Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Makijaja

Czy 1600 zł za gaz za 3 m-ce to dużo?

Polecane posty

Za 3 miesiące to mało za taki metraż. Je dostałam rachunek 1700 za dwa miesiące - dom 165 m, plud gotowanie i podgrzewanie wody... Załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ogrzewany tylko w marcu, od kwietnia do maja tylko ciepła woda i gotowanie. Okna mam z Sokółki 3-szybowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na moje 165 m - w dosc konkretną zimę - ok. 1500-1700 na dwa miechy, tylko okna mam stare. Z temperaturą oszczędzam - grzeję max. do 20 stopni, a w nocy - 18. Ale wolałabym ogrzewanie na paliwa stałe, jest dużo tańsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam, bo dopiero zaczęliśmy mieszkać w domu. Zastanawiam się więc ile zapłacę za pełny sezon zimowy. Dodam, że rachunków za gaz bez ogrzewania jeszcze nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaaa___________
ja płacę znacznie wiecej, a mam mniejszy domek na sezon grzewczy potrzebuję około 4-6 tysięcy, dodatkowo w zimie sporo palę w kominku ale mam dom w technologii kanadyjskiej, straszne badziewie jeżeli chodzi o ogrzewanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętusek zielony
poczytałam wasze wypowiedzi..o rany..to jednak utrzymanie domu to nie mały koszt..no , na pewno zależy czym się ogrzewa...!Zuzkaaa, no faktycznie u Ciebie też nie mało...a tak na niektórych forach chwalono dom w stylu kanadyjskim , ze tak tanio i szybko można postawić i polecano młodym małżeństwom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaaa___________
tja, nam też właśnie polecano ;-) i to nie był dobry pomysł oszczędność jest pozorna teraz i tak jest lepiej, bo mamy gaz miejski podciągnięty kiedy mieliśmy na działce zbiornik na gaz, to była masakra cenowa ;-) dobrze radzę, zastanówcie się 10 razy zanim podejmiecie decyzję o budowie takiego domu :-) dodam, że ocieplenie jest wszędzie własciwie położone, bo "nadzorowaliśmy" budowę, okna są bardzo szczelne, drzwi wejściowe podwójne i ocieplone, więc nie jest tak, że wietr nam po domu hula i stąd takie koszty ogrzewania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×