Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waniliowa pianka

Co pijecie w ciągu dnia?

Polecane posty

Woda mineralna - tylko Muszynianka (ma naturalny \"gaz\"), slaba herbata, herbata z mlekiem, inka z mlekiem, herbatka mietowa (ze swiezej miety - pycha :) ), kompot wlasnej roboty, rzadko kawa (koniecznie z mlekiem)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asienka no właśnie Muszynianka dobrze powiedziałaś :D kawy też nie piję lubie cole light ale nie często bo potem bez niej dnia nie umiem zacząć soki warzywne najlepiej marchew z dodatkami ewent.ale tylko świerzo wyciskane i nie słodzone czasami herbaty niesłodzone tylko ziołowe np.miętowa z ziela dziurawca nigdy taka w stylu Lipton itp. ale nie mam nawyku do herbat przeważnie raz na 2 tyg.musze go w sobie wyrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda woda woda mniam mniam (niegazowana) kawusia z mlekiem (trzy razy... :p) zielona herbata aromatyzowana sok pomaranczowy, ale tylko taki cisniety. pozdrawiam spragnionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do śniadanka i kolacji cherbatka z cytrynką (nie słodzona) a tak wogóle to woda mineralna, a teraz w lecie kompocik z owoców mniam kawy nie pijam, no czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka - sorki z pomyłke (ale błąd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda mineralna, slaba zielona herbata (nieslodzona), czasami herbatka cytrynowa i sok z marchwi i jablek (wlasnej roboty, bez cukru).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie teraz pije napr z majeranku ,siemienia lnianego z miodem i z cytryna(moje panaceum na bol gardła).Tak na codziem wode min Magnesia,czasem z sokiem malinowym wlasnej roboty i mleczko gryczane i sojowe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zazdroszcze.... Sama woda, jakies ziolka... Wode co prawda uwielbiam, ale bez kawy zasnelabym na stojaco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osi to śniadanko trzeba zjeść porządne to energie na cały dzień masz :D Ja jak bardzo jestem senna to piję po kilka redbuli serio...albo podobne np.Isostar i wiele energetycznych ale staram sie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda19
Uwielbiam wodę prosto z kranu wiem , że to niezdrowe ale mineralnej nie lubię uwielbiam za to wodę gazowaną , piję dużo coca coli i pepsi latem w ogóle nie piję herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mineralna niegazowana (ostatnio Kropla Beskidu) Cola light Wysowianka Lemon - pewnie jej nie znajdziecie u siebie w sklepach, bo to raczej woda \"regionalna\" ;) dziwie sie, ze Muszynianka jest w calej Polsce... to tez niedaleko mnie :) ale jej nie lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żywiec niegazowany (do domu dźwigam ją zgrzewkami :D ) kawka mrożona i Frappe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpanska Kotko Sniadanko zajadam, owszem, ale niezbyt obfite, w ogole jem malo, ale czesto - nie z wyboru, tylko ja jestem taka z malym apetytem. A jak gotuje, to juz w ogole nie moge tego jesc... Nie dlatego, ze sie brzydze :D tylko juz w czasie gotowania \"najem\" sie oczami. Poza tym kawke po prostu lubie... Natomiast redbuli unikam, bo od nadmiaru kofeiny chyba fiknelabym na serce. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Słaba kawa ze słodzikiem i dużą ilością mleka 2. Woda niegazowana 3. Soki owocowe - sparwdzam skład i staram się wybierać te w których nie ma barwników i konserwantów 4. Herbata zielona 5. Kawa zbożowa albo inka z cukrem i dużą ilością mleka 6. Kompot własnej roboty 7. Czasem piję coca-colę ale bardzo żadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Osi teraz ja Ci z kolei zazdroszczę!!!!!Chciałabym mało jeść...ja podjadam i w ciągu robienia i po...dlatego musze wyrobić w sobie przyzwyczajenie do picia herbat zielonych może pomoże? Sara13 no ja też jak jestem na mieście staram się wybierać soki jaknajbardziej naturalne chciałabym sobie jednak kupić wycisarkę żeby mieć zawsze owocowe i warzywne soki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sokowirówkę i żadko z niej korzystam. Za dużo potem zmywania. Ale czasem skuszę się na jakiś soczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpanska Kotko, Faktycznie zielona herbatka to jeden z najlepszych wynalazkow ludzkosci :) Smak ma nieco podly (sianko), ale walory ambrozji... Dlatego ja, w przerwach miedzy kawami i woda :D, pije zielona herbatke, ale wylacznie aromatyzowana. Wiem, dla prawdziwych milosnikow zielonego sianka to jest istne swietokradztwo, ale taka mi najbardziej smakuje - polecam o aromacie cytrynowym, pomaranczowym, jasminowym. Pycha. Podobno Japonczycy fakt, ze nie choruja na nowotwory, zawdzieczaja wlasnie zielonej herbacie. Na odchudzanie dobra jest tez czerwona, niestety naturalny aromat ma jeszcze podlejszy :p. Aha, zapomnialam dodac - pije tez herbate ROIBOS - poludniowoafrykanska. Niebo w gebie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglada, jakbym caly dzien biegala tam i z powrotem z kubkami w lapce, kursujac od kuchni do kafeterii :p nie, nie, Kochane, teraz przy dziecku tyram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bezpanska Kotko Obecnie - zielona o aromacie pomaranczy i passiflory z Liptona, Pyszne sa Dilmah, no a jesli chcesz sprobowac bez dodatkow, to z Bio-Activ, maja tam rozne zielone, nieco siankowate, ale moze Ci zasmakuja. Zawsze sobie obiecuje, ze bede pila ich wiecej (zdrowo zdrowo zdrowo), ale reka sama wedruje nie na te polke co trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna kawa rozpuszczalna z mlekiem i cukrem...No i do śniadanka herbatka. W ciągu dnia woda gazowana Veroni ( truskawkowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melindas
Tylko zieloną herbatę...no chyba,że się skończy niespodziewanie,to wtedy ewentualnie czarna:P i duużo wody NIEGAZOWANEJ. Czasami zdarzy się przeciertowy sok typu "Kubuś"...które uwielbiam i piłabym więcej i częściej,ale niestety są one słodzone...blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawę, duuuuużo kawy. Trochę niezdrowo co? Ale ja tak ją lubię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konczita
soczek pomaranczowy, kawke, herbatke i wode w ciagu dnia, czasem skusze sie na cole. a z wieczora winko wzglednie piwko, w zaleznosci czym sie aktyalnie zajadam ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawke ale ostatno żadko - w te upały mi sie niechce., herbatke gorzką obowiązkowo, dużo wody preferuję mineralną albo zamiast wody pepsi light lub cole light, ale staram sie jak najmniej koli bo potem mi woda nie smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×