Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laiczka kulinarna

Co macie ZAWSZE w lodówce?

Polecane posty

Gość Laiczka kulinarna

Jestem kompletną laiczką i nie wiem co się może przydać , a co nie. Poprosze o wypisanie przez was "żelaznych" produktów, których nigdy nie powinno zabraknąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajka,ser,wędlina,masło,pomidory,cebula,keczup :) To muszę mieć :) Mleko też powinno być,tyle że ja go niecierpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagar
olej tez zawsze musi być, cebula, marchewka, smietana, majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laiczka kulinarna
To jajka koniecznie trzeba trzymać w lodówce? Ja trzymam na zewnątrz i się nie psują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikmen
2 piwa , musztarde i ketuch do pizzy lód lód i jeszcze raz lód hard singles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
mleko, sery,maslo, wedliny ,warzywa, jogurty, chrzan, majonez musztarda keczup-to mam zawsze z warzyw to salata, pomidory, ogorek i zawsze jakas mrozonke np. brokuly czy kalafior aby mozna bylo szybko przygotowac jakas salatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
jeszcze jaja i cos w puszce albo tunczyk albo kukurydza albo groszek i por uwielbiam por bo mozna calkiem szybko przyzadzic z niego prosta i smaczna salatke por+ jajo+ majonez sol i pieprz=pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
jeszcze jaja i cos w puszce albo tunczyk albo kukurydza albo groszek i por uwielbiam por bo mozna calkiem szybko przyzadzic z niego prosta i smaczna salatke por+ jajo+ majonez sol i pieprz=pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden dzień na zewnątrz dla jajka = tydzień w lodówce. ja mam; ser biały, wędlina (albo pasztet lub makrela), pomidory, jogurty, śmietanka do kawy, jabłka, jajka, chrzan, musztarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrożone powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, ja mam zawsze tez mrozonki, a dokladniej \"warzywa na patelnie\" hortexu coby w razie braku obiadu szybko przyrzadzic, z ryzem mniammmmmmm ;) a tak to ... pomidorki, wedlinka z indyka badz kurczaka, serek do smarowania ... to podstawa ... mowie o moich wymaganiach ... rodzice dbaja o reszte ... ja zawsze pilnuje aby to bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, ja mam zawsze tez mrozonki, a dokladniej \"warzywa na patelnie\" hortexu coby w razie braku obiadu szybko przyrzadzic, z ryzem mniammmmmmm ;) a tak to ... pomidorki, wedlinka z indyka badz kurczaka, serek do smarowania ... to podstawa ... mowie o moich wymaganiach ... rodzice dbaja o reszte ... ja zawsze pilnuje aby to bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×