Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miesko

co wrzucic na grilla?

Polecane posty

na przykład banana (na folii aluminiowej) kartofle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam zeberka labo szaszłyki. A ostatnio znalazła fajny przepis na banany zawijane w boczku (surowym). Mogą być też ugotowane ziemniaki. Pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoterapeuta
ze znanych kiełbaska, kaszanka, karkówka, skrzydełka kuraka... Ważna jest marynata... najlepiej takie mięsko już rano maczać w jakiść specyfikach (jak nie masz zmysłu kucharskiego, są gotowe marynaty) i na wieczór będą świetne, mniamiiiiiiiii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś z głupia położyłam pieczarki zawinięte w boczek z serem w środku. Oczywiście w foli aluminiowej. Smakowite są też ryby. A zresztą griluj co Ci się pomyśli, a nuż wyjdzie coś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak dobra marynata to podstawa! Żeberka też uwielbiam, najlepiej z czosnkiem mmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja specjalnosc to sa biale kielbaski z boczkiem. Biale kielbaske nacinam w zdluz, smaruje musztarda od zewnatrz i wkladam kilka suszonych sliwek. Na koniec owijam kielbaske cieniutkim plasterkiem baczku dunskiego lub jakiego innego rodzaju wedzonego boczku. Goscie specjalnie przychodza na te kielbaski :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninotshkaa
szaszlyki z piersi kurczaka albo indyka, ale warunek jest taki ze przez noc marynuja sie w jogurcie naturalnym z przyprawiami (jakie lubisz). sa pyyysznie soczyste. w sumie nawet na patelni takie wyjda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś lubi czosnek, (ja uwielbiam) można położyć na grilu całe główki czosnku. Jak troche poleżą, to potem można czosnkiem smarować chleb jak masłem!! Pyyyyycha! :P Albo w folię można dać kaszankę, na niej ser, a dookoła kółka z cebuli. To wszystko jak sie przypiecze i \"połączy\" ze sobą w tej folii, to niebo w gębie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakk
Polecam pyszny sosik do mięska - kilka łyżek majonezu (można zrobić wersję light i pocyganić jogurtem naturalnym, ważne żeby był gęsty), wyciśnięte 3 - 4 ząbki czosnku, 2 - 3 łyżki sosu chili, można dodać ok. 1 łyżki sosu Knorra do sałatek (w proszku, różne rodzaje, wszystkie się nadają). Dobrze jak sosik się przegryzie w lodówce przed podaniem. Podobno kukurydza owinięta boczkiem z grila jest pyszna... jeszcze nie próbowałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×