Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwina..

co kupić na parapetówę??

Polecane posty

Gość malwina..

ide do koleżanki z grupy na impreze i kompletnie nie wiem co kupic. wiem ze musi byc to coś do domu, tylko co? przeznaczam kwote do 50 zł bardzo prosze poradzcie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może komplet 6-ciu kieliszków do wina, fajnie zapakowanych? Ostatnio nabyłam 6 karczmiaków za 30 zł. Do tego flaszeczka szlachetnego wytrawnego trunku... Albo może coś z korka? Wiesz, to zależy, jaki koleżanka ma gust? Czy mebluje się high-tech, czy ludowo... Pewnie znasz jej upodobania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam
ladny wazon z bialego szkla - o grubym dnie i bardzo prostej formie, taki powiedzialabym ascetyczny, ale ja znam upodobania mojej znajomej Innej koleznace podarowalam stojak na wino i butelke naszego ulubionego trunku :) obie byly zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina..
dzięki za rady, mam nadzieje ze jeszcze padną jakieś pomysły. bardzo podoba mi sie pomysł z tą patelnią, czymś praktycznym bo faktycznie ja dostając kolejny świecznik zapełniam tylko swoją szafe.. kieliszki też są dobrym pomysłem bo ostatnio słyszałam ze kilka razy piła jakieś winko wieczorkiem z mężem. może znajde coś orginalnego.. a może stojak na wino? hmm... :O powiem wam ze wrócilam przed chwilą z centrum, byłam nawet w markecie budowlanym bo ostatnio cos mówila o fajnych kubeczkach na szczoteczki do zębów, mydelniczka, pojemnik na mydło w płynie, np. takie z muszelkami zanurzonymi w kolorowym płynie. ale tyle tam wzorów. w ogole we wszystkich sklepach każda ekspedientkia miala "lepszy pomysł"... lampa solna, drzewko szczescia z 1-groszówkami, duzy drewniany kot, pani w cepeli proponowala podkówkę na drzwi i zakopiańskie skrzyneczki...ale czy ja wiem czy to były dobre pomysły... szczerze mówiąc zgłupialam! a co myślicie o takim nawilżaczu czy oczyszczaczu powietrza owalnego na stojaku z którego sie tak dymi.. wiecie co? 60zł kosztuje. ja bym chciala cos takiego dostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna ja...
Ja idąc na parapetówkę kupiłam dwie solidne deski do krojenia, bo wiedziałam, że gospodarze nie mają jeszcze takich rzeczy. Pani domu była zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem za czymś co mozna wykorzystać - z postawieniem lampek, nawilżaczy i świeczników może być problem jak nie do końca znamy gust gospodarzy. Najlepiej postawić na praktyczne prezenty na parapetówkę, czyli te wszelkie patelnie, dechy do krojenia, komplet noży :classic_cool:, kieliszki i np. wspomniany stojaczek do wina albo fajny korkociąg czy zatyczka, pościel, piękne ręczniki - tych nigdy za dużo. A jak chcesz zaszaleć to kup kielnię na które ustawione są w trzymakach kieliszki na wódkę, a przy rączce jest dzwonek;);) Fajne i śmieszne-może mało praktyczne, ale będzie dużo zabawy jak gospodarz będzie dzwonił na pierwszą kolejeczkę i krążył wśród gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a aaaaaaa
ja niedawno temu robiłam parapetówę (na szczęście przed remontem :D) i moge sie podzielić, co mi się bardzo przydało: kieliszki, szklaneczki, zestaw do łazienki na mydła i szczoteczki (naprawde fajny i politycznie poprawny bo kaczy :D) i coś co mi na prawde się przydało potem to zapiekacz do kanapek sandwiczy (zapomniałam jak się nazywa), ale za 50zł spokojnie można coś takiego kupić. A przydaje się po remoncie (dobre jedzono na kolacje) jak i podczas remontu gdy chciałoby się coś ciepłego zjeść, a nie ma gdzie gotować, a pizze już nam się znudziły i budżetowo wykończyły. Po za tym w mojej rodzinie uwielbiają je dzieciaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz kupić np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz kupić np.
pięknie pachnące kadzidła i elegancki stojak, tylko podpytaj o upodobania zapachowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a parapet jest
? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja z takiej
okazji kupuje kwiat doniczkowy, jakis ladny, na pewno pasuje do kazdego wnętrza. Mozna tez kupić np. wazon jak ktos juz pisal z bialego szkla, zawsze pasuje lub miske do owocow, rowniez z bialego szkła ... no i szampan ... na dobry początek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to być winko+kieliszki ,stojak na winko, patelnia tez świetna sprawa,jakaś fikuśna świeca,ładny kwiatek w dolniczce(jak sżłam do znajomej to kupiłam drzewko cytrynowe na której rosły 3 cytryny dostępne to jest w dobr6m sklepie ogrodnyczym.Koleżanka była zadowolona bo lubi cytryny :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniennka z okienka
parapet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina..
dzisiaj ta parapetówka. długo myślalam nad czyms odpowiednim... tak jak pisałyście lepiej nie urzadzać komuś mieszkania wiec zrezygnowałam z moich ulubionych świeczek, świeczników..itp. z patelnią pod pachą głupio bym sie czuła bo to taka dosyć niezobowiązująca impreza, w zasadzie łączy sie z niedawnymi urodzinami gospodyni. kupilam cos co widzialam niedawno u znajomego i bardzo mi sie podobało, automatyczny odświezacz w sprayu air wick uwalnia zapach co 9, 18 lub 36 minut starcza na 60 dni. koszt 29.90. napewno sie nie zmarnuje i nie zamieszka na dnie szafy... chce po drodze kupic jeszcze jakąś dobra wódkę lub wino. ja jetsem zadowolona z zakupu i napisze jutro co sie znalazło obok mojego prezentu w nowym domu Państwa O. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtolka
kwiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_banka
fajne prezenty do domu mają w sklepie calvado http://www.calvado.pl - jak szłyśmy do znajomej z kumeplą kupiłyśmy pościel i kompelcik ręczników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to plansza
moim zdaniem dokonałaś złego wyboru.... prezent się wypachni i skończy w koszu, albo po prostu się znudzi i za jakiś czas i tak wyląduje w czeluściach jakiegoś domowego schowka. ja jestem fanką prezentów użytecznych i właśnie coś takiego bym kupiła. no, ale to już musztarda po obiedzie, bo autorka topiku dokonała już wyboru ( śmiem twierdzić, że zakup praktycznych prezentów przychodzi do głowy osobom, które mają już swoje 4 kąty, albo takim po 25 roku życia;-), młodsze/mniej doświadczone dziewczyny wybiorą coś "ładnego" -ale to tylko moja subiektywna opinia :-D pozdrawiam ps.napisz co dostała Twoja kolezanka oprócz odświeżacza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moczymorda
Kupcie np; ...6 eleganckich kufli do piwa . Ludzie nie mają kufli tylko piją ze szklanek , tak to było za komuny , była bieda i zacofanie .... teraz kufel musi być )))) lepiej smakuje. Chyba że wybierasz się na wiochę i mieszka tam ciemna masa , zwana ciemnotą..... to oni z butelki piją ....albo z gwinta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinska
cos extra? cos eleganckiego co masz niby na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parapety już pewnie są, więc można kupić coś do okna - np klamkę balkonową. Nie każdy ma zamontowaną taką klamkę, nawet w nowych domach, a przydatność jest naprawdę duża. Klamkę widziałam w sklepie: http://www.sklep.winkhaus.pl/artykul.aspx?i=000000000004933964&g=1&p=8&t=4 Nie trzaskają drzwi, nie ma przeciągu w domu. Idealny prezent do domu, na parapetówkę, prezent świąteczny i na inne okazje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o-l-a23
ja idę zmężem i znajomymi na andrzejki do Andrzeja a przy okazji jest parapetówka składamy się ze znajomymi i spytaliśmy co by im się przydało do nowego domu więc wedle życzenia kupiliśmy mikser zelmera i dodajemy jeszcze od siebie ręczniki palazzio ja bym była zadowolona z takiego prezętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o-l-a23
a i zapomniałam dodać flaszke oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze kup
jakiś ładny komplet filiżanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenia
Teraz ja chciałabym prosić o radę. Nie chodzi tu o prezent konkretnie na parapetówę, ale z okazji mojej pierwszej wizyty w nowym mieszkaniu przyjaciela. Dodam jeszcze, że mieszkanie nie jest własne, tylko wynajmowane, a ów przyjaciel ma 25 lat - więc fajne by było coś z humorem i na luzie. Czy macie, Drogie Panie, jakieś pomysły? Będę wdzięczna za każdą pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×