Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sie zastanawiam354

Co robicie żeby ładnie pachniało w domu?

Polecane posty

Gość tak sie zastanawiam354

Myślałam o jakimś zapachu typu Brise,ale to chyba sie po jakimś czasie znudzi i zacznie drażnić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo wietrzyc, no i te wszystkie w/w pomysly. sztuczne zapachy faktycznie moga byc drazniace, nie wspominajac, ze producenci nie maja obowiazku podawac skladu i czesto gesto bywaja w nich zawarte trujace skladniki (tak czytalam). oprocz tego najlepiej nic nie smazyc, szczegolnie cebuli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam354
Miałam na myśli raczej zapach w pokojach,tam raczej kuchenne smrodki nie docierają.A są jakieś kwiaty doniczkowe które pachną na tyle intensywnie żeby było czuć w całym pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerka to ja
można oczywiście olejek eteryczny rozwonić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sprzątamwietrze nawet w
zimie otwieram okna na parę minut no i w łazience obowiązkowo zapach,w pokoju też i czasami kadzidełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzątać (wycierać kurze na szafach i po kątach), wietrzyć, w łazience jakas galaretka pachnąca, w pokojach od czasu do czasu kominek z olejkiem eterycznym naturalnym (nie sztucznym i nie kadzidełka - są rakotwórcze), zmieniać wode w wazonach, odkurzać przy otwartym oknie w kuchni- wyrzucać śmieci często, sprzątać w lodówce, nie trzymac brudnych garów nie trzymac brudnych ubrań w szafach, nie zapuszczac dywanów, prać firanki, zasłonki, narzuty powinno pachnieć "jak alpejska łaka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim nie zapuszcza
nie zapuszczać zwłaszcza tekstyliów: dywanów, wykładzin, firan, obić itp, (odkurzać, trzepać, prać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki i prosty sposób na poprawienie zapachu np.w łazience jest spalenie w tym miejscu.. zapałki trzeba to zrobić tak żeby po zgaszeniy jak najdłużej unosił się taki "dymek" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donatka09
Mozna rozstawic swiece zapachowe np. o zapachu ulubionych perfum ,polecam swiece Korony -Black Angel. Maja w sobie naturalne olejki wiec nie czujemy steryny tyko prawdziwy zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapachy np bris, czy takie szklane ozdobne z galaretką, to fajny pomysł. Ja mam w każdym pokoju coś takiego. Fajnie pachną na początku, a potem już ich nie czujesz, bo przyzwyczajasz się do zapachu, ale goście którzy przychodzą zawsze mówią że coś ładnie pachnie. Ponoć dobre są również takie woreczki z mieszankami ziół, ale sama nie próbowałam więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faworkowa
stary post ale... ja mam kominek na olejki :) teraz mam zapach czekolady..jest to najskuteczniejsza metoda..nic nie da tak intensywnego i trwalego zapachu..i ten wybór..pomarancza, mandarynka, kawa..truskawka nieograniczony wybor :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wietrzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głąb nie z tej ziemi
tak kominek ojejkowy super sprawa , ja uzuwam zapachu zielonej herbaty - jest piękny zapach w całym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaa*
Włuż skurki od pomarańczy na grzejniki. bedzie ci pamaranczkami pachnialo xDD :* Buśśś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam sobie
zapachowe podgrzewacze,mi odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niecierpie tych wszystkich
sztucznych odświeżaczy, głowa mnie po tym boli i chce mi sie wymiotować (jestem bardzo wrażliwa na takie zapachy), używam tylko w łazience. Co do ładnego zapachu w domu to wystarczy regularnie sprzątać, nie trzymać resztek jedzenia, śmieci i przede wszystkim wietrzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
A ja w małym garnku gotuję wodę z gożdzikami .Parę minut z 2-3 razy dziennie.Pachnie pięknie.Czasem dodaję skórkę pomarańczową ,cytrynową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tamtym roku ponabijałam pomarańcze goxdzikami, pachniało bardzo fajnie całe święta, do momentu az zaczeło jechać zgnilizną bo pomarańczka nie wytrzymała:-P Można też dać krople olejku zapachowego na filtr do odkurzacza - skończysz odkurzać i cały dom pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja gdy zmieniam worek w odkurzaczu wsypujemala garsc proszku do prania, wtedy gdy odkurzam ladnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAMBO IX
Ja sie często myje :classic_cool: tzn tak dwa razy w roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam jak w moim domu unosi się zapach kawy. Szczególnie lubię usiąść np. w sobotnie popołudnie w fotelu z zaparzoną filiżanką pysznej kawy (tak swoją droga to rewelacyjne mają w sklepie caffetea.pl) i rozkoszować się jej smakiem i aromatem. No i cały dom pachnie taką kawą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereskaska
:) Ja po prostu bardzo często wietrzę ( najczęsciej w nocy, kiedy jeździ po mieście mniej samochodów). No i od czasu do czasu zapalam miłe świeczki zapachowe. Na razie takie najzwyklejsze, prosto z marketu,ale planuje kupić coś lepszego:) Kusi mnie taki zapach http://zapachdomu.pl/Brazowy-cukier-z-cynamonem-Duzy-sloj-p9361.php brzmi jakoś tak smakowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelagia pelasińska
otwieram okna i drzwi na werandę od strony ogrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie żadne olejki,zapachy,kadzidła tylko świeże powietrze. Zawsze mam chłodną i wywietrzoną sypialnię. Wietrzę kuchnię,łazienkę..ogólnie cały dom. I regularnie piorę koce,pledy,poszewki na poduszki. Wietrzę wypełnienie poduszek dekoracyjnych. Dywan regularnie do czyszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×