Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariela24

Czy ktos pił herbatki Bio Active? Które z nich są dobre?

Polecane posty

Gość Mariela24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja piłam
Pyszna dajeeling (z cytryną), do cytrynki też dobre są: Yunan i Assam. Poza tym dobra czarna Iguana z kawałkami owoców, Rooibos (pyszna schłodzona, dobrze ożeźwia), Gun Powder - niby taka zwykła zielona ale smaczna i bardzo tania. Z zielonych piłam jeszcze Senchę cytrynową, ale chyba już jej nie produkują. Nie posmakowała mi natomaist Silver Moon (dziwny smak...), nie piłam nigdy Pu-erh, ale to odchudzające i ohydne! Bleee. tak słysząłam i nie będę próbować :o) A w ubiegłym tygodniu kupiłam zupełną nowość: herbatkę expresową o smaku grejfruta, pycha i super pachnie, jak owoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabiada
Dal mnie najlepsza jest bombilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombilla
Opisz jej smak, jaka jest? Jeszcze nie próbowałam :o(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre są zielone i pu-erh i owocowe i ziołowe.PANDINO mi przypadła do gustu - jest to herbata biała, odmiana najszlachetniejsza ze wszystkich herbat, bardzo delikatna w smaku, podobno źródło najlepszych antyutleniaczy... Ta jest o aromacie porzeczki i z dodatkiem pędów bambusa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Besia
herbatki bio-aktiv o tak piłam są smaczne i smakują mojej rodzince .Szczególnie polecam o smaku jerzynowym i jabłka z cynamonem.Pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulli
up-ktos napisze coś wiecej o smaku Iguany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver Moon rewelacyjna z mlekiem! Iguana jak dla mnie -mieszanka wanilii z pomarancza- tez pyszna :) Zreszta, tak jak poprzedniczka->> z mlekiem rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akabu
A czy któraś z Was wyprobowała mieszankę Bio-Active "Na trudne dni" (bolesne miesiączki)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie przylaczam
Ja wlasnie ja kupilam i przy najblizszej okazji wyprubuje. Natomiast goraco polecam czerwona herbatke wspaniala:) L-karnina jest pyszna:) POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elodi
te herbatki sa znakomite!!polecam magic fruits-jabłuszko z cynamonem,bio power czyli herbatka ze znakiem pięści , a herbatka na "trudne dni"jest smaczna choć nie jestem w stanie ocenić czy spełnia swoją funkcje!!l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję czerwoną herbatę pu-erh z dodatkiem cytryny, tą na dchudzanie, mi bardzo smakuje i spełnia swoją funkcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę mozna schudnąć
regularnie pijąc czerwoną herbatkę?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×