Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agita

czy ktos lubi ogrodek tak jak ja?

Polecane posty

Gość agita

dostalam w tym roku mala dzialeczke w spadku po rodzicach chociaz malo jeszcze wiem cos mi nawet na niej uroslo ale moze ktos z Was ma jakies doswiadczenie i moze sie nim podzielic czekam na nie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alio
ja mam kolo domu ale mam przewaznie kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna25
ja mam tez i ostatnio zcielam wszystkie sloneczniki bo tak mi sie podobaly musialam je miec w domu ale szybko wiedna:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agita
ja mam takie ciemno pomaranczowo-brazowe i tez nie stoja w wazonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalla
Ja, rasowy mieszczuch, 6 lat temu nabylam dom z gigantyczna dzialka dookola. Jako ze cale zycie jedyna ziemia, jaka dysponowalam czaila sie w doniczkach na parapecie, tak wiec z zapamietaniem rzucilam sie na pol hektara ogrodu. Oczywiscie nie majac o ogrodnictwie bladego pojecia :) Dzis jestem zakochana do szalenstwa w ogrodzie i z mozolem naprawiam szkody, jakich dokonalam na przelomie tych 6 lat eksperymentujac z natura :) Czyli przesadzam drzewka, ktore urosly ( cos takiego??? ) i okazalo sie, ze sa za blisko siebie, udeptuje kretowiska, wyrywam chwasty i walcze z rozrosnietymi roslinami tam, gdzie ich byc nie powinno. Itd, itd. Ale pasja juz we mnie rozgorzala na dobre i chyba nigdy nie zgasnie. Po troszeczku wiem coraz wiecej, ale nadal spotykam problemy ponad moja ograniczona ogrodniczo glowe :) Rosnie mi wsciekle to, co inni probuja z mozolem wyhodowac, i kompletnie nie rosnie mi to, co rosnie wszystkim bez problemu :) Ale juz sie przyzwyczailam do tego. Zycze Ci wiele radosci i satysfakcji z prac ogrodkowych. Kiedys opowiem moze mrazaca krew w zylach historie o tym, jak baba z miasta uparla sie uprawiac ogrodek warzywny i co z tego wyniklo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agita
ja tez nie mialam pojecia co zrobic z tym kawalkiem ziemi ale na szczescie pierwszy rok pomogla mi mama to praktycznie ona posiala (z moja mala pomoca) to co mi uroslo :-) ale juz w przyszlym roku wszystko bede robic sama jeszcze teraz poprosze zeby mi sciela drzewka bo o tym nie mam pojecia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agita
na razie uwielbiam swoj ogrodek chociaz czasem dawal mi w kosc zwlaszcza kiedy wrocilam z wakacji i zobaczylam to co tam poroslo... oczywiscie niepozadanego :0 (kwiat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januss
hohohoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam poczytać \"ogrodnictwo ekologiczne\" tu,na kafe.Encyklopedia ogrodnicza to pikuś przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caresiatko
A ja marze o ogródku a przed domem mam chodnik...:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w podobnej sytuacji, choć nie wiem skąd mogę zaopatrzyć się w odpowiednie nasiona. Czy ktoś jest mi w stanie polecić co nieco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie sprawdź www.lgseeds.pl ! Dzięki nim zasadziłam różne zboża, ale również i np. kukurydzę , czy groszek. Wyszlo świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×