Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukająca zastawy

Co sądzicie o tym serwisie obiadowym?

Polecane posty

Gość wertyhytre
taka se

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tort na 100 ludzi
taki se, szału nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca zastawy
To z jakimiś wzorkami bylby fajniejszy? Nie wiem, może cały biały trąci restauracją za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zono ma
bierz to i nie gadaj z tymi noł lajfami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubba bubba
jak z podrzednej jadlodajni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca zastawy
To co podałaś Callunia, to rozważałam, ale w wersji białej....Kurcze, naprawdę czysta biel może być odebrana jako uboga? Sądziłam, że to jedzenie ma być ozdobą stołu, a jak jest jakiś natłok zdobień, to tylko uewagę odwraca. A ta Astra z Chodziezy co podałam w 2 linku lepsza trochę? Nie dziwcie się, że sie pytam o zdanie...mam przynajmniej wyobrażenie, jak potencjalni goście zareagowaliby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem jest przyjemny, bogato nie wyglada ani wykwintnie, ale ja wlasnie takie lubie. bialy ma ten atut, ze bedzie pasowal do wszystkich kolorowych dekoracji, wystroju, no i jedzenie ladnie wyglada na bialym talerzu. ostatecznie tylko ty wiesz, jaki masz styl i co bedzie pasowac. ten drugi, ze srebrnym paskiem, wyglada bardziej do klasycznego wystroju, tradycyjnego, ten bialy bardziej podchodzi na nowoczesny styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca zastawy
Aha, dodam jeszcze, że mam klasyczne, drewniane meble w salonie, kolor czereśnia, wiec wszelkie nowoczesne serwisy odpadają raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie w sumie na tych sprawach nie znam, ale na chlopski rozum powiedzialabym: kup krajowe. mniej zaplacisz, wspomozesz rodzima gospodarke, nie zaplacisz za transport z dalekich krajow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6na9
dla mnie serwis tylko biały, dużą wagę przywiązuję do podania potrawy i cholera by mnie wzięła, gdyby spod kompozycji wystawał mi jakiś malunek listek czy kwiotek nie daj Boże, biały to dobre tlo dla potrawy, urozmaicają serwetki, ozdoby stołowe, talerz ma być duży i biały. Wolałabym serwis, gdzie nie ma talerzy głębokich, a jest duzo miseczek i salaterek, bo my zupy w miseczkach jemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
Ja przy wyborze zastawy też stawiałam na biel. Ostatecznie kupiliśmy biały komplet z Ćmielowa - Rococo (całkowicie biały, nie ten ze złotymi obwódkami). Moim zdaniem jest funkcjonalna, ale ma coś z odświętnego charakteru. Kupiliśmy od razu zestaw obiadowo-kawowy na 12 osób, teraz jeszcze planujemy dokupić kilka półmisków i salaterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca zastawy
Roccoco kojarzę, jest bardzo ładny, sama szukałam jednak mniej ozdobnego. A możesz mi napisać, czy biel w Twoim zestawie jest śnieżna, czy zgaszona - taka jakby zszarzała? Podejrzewam, że z tego samego surowca są wykonane Roccoco i ta 'moja' Yvonne, a ten mój zestaw prezentuje się na fotach jakoś szarawo, jak już ktoś wyżej zauważył.... A może wiecie, gdzie na żywo w Warszawie można obejrzeć zastawy Ćmielowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
ten pierwszy cały biały jest b ładny,drugi ze zdobieniami b elegancki,ten z kwiatami który ktoś inny podał nie za bardzo,wręcz nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanibalka
Najładniejszy pierwszy, biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
szukająca zastawy - To czysta śnieżna biel. Nasz zestaw przeżył już trochę domowych uroczystości plus dużą komunię, testowaliśmy go w zmywarce i mikrofalówce i nic się z nim nie dzieje. Więc polecam producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berdaaa..
Bialy jest elegancki,klasyczny,zawsze modny.Osobiscie nie lubie jesc z kolorowych albo zdobionych talerzy.Naczynia maja byc proste a potrawy moga byc wyszukane.Niestety Polacy maja taki troche cyganski gust - jak cos nie jest pozlacane i kolorowe to znaczy,ze biedne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem za białą klasyką
bez zbędnych złotek i kwiatków. Serwis kupujesz na lata, a może i pokolenia :). Powinien być uniwersalny, klasyczny i piękny. Poza tym, mycie w zmywarce przemawia na plus :). ps.Jeśli bardzo chcesz wzorki: z tego co wiem, dobre firmy, takie jak np Ćmielów czy Chodzież mają zdobienia w niektórych modelach nadające się do mycia w zmywarce. Nie są to naklejki, tylko wtopione w szkliwo zdobienie, więc zmywanie im nie szkodzi Sama mam biały Ćmielów i jestem bardzo zadowlona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca zastawy
Przekonały mnie głosy NA TAK:) Kupuję jutro, kochane jesteście 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×