Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co sądzicie?

Co sądzicie o pralkach Samsung?

Polecane posty

Gość Co sądzicie?

Jest w promocji za 879 zł, bardzo fajny model, 1000 obr./min., 5kg, i jest śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co sądzicie?
I jak się sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co sądzicie?
I jak się sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vzvzffff
ja mam od 4 lat - i jest o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze prawisz
w tym miesiacu kupiliśmy samsung WF 0602 NUV i póki co ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vzvzffff
ja mam od 4 lat - jest o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda na to
A ja jestem bardzo zadowolona z samsunga, może tylko za głośno chodzi, ale pozostałe funkcje górują. Przedtem miałam Ardo - cichutka, ale przy dziecku poszły łożyska i trzeba było kupić nową, bo naprawa nieopłacalna, więc należałoby popytać, co z częściami, ale podejrzewam, że teraz wszędzie tak jest. Nasi producenci maja w nosie klientów i wykonują fuszerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam samsunga diamond
kupionego w promocji za niecały 1000zł i jestem bardzo zadowolona pralka dopiera aż za mocno , wszystko sterylne jak ze szpitala ma taką funkcje jestem pełna zachwytu poniewaz zanim kupiłam czytałam opinie na necie takie bzdury jak pan powyżej który chyba na oczy tych pralek nie widział tylko cos tam usłyszał i powtórzył, polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawcaaagd
To zalęzy jaki konkretnie model. Generalnie Samsung robi dobre smartfony i monitory, lepszy jest w rtv niż w agd i mówię to jako wieloletni sprzedawca w sklepie z rtv i agd. Co do pralek to dobrą kupisz już za 700-900zł tylko trzeba się trochę znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam samsunga wf8502ngv na 5 kg prania od roku i jesteś średnio zadowolona. Pralka miała być cicha, a nie jest. Szczególnie jak wiruje to daje do wiwatu. 5 kg to stanowczo za mało. Jak jest więcej prania, to pralka nie dopiera. Jak chciałam wyprać pokrowiec od materaca to się nie zmieścił. Tragedii nie mam, ale na pewno już bym tej pralki drugi raz nie kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryza z paryza
Ja mam Samsunga od 5 lat, rowniez uwazam, ze jedyna wada jest glosne wirowanie, poza tym wart jest swojej ceny. Polecam bez wahania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuujk
oj, to nie jest jedyna wada tych pralek, podstawowa to bardzo duza cena, normalną pralkę można kupić za 800-900 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejeeek
Witam posiadam pralke samsung 6kg silver nano 5lat i jestem bardzo zadowolony.Posiadam również lodówko zamrażarke no frost też 5lat .Osobiście jestem ze sprzetu zadowolny i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samsung jest niezły, ale osobiście wolę pralki LG bo maja silniki Direct Drive, przydatne funkcje jak pranie parowe, czy 6 Motion do delikatnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dostałam tą pralkę za darmo w ramach testów i uzytkuje od jakichś 2 miesięcy jestem średnio zadowolona bo glosniejszej pralki jeszcze nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam pralke eco i jest do bani glosna nie polecam pelne rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KivAno
Mama kupiła samsunga eco buble 7kg i jest niezadowolona. Mówi że ma słabą temperature przy gotowaniu,długo zbiera się przy wirowaniu. Może i ładnie wygląda ale nie jest najwyższych lotów........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KivAno
I pranie jest bardzo pomięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunkaw
pralka super mam eco bubble dopiera super nawet nie trzeba gotować czym krótszy program dopiera lepiej ja piorę na 1h i pranie super doprane prawie nie zmięte łatwa w obsłudze jakość materiałów 5+ jedyna wada to troszkę głośna praca ale miałem wcześniej Bosza i był głośniejszy pralki Samsung i LG zaczynają bić konkurencje na głowę bezawaryjne gwarancja na silnik 10lat na pralkę 5lat natomiast jestem bardzo zawiedziony co do firmy Candy robi coraz gorsze pralki zarówno pod kontem materiałów i eksploatacji również Bosz nic specjalnego PODSUMOWANIE pralki Samsung są bardzo dobre i jak najbardziej jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunkaw
i proszę nie prac na długich programach bo pralka bardzo wyciąga brudy z ubrań i długie pranie w brudnej wodzie powoduje szarzenie ubrań w takich przypadkach proponuje dołożyć pranie wstępne i będzie oki pozdrawiam i miłego prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są dobre, ale po 3-4 latach użytkowania trzeba sie liczyc z naprawami lub wymiana. Jak raz sie co zepsuje, to potem psuje sie caly czas. Swoją drogą warto pamiętać, że często odpowiedzi w takich wątkach jak ten, to "komentarze sponsorowane". Dlatego, zanim się coś kupi, warto sprawdzić opinie na http://cosiepsuje.com/ . Tam piszą tylko o wadach danych produktów, więc na sponsorowanie czegokolwiek nie ma miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zamiar kupic samsung pralke mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie teraz mam pralke polar masakrq caly czas sie psuje a jezeli chodzi o przedluzone gwarancje nikomu nie polecam ja mueze plqcic za kazdym razem coc mam przedluzona gwarancje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Są dobre, ale po 3-4 latach użytkowania trzeba sie liczyc z naprawami lub wymiana." Co za oksymoron:P.Dobre to były franie co trwały po ponad 20 lat:P.Szajsungi są do bani:P.To nie jest pochwała innych:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Siemka.Dwa tygodnie temu kolega powiedział mi, że Samsung rozdaje telefony S7,które były na wystawach, bo podobno nie mogą ich sprzedawać W piątek wszedłem na ich stronę i odpowiedziałem na pytanie konkursowe a dzisiaj przyjechał kurier z telefonem i jest super!! smiech.gif Polecam wam sprawdźcie sobie!! Tutaj możecie odebrać: http://hy34.pl/r/r1vSamsung-S7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arniaat
A my mamy pralkę SAMSUNGA od 2 lat i właśnie zaczyna się psuć. Szukam już drugiej wizyty. Do tej pory wydaliśmy prawie 300 zł. Problemem jest zawieszanie się pralki pod koniec prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam eco bubble i nie do końca byłam zadowolona z tego jak mi dopiera rzeczy więc wywiozłam ją na działkę :) teraz mam panasonica i dopiera mi wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZMELC. Wysoka awaryjność, beznadziejny serwis i bardzo drogie części /po okresie gwarancyjnym/. Zdecydowanie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, pralki samsung ecco-buble to szmelc. Mieliśmy poprzednio pralkę Ardo, która lepiej prała i ciszej chodziła niż samsung. Działała przez 23 lata i jakieś licho nas podkusiło, że wymieniliśmy ją na tego bubla. Po dwóch latach spaliła się grzałka. Serwis też do bani. Najpierw kilka dni czekania. (Zgłoszenie w poniedziałek rano, serwisant w czwartek ok. 18.) Facet wymienił grzałkę i pojechał sobie. Jeszcze pralka nie wypuściła wody po jego sprawdzaniu grzałki, gdy okazało się, że z pralki cieknie woda. Oczywiście żadnego kontaktu z serwisantem a infolinia czynna tylko do 17. Jest to ostatnia rzecz z samsunga jaką kupiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×