Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
a tak na marginesie

Co na ścianę w salonie?

Polecane posty

Pokój-salon jest mały 4x4m. Nad kompletem wypoczynkowym mam pustą ścianę,którą nie wiem jak ozdobic. Oczywiście nie wchodzą w grę jakieś remonty ;) Myślę o jakichś dodatkach... Tylko co? Na jakiś porządny obraz mnie nie stac,kwiaty mam na meblach i parapecie (krótka firanka więc są wyeksponowane)... Nie mam takiego zmysłu artystycznego,żeby coś fajnego ciekawego wymyślic.... Może ktoś mi podsunie jakieś pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj sugeruję lustro, optycznie zwiększy wnętrze lub kilka małych figlarnych lustereczek w różnych kształtach lub foto obraz, czyli w dużej ramie kilkadziesiat zdjęć rodzinnych lub kilka maleńkich ramek ze zdjeciami najbliższych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusta ściana
a jakaś fajna półeczka z czymś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lustra,no nie wiem.....Też musiałoby byc w jakiejś ciekawej oprawie,a to już zwiększa koszt. Faktycznie,pomysł z galerią zdjęc rodzinnych podoba mi się. Miałoby się ją za plecami,chyba tak moze byc? No,widzicie jaki \"talent\" ze mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Jak lubisz nowoczesność to może coś takiego: http://www.allegro.pl/item457658363_swiatobrazow_obraz_140x80.html http://www.allegro.pl/item454833384_time4art_obraz_abstrakcja_plotno_120x80cm_1819.html A jeśli nie to zdjęcia rodzinne - najlepiej portrety tak 24/30 i będzie cudownie - fajnie by było jesli wszystkie kolorowe, albo wszystkie w czarno-bialym, albo wszystkie w sepii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajmuje się profesjonalnie wnętrzami odradzam kontrast w tak małym wnętrzu i sugeruję lustro mimo wszystko możesz je przykleić do ściany a ramę uzyć pozorną lub wcale zdecydowanie odradzam kontrasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja proponuję
jakis szablon do malowania na ściane. A jak Wam sie nie chce malowac farba to są tez gotowe naklejki. Jest naprawde mase wzorów no strona http://www.szabloneria.pl/ ale wpiszesz w google to sie więcej pojawi :) te obrazy z linków tez bardzo ładne :) ramki tez fajny pomysł ale trzeba miec ładne zdjęcia, ramki lub antyramy :) jakos lustro za mną nie przemawaia, tym bardziej ze masz naprzecie taki element pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka
Może lampa. Teraz w sklepach jest duży wybór kinkietów na ścianę, niektóre ich wcale nie przypominają i da trochę światła. Przydatna rzecz aby zrobić romantyczny nastrój. Ja taie rozwiązanie zastosowałam gdy urządzaliśmy nasze nowe mieszkanie w Aura park na Wilanowie. fajnie wygląda i jest przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze masz duza chuste
o ciekawym wzorze ( czasem tez w lupeksie bywaja). Mogabyc tez 2 takie same, albo tkanina . No i musi pasowac kolorystycznie Naciagnij jak obraz na listwy albo po prostu przymocuj jakkkolwiek. Przymierz najpierw z jakimikolwiek chustkami. Albo tez wez 3 jednakowe duze antyramy , opraw w nie cos prostego, fajnego w kolorze lub cz-b( moze byc chocgy 3 razy powiekszone to samo zdjecie jakies twoje albo reprodukcja - kolorowa kserokopia nie jest droga, nawet bardzo duza , np A3 pare zlotych, moze byc na tle kolorowym. Lustro jest o tyle ryzykowne, ze dziala jak obraz, w ktorym odbija sie to, co jest naprzeciwko - a czy nie bedzie to widok przypadkowy? jakies drzwi itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie szablon jakiś, super sprawa. Albo tak jak ja sobie zrobilam u siebie w pokoju, pomalowalam na wrzosow i do tego kupilam bardzo ciemną tapetę w kolorach fioletu i rzucilam na dwie ściany paski, na jednej jeden bo jest mala a na drugiej dwa zlączone, super to wygląda :) a i kosztuje nie dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddasda
Kup sobie taka naklejke na sciane. Wpisz sobie w wyszukiwarke naklejki na sciane lub cos podobnego i poszukaj. Duzo ciekawych rzeczy a i odkleic mozna w kazdej chwili jak sie znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja proponuję
Wiii- przepraszam, ale mam dla Ciebie 2 słówka.. Fajny pomysł z wykorzystaniem tapety, ostatnio bardzo modne są właśnie elementy ozdobne utworzone z tapet, ale spartoliłaś robotę ;( Dużo lepiej wyglądałoby gdybyś trochę niżej umieśliła linię łączenia ściany z sufitem i nie małowała na wrzos tego górnego łuku. Po umieszczeniu wzorzystej tapety wyszedł efekt brzydkich łuków (tapeta zachodzi też na listwę podłogową ;) Fajny pomysł spartaczone wykonanie ;) Wracając do pytania autorki Proponuję na ścianie umieścić styropianowe listwy ozdobne, są tanie, wyglądają jak gipsowe ale są lekkie i łatwe w montażu.Wzorów jest mnóstwo. Zaczynając od prostych z minimalną liczbą zdobień kończąc na tych bardzo przesyconych zdobionych akantowymi akcentami ;D W takiej ramie możesz umieścić właściwie wszystko- fototapetę z własnego zdjęcia lub jak pisała Wiii kawałek kolorowej tapety z fajnym motywem. Możesz też kupić od jakiegoś fotografika zdjęcia np. makro i umieścić np. tryptyk z kwiatami, motylami czy innymi żyjątkami. Umieścić w antyramach i powiesić na ścianach. W lumpeksach czasem można znaleźć naprawdę fajne batiki lub obrazy wyszywane, które po naciągnięciu na blejtram i oprawieniu w ramy wyglądają extra. A koszt- praktycznie żaden. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góra musiała iść tak wysoko bo domto stare budownictow i nie mam kątów prostych między ścianą a sufitem tylko tak właśnie łuk i tak trzeba było zrobić, też wolałabym żeby był tam normalny kąt prosty a nie takie zakola ale cóż zrobić.... Poza tym wiem że tapeta zachodzi na podłegę, jakoś nie składa się zebym miałam czas ja podciąć :p a poza tym tapetę kleiłam pierwszy raz w życiu i robiłam to sama także i taknie jest źle, mogło być gorzej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja proponuję
Wiem wiem, zauważyłam że brak kontów prostych :) Chodziło mi o to by wrzosowy kolor pociągnąć niżej, w sensie pod tym łukiem łączącym ścianę z sufitem :) Tak aby łuk był już biały (jak sufit). Ale jak na pierwszy raz to i tak dobrze sobie poradziłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja proponuję
o matko- śpię : KĄTÓW oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ze mi sie bardziej podoba jak jest wyciągnięty kolor na sufit niz biały zachodzący na ściany. A tapeta po prostu musiałą byc jakośwpasowana, a przecież nie zrobiłabym jej już poniżej styku białego i wrzosowego bo dopiero by idiotycznie wyglądało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.........
sztuka.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany jaki ten obraz
ostatni przygnęvbiający jakis wrak, albo budowa, coś zrujnowane, cos niedokończone, ostre cienkie kreski. Straszliwy i patrzeć na to codziennie, brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany jaki ten obraz
jestem za tym, aby coś na co patrzy się codziennie miało wydźwięk pozytywny, kojący, dawało wrażenie ładu. Dom ma być naszą oazą, miejscem gdzie ładuje się akumulatorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala_25_Płock_
Ja jestem za naklejkami na ścianę. Fototapeta nadaje się tylko do dużych pomieszczenie, gdzie jest perspektywa, aby je oglądać, w pozostałych pomieszczeniach uważam, ze świetne są naklejki np takie jak ja kupiłam na www.dekoracyjnie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagalik
a ja polecam http://www.galeria.es24 na tej stronie za darmo zrobią ci wizualizacje twojego pokoju z wybranym obrazem jak im przeslesz zdjęcia, można zobaczyć czy pasuje czy nie przed zakupem, poza tym namalują w takich kolorach jakie sobie zażyczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×