Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olenika19

cos ciepłego na imprezke

Polecane posty

Gość olenika19

W sobote robie mała malutka imprezke urodzinową. Nie wiem co podac na cieplo a wiem ze musze bo zapewne bez alkoholu sie nie obejdzie...myslalam o strogonowie albo o plackach ziemnaczanych z gulaszem ale jakos bez przekonania...prosze o jakąś podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomon morela
cieply mocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika19
no własnie myslałam tym albo o takich krótkich udkach... moze jeszcze jakies pomyłsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dewolaje, kotlety schabowe na to pieczarki na to ser, leczo bardzo dobre, jest i bigosik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc: - tosty- z piekarnika lub tostownika -koniecznie biały barszczyk lub czerwony z czosnekiem, majerankiem, pieprzem... -chleb ze smalcem z cebulka i skwareczkami- pychota- schodzi jak woda!!:D No ale to na zimno... -krokiety -kanapki z boczkiem, lub tłusta mortadelą i czyms na wierzchu- tez na zimno... -frytki ;) I tyle na ta chwilkę...Jak cos wymyslę to dopiszę... Pozdrowionka i miłej imprezki..Mam nadzieje tylko, ze nie w moim akademcu- mam mnóswto nauki..:( Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika19
Dzieki dzieki...no ja tez mam nadzieje ze nie w twoim akademiku :) wolałabym zostac w muarch swojego bloku :)smalec...mniam zupy mi nie zjedza...to faceci głownie oni potrzebuja mięsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiepska ze mnie kucharka
bigos pyszne spaghetti kotlety z jajek fondue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaghetti sie naprawde sprawdza i jest tanie nawet jak jest wiekle osob. Z miesem mielonym i pomidorow z puszki, do tego czosnek, bazylia, oregano, sól i pieprz i na koniec smietana 30%. Sos należy zrobić wcześniej, zanim przyjda goscie i zetrzec na tarce ser przygotowany na osobnym półmisku. Pozniej jak zglodniejecie tylko wstawiasz makaron i gotujesz, podgrzewasz sos i kazdy sobie na talerzu posypuje juz sam serem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj było cos o kotletach
z jajek????????? mozecie napisac o jakie chodzi?moze przepisik??prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gotujesz jajka na twardo- szatkujesz zimne, dodajesz jajko suorwe, mąję, byłke tarta, szczypiorek, sól i pieprz- miachasz ładnie na jednolita masę. Kształtujesz kotleciki jak na mielone- kszatł i w bułke tarta- i na rozgrzany tłuszcz:) Tylko ze znimi tzreba delikatnie sie obchodzić, bo sa kruche:) ALe wiesz..po nim słabe żołądki mogą puszczać..no..wiesz...gazy... Możesz usmażyć kiełbaski przepołowione wzdłuż, razem z cebulką, kaszankę z cebulką- jak n atłusto, to szaleć!!:) Jajek to se wszyscy najedzą na Wielkanoc, więc odradzam ;) Cóż jeszcze... Jakby co- to mozesz znaleść cos prostego na tym portalu- niekoniecznie musi być z dziczyzny, prawda??:) http://www.lowiecki.pl/przepisy.php Oki, idę się wyspać:) Rano może coś dopiszę:) DObranoc i smacznego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×