zaczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia Miecia
o, znowu ten sam temat, ale inny dzien :P Dzis zjadlam ok 6 herbatnikow z czekolada, tosta z maslem, melona (no nie calego oczywiscie, kawalek) no i jak zwykle wypilam 2 kubki kawy z mlekiem (plus kilka herbatek). Trzeba by pomyslec o obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KURDE ALE DENNY TOPIK
Pierdole co kto zeżarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiii05
Groskrot, polecam Ci do posiłków słownik ortograficzny. Może następny Twój wpis będzie bez błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dziś zjadłam
1 wafel ryżowy z plasrem twarogu z ogórkiem zilonym kawa, hrbata czerwona bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadliwa
a ja dzis: sniadanie: bułka z szynka drugie snaidanie: kawa z mlekiem i cukrem i kilkanascie ciasteczek maslanych na obiad: kasza gryczana +mieso karczek +buraki i teraz: ciasteczka maslane + herbatka z sokiem malinowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dopiero mi się zaczęło, ale starma się rozpocząć aktywnie akcje odchudzania.. Zjadłam 3 kromki chleba ze słonecznikiem posmarowe powidłami do tego kafusia bezkofeinowa z mlekiem-dużo mleka i 2łyzeczki cukru. I to ma mi straczyć do godziny minimum 12.. Oj..bedzie ciężko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebecaa
sniadanie: bułkana ciepło z ziarnami z baleronem usmazonym na patelni z ketchupem II sniadanie: capucino, 5 pastylek mietowch w czekoladzie obiad: mały talerz zupypomidorowej z makaronem, 2 nalesniki z białym serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×