Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dgfdgdfgdfgdf

Czarne Meble z Połyskiem - Praktyczne ?

Polecane posty

daj spokój takie brzydkie, jak w kostnicy, Rozumiem, ze chcesz nowoczesnie, ale sa tez meble nowoczesne i ladne, a nie takie wstretne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfdgdfgdfgdf
kazdy ma swoje gusta , nie bede zmianiac zdania tylko dlatego iz Tobie się nie podobają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że Ty BEATKO masz przepiękne :D Ja bym Tobie odradzała zakup.Mam czarne meble i szlak mnie trafia :o Raz dziennie wytrzeć kurz to standard a za godzinę znów widać syf :o Żadne pasty,spraye i inne cuda nie pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfdgdfgdfgdf
dzieki potworku ;) ciekawe w takim razie jak sprawują sie białe lakierowane... ;) moze ktos ma doswiadczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elba57
Odradzam Ci czarne meble. Będzie na nich widoczny każdy pyłek kurzu.Będziesz codziennie musiała biegac ze ścierką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubi
Kupiłem stół na wysoki w www.futuri.pl i jestem bardzo zadowolony. Już użytkuje go już ponad rok i szykuje się do kolejnego zakupu u nich. Wystarczy od czasu do czasu wypolerować pastą polerską np: TEMPO i wraca do nowości. Polecam futuri.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxsa
ja mam kolor wenge i niech ich cholera wezmie, rano sprzatniesz ladnie a wieczorem znow kurz :( zadne srodki nie pomagaja teraz za darmo bym ich nie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka meblościanka chyba nie jest zbyt praktyczna. Wydaje mi się, że byłoby widać wszystkie odciski palców. Obecnie wszyscy myślą, że jak chcą stworzyć nowoczesny wystrój, to meble powinny być czarne i połyskujące. Nie zgodzę się z tym, zobaczcie sobie galerię nowoczesnych mebli, które bynajmniej nie są czarne http://mebleportal.pl/meble-dodatki-sprzet/0/64/nowoczesne-meble-do-salonu---kuliste-fotele.html Mnie się najbardziej podoba ta biało - czerwona pufa/fotel. Myślę, że ładnie wyglądałabym w moim salonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna_89M
Na pewno czarne meble z połyskiem są bardzo nowoczesne i świetnie wyglądają. Sama zastanawiam się nad tym rozwiązaniem. Teraz wszyscy mają białe meble, ale do mnie jakoś bardziej przemawia czerń i brąz :) Naprawdę fajna sprawa, a i tak czytam wiele na temat takiej aranżacji kuchni, tego typu artykuły: https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/aranzacje/pieprz-i-sol-kuchnia-298.html i coraz bardziej jestem ku temu przekonana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×