Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Krystyna34

Czy ktos z was budowal dom modułowy

Polecane posty

Gość Krystyna34

i moze powiedziec jak to wyglada w praktyce, ile kosztuje?? i czy jestescie z takiego domu zadowoleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna34
nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z penisem w ustach
ja budowałam, a co chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna34
Ogolnie czy wszystko idzie tak gładko jak mowia w firmach robiacych takie domy i czy mialas firme ktora wszystko zrobila pod klucz czy wykonczenie robilas wlasnymi silami oraz jakie koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
no wlasnie tez jesem ciekawa jak to jest z tymi domami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem zainteresowana
tym tematem... bardzo chętnie dowiem się jakie są koszta np późniejszej eksploatacji, nie tylko budowy i jak to jest z budowaniem pod klucz i wogóle wszystko wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polakmaly
Bud-Eko z Warszawy (Modulo-Quick) to oszuści i naciągacze. Nie dajcie się zwieść. Oszukoją pracowników i klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata przybyslka
Witam, BUD-EKO próbowało wybudować mój dom, ale nic im z tego nie wyszło. Naciągnęli mnie na 140 tys. łotych i oddali ściany z desek. Własciciele nie mają pojęcia o budownictwie, ale za to są naciągaczemi. Nie radzę zadawać się z tą firmą - mojasprawa własnie trafiła do sądu. Jak ktoś chce stracić pieniądze i nie mieć domu to niech ryzykuje. pozdrawiam Beata Przybylska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem bardzo zadowolona z firmy Quick-Modulo z Warszawy. Zanim zdecydowałam się na współpracę z tą firmą zrobiłam wywiad środowiskowy na jej temat i zdobyłam wiele pozytywnych opinii. Przyznam, że nie zawiodłam się i od 2 lat mieszkam w pięknym domku modułowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorientowana
Marta Marta Ty chyba jesteś prezesem tej firmy, bo ja nie znam nikogo komu ta firma wybudowała dom To cud, ze tyle lat nabieraja ludzi i jeszcze istnieja. ???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny_franek
Czy ktoś mieszka w domu wybudowanym przez Modulo Quick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frykasowie
Podobno fajne domy modułowe buduje ArtHauss. Mają stosunkowo niskie ceny, no i wszystkie te energooszczędne instalacje w standardzie. Jakby ktoś był zainteresowany, to odsyłam na ich stronę internetową: http://www.arthauss.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość different***
Mo się wydaje drogo,lepiej wybudować z bala drewnianego,wyjdzie dużo taniej a chałupa na pewno będzie cieplejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też się bardzo podobają takie domy z bali, ale nie skreślałabym tych domów modułowych. W Europie są one już dość popularne, a u nas krąży sporo stereotypów na ich temat. Jakiś czas temu trafiłam na ten tekst http://budownictwopolskie.pl/artykul/obalamy_mity_na_temat_drewnianych_domow_prefabrykowanych który rozjaśnił moje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka88
Bardzo fajne domki można też znaleźć tutaj: http://www.letniskowo.pl/pl/ . Domki są mobilne, na kołach, nie wymagają pozwolenia na budowę, a jedynie zgłoszenia. Są to domki całoroczne, ocieplone grubą warstwą wełny mineralnej oraz styropianu. Posiadają wszelkie niezbędne instalacje i certyfikaty. Występują w kilku wariantach wymiarów i powierzchni, począwszy od 21 mkw., a skończywszy na 48 mkw. Wykończenie domku może być wykonane według indywidualnych wytycznych - służy do tego wzornik materiałów. Domki są umeblowane, kompletnie wyposażone i gotowe do zamieszkania, a więc oddawane w tzw. "stanie pod klucz", jednak można również zdecydować się na tańszą wersję do samodzielnego umeblowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterka1977
Chodzi wam o tego rodzaju domki: http://www.letniskowo.pl/pl/nasze-realizacje-domkow-letniskowych/domek-holenderski-7x35m.html ? Ja zamawiałam - bo to gotowy domek jest, więc ciężko powiedzieć "budowałam" :). Bardzo fajnie w takim domku się mieszka. Firma zorganizowała nam transport, postawiła domek na działce, no i generalnie wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Domek ma dodatkową zaletę - jest ocieplony, co czyni go całorocznym, tak więc jeździmy tam sobie nawet jesienią i zimą na weekendy. Mąż lubi ryby łowić, to ma zajęcie, a ja nie marznę, krzyżówki rozwiązuję sobie czasem albo tv po prostu oglądam i tak sobie wypoczywamy i spędzamy razem miło czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wordpro
Zostałam oszukana przez jedną firmę budującą takie domy . Naciągneli mnie na 2400 PLN. Firma nazywa się BrilliantModule z siedzibą w Skawinie. Zamówili u mnie usługę i niewywiązali się z płatności. Możliwe, że podobnie postępują ze swoimi klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wordpro
Witam, muszę napisać sprostowanie na temat opisanej przeze mnie firmy: Wczoraj, po dwóch miesiącach upominania się o płatność, w końcu dostałam pieniądze na konto. Wniosek: oszustami nie są, ale w cierpliwość to trzeba się uzbroić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysiaczek22
Ja mam dom od Letniskowo właśnie. Rok temu tak z mężem się zdecydowaliśmy, spodobały nam się takie całoroczne domki letniskowe i w końcu postanowiliśmy, że zamówimy u producenta i że nie będziemy się budować, bo w przyszłości zamierzamy sprzedać działkę. Wiadomo, potem łatwiej będzie ze sprzedażą, a domek tylko przetransportujemy i już. Kupiliśmy sobie taki domek letniskowy http://www.letniskowo.pl/pl/oferta-domkow-letniskowych/domek-letniskowy-10x3m.html#anchor , bardzo podobnie z zewnątrz wygląda. Fajnie się nam w nim mieszka i wczasuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna Ludwikowska
Mogę Wam powiedzieć tyle, że realizacja projektu za pomocą budownictwa modułowego jest o wiele szybsza. Hepamos ma w ofercie kompleksowe stworzenie takiego projektu i jego realizację, a także sprzedaż i wynajem takiego budynku. Więcej informacji znajdziecie na - http://www.hepamos.com.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę,że aby stworzyć takie mieszkanko można bez problemu ze 3 kontenery biurowe połaczyć modułowo ze sobą, takie jak tu np - www.polkont.pl/katalog/kontenery/biurowe i będzie pasowało. u nas znajomi rozważają taką opcję wlaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLena
My z mężem inspirowaliśmy się elitarnymi rezydencjami Tesoro Ivory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy są takie bardzo fajne domy drewniane, chociażby tu je możesz obejrzeć: http://www.its-koszalin.pl/ zamawiasz sobie projekt wraz z wykonaiem i ekipa stawia dom. Trwa to o nieboszybciej niż w przypadku tradycyjnej technologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×