Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poczatkujaca___

Co przygotowac na urodziny

Polecane posty

Gość Poczatkujaca___

Mam problem, za tydzien mam urodziny, zapraszamy z mezem moich rodzicow, tesciow i dwie babcie-w sumie 10 osob razem z nami. CO przygotowac, mam na mysli przepisy na jakies salatki, dania na cieplo tak zeby nie naruszyc za bardzo domowych oszczednosci. Wiadomo w grudniu jest najwiecej wydatkow. Zalezy mi ogromnie bo to pierwsze urodziny z tesciami, chcialabym zeby to jakos ladnie wyszlo. Prosze o pomoc i powazne podejscie do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek
Ty głupia kurwo mam cie zerżnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka ssssssss
to juz bylo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! popatrz na dol!!!!!!!!!! masz ten sam topik z tym samym pytaniem!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatkujaca___
wiem ze bylo, ponawiam pytanie bo troche malo powaznych odpowiedzi otrzymalam. Myslalam ze ktos rozsadnie mi doradzi ale tutaj to chyba nie moge liczyc na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda elektroda01
jak chcesz ponowic to nie pisz jeszcze raz tego samego topiku tylko zrob up up up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda elektroda01
Moja propozycja zupa serowa ja ja podaje jako danie glowne skladniki: 0,5kg miesa mielonego 1duzy por 3-4 kostki sera topipionego "zloty ementaler" mieso smazysz caly czas rozdrabniajac jak juz je dobrze podsmazysz wzucasz do garnka pory krojisz w pol ksiezyce podsmazasz chwile na patelni i do gara zalewasz woda dodajesz ser gotujesz na wolnym ogniu jak sie ser roztopi doprawiasz do smaku kostkami rosolowymi i pieprzem podajesz z pieczywem najlepiej cieplym i chrupiacym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dody
Fuj !! zupa z mięsem mielonym to chyba jakaś barluga rzekła by moja babcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda elektroda01
jak ci sie nie podoba to gowno zjedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajusza
Zawsze w takich sytuacjach sprawdzaja sie koreczki.Ja robie w nastepujacy sposob: ser zolty,szynka,papryka zolta,ogorek kiszony lub korniszon.Pokrojone skladniki w kostke nadziewasz kolejno na wykalaczki nastepnie ukladasz na talerzyku i masz swietna zimna przekaske. Poszukaj jakis przepisow w necie na salatki-jest tego mnostwo. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób moją ulubioną sałatkę: 2puszki tuńczyka w oleju 1pęczek tego chudego szczupiorku 1puszka kukurydzy 1cieńki por majonez,łyżka musztardy i pieprz Wszystko oczywiście pokroić i wymieszać.Dodać majonez ,musztardę i pieprz.Smakuje...pycha. Niekiedy dodają też kilka ogórków kiszonych.Też jest smaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jksnlsm
Moje menu, gdy kasy mało. Robię krokiety z kapusta kiszona (bardzo niedrogie w przygotowaniu)i do tego barszcz (ja z torebki podaje). To na ciepło. Kupuję kilo mielonego i robie takie małe kotleciki, takie kuleczki na "raz". Co do sałatki to zrób makaronowa, bo wydajna i też niedroga. I cos jeszcze robie- hit imprezy!!!kupuje 1.50kg. skrzydełek (teraz pół darmo w sklepach), posypuje je Delikatem na 2 godziny i wstawiam do piekarnika do upieczenia. Jeżeli bedzie alkohol to wiadomo- jedzenia musi być dużo. Soki, owoce- jak cie stać to kup. Tyle moge pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszasz gosci
na obiad, czy kawe i kolację ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×