Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Buczyna

Co robic jak wychodzą druty ze staników??

Polecane posty

Kupiłam śliczny i drogi stanik, okazało się ze wychodza mi druty spod miseczek- co ja mam z tym fantem zrobić?? Zaszyć sie nie da- probowałam. Wyjąć?? Wyrzucić mi szkoda. Co robiecie w takiej sytuacji??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pivo no vodka no wszystko
wyciagam druty i przerabiam na stylowe haki na reczniki. Polecam. zawsze mozna sie zastrzelic.. ale odradzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba pozostaje ci wyrzucic...ja tez kiedys tak mialam, zszyłam nitką, trzymało się...a drugi musiałam wyrzucic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wyciągam
nie ma wyjścia ale stanik traci juz fason :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pierzcie staników z fiszbinami w pralce. mozna je zszywać, ale to działa na krótką metę. druty i tak potem wylezą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy zauważyłaś
, że druty wychodzą? Jeśli zaraz po zakupie, to biegnij do sklepu oddać. To niedopuszczalne, tym bardziej, że jak sama napisałaś był drogi. A jeśli już go nosiłaś to faktycznie będziesz musiała wyrzucić, albo wyjąć druciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość signor dottore
co wy za staniki macie ? Ja kupiłam 4 lata temu 3 staniki triumfa , takie po 50 zł , czyli nie jakieś bóg wie jak drogie , piorę je w pralce i żadne druty nie wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbypl
pierzcie je w poszewkach na poduszki badz specjalnych siatkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie czy takie usztywniane
staniki tez pierzecie w pralkach?bo ja sie boje zawsze ze straca fason i sie pogniota i piore jak glupia recznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piorę ręcznie
kiedyś wyprałąm jeden taki stanik w pralce,starcił fason,poduszki zaczęły się wyginać i odkształcac,druty wyłazic:-oOd tej pory staniki zawsze piore recznie,chyba,ze mam jakis sportowy,bawełniany,bez zadnycyh usztywnien,to wtedy piore w pralce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kupywalam w Polsce na bazarach to mi tez ciagle te druty wylazily.Nie obraz sie ale badziew kupilas i przeplacilas.Mi pomimo tego ze kupuje na przecenach i to w normalnych sklepach,nie w jakis firmowych(ale za granica-szwajcaria)to jeszcze tu zaden drut nie wylazl a tez czasem do pralki wloze.Niestety w Polsce wszysko robi sie jak najtanszym kosztem a potem takie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz jeszcze naszyć łatki z gęstej tasiemki, jeśli dobierzesz kolor, albo zrobić na końcach silikonowe kapturki, ale to też działa na chwilę! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wac
Kocem obszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×