Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urzadzamy_mieszkanie

co myślicie o braniu projektanta wnetrz

Polecane posty

Gość urzadzamy_mieszkanie

kupilismy z mezem mieszkanie, ale oboje nie mamy ani czasu, ani pomyslow na jego urzadzenie. czy ktos z was moze poradzic, czy warto sie zastanawiac nad wynajeciem projektanta wnetrz? jaki jest koszt? czy w ogole ktos, kto nie dysponuje zbyt duzym budzetem moze sobie na to pozwolic ? czy jednak projektant to luksus dla bogatych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabina
ja w zadnym przypadku nei myślałam, sam auzradziłam swoje mieszkania, miałam włąsne pomysły, wizje...dla mnie powiedzenie projektantowi dokładnie co chcę, w jakim stylu itd, co bym chiał a mija isę z celem, sam amoge to zrobic. Chyba ze ktos zupełnie nie ma pomysłu ani chęcizeby wymyślac, urządzac. Cena projektanta - 10, 150 zł za m2 mieszkania, plus oczywiscie koszty tego co kupicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabina
100zł - 150 zł /m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za kilkanaście dni przeprowadzamy sie do nowego lokum. zdecydowalismy sie na projektanta zeby pomógł nam uporządkować różne pomysły wizje które kłębiły sie w naszych glowach, podpowiedzieć ciekawe i niekoniecznie drogie rozwiązania. Trzeba sie liczyc z wydatkiem ale dzieki temu zaoszczedzilismy kuuupę czasu, nerwów, dylematów. Efekt ?? jest tak jak chcieliśmy a nawet lepiej :) polecam ale najlepiej zaufanego, poleconego przez znajomych bo jest cala masa pseudo projektantów a ich pomysly sztampowe i przestarzale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myślimy nic dobrego raz, że kosztuje kupę kasy dwa - że kto ma wiedziec lepiej ode mnie samej, jak chce mieć urządzone mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastia Janowa
Ja jestem za projektantem. Mam wizję tego jak mogłoby wyglądać moje mieszkanie, ale to są wizje na zbyt wysokim poziomie. Przede wszystkim bardziej wiem czego nie chcę w mieszkaniu niż co chcę :) Potrzebuję osoby, która pomoże mi to uszczegółowić. Liczę się też z tym, że może projektant mieć lepszy pomysł ode mnie na który sama bym nie wpadła. Tak było z łazienką, niby rewolucji nie było, ale projektantka poukładał strzępy informacji, zaproponowała najlepsze rozwiązanie. Dodatkowo na podstawie projektów określiła dokładnie których płytek ile zamówić - nie było żadnych odpadów! Łazienka jest funkcjonalna. Rodzice kuchnie remontowali. Kuchnia w centrum domu, jedna ściana była tylko cała, ale miała skos, na reszcie ścian drzwi - ot, kuchnia bardzo przechodnia i bardzo mała. Projektant przyszedł, złapał się za głowę, ale wymyślił. Wymyślił kuchnię tak, że powiększyła się przestrzeń robocza, przestrzeń do przechowywania, a sama kuchnia stała się też miejscem spotkań na niezobowiązującą kawę. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym projektanta wzięła, bo może Ci pokazać coś, o czym istnieniu nawet nie wiedziałaś, a może ci się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna333
Zdecydowanie weź projektanta, zwłaszcza jeśli nie masz czasu, ani pomysłów. Specjalistę od wnętrz zamierzam dopiero zatrudnić. Jednak brałam takiego do projektu wyglądu domu na zewnątrz(koszt 1000zł- rzuty elewacji i wkomponowanie w to kamienia naturalnego). Brałam też projektantkę do zaprojektowania części ogrodu tak .ok. 200m( koszt 800 zł). Więc jak sama widzisz koszty nie są jakieś wielkie, a efekt jest powalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaV
Jeżeli myślicie o braniu projektantów to zatrudnijcie już całą firmę, która w pakiecie oferuje projekt+meble+montaż. W ten sposób nie płaci się na ogół za sam projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulkaTA
Popieram! A kogo byś najbardziej poleciła? Jakie masz doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także lubię projektantów, umieją dobrać odpowiednio wnętrze i zawsze da się wspólnie coś fajnego zrealizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżę trochę temat, jestem na etapie remontu mieszkania, czy słyszeliście o jakichś fajnych darmowych programach do aranżacji wnętrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale to jest tylko do projektowania szaf, a ja chce całe mieszkanie zaprojektować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Myślę, że jak kogoś stać to warto skorzystać z pomocy projektanta. My planujemy w tym roku kupić mieszkanie, które znaleźliśmy na http://www.makdom.pl/ i też zastanawiam się nad zatrudnieniem projektanta. Mam wizję jak ma wyglądać nasze eM ale boję się, że sama nie dam rady tej wizji zrealizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaV
Tak jak pisałam, projektant jest ok, ale tylko wtedy gdy za nim stoi cała firma, która może projekt zrealizować. Inaczej o wiele więcej rosną koszty i jest więcej zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma ta iszafy co wysłałam wcześniej wizualizacje to oni projektują, robią meble na zamówienie, montują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ta wizualizacja jest darmowa czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaV
Firma tylko szafy projektuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko, szafy półki, meble kuchenne i wiele innych rzeczy. Tak darmowa jest ta wizualizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaV
Jakie macie doświadczenia związane z projektantami? Zawsze układała się współpraca po Waszej myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie współpraca zawsze szła świetnie z projektantami, to chyba zależy od firmy, ponieważ zależy to od podejścia projektanta do naszego stylu i upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaV
Zatem jakie cechy są najważniejsze w tej profesji? Po czym poznać, że dana firma jest dobra i się nadaje do tworzenia wystroju wnętrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ale myślę, że może po opiniach , po znajomych opiniach, rozmowy z nimi czy firma wypyta o wszystkie szczegóły itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty weronika po czym byś wybrała pojektanta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinnaś przeglądnąć wszystkie realizacje jego dotychczasowe, do tego zapytać o cenę czy nas stać będzie. Najważniejsze jest także zaufanie, czy będziemy umieli dogadać się z nim, jeżeli na pierwszej wizycie się nie dogadujemy to znaczy, że nie ma co nawiązywać współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej jak firma dopiero staruje i nie ma na swoim koncie żadnych realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaV
To chyba nie ma łatwo, bez jakichkolwiek realizacji nie wiesz jak firma tworzy :/ Kogo z Warszawy byście polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×