Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy nie za późno na ogród?

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Może znajdzie się tutaj ktoś kto będzie w stanie mi pomóc w sprawach ogrodowych. Będę bardzo wdzięczna :) - Czy można jeszcze do gruntu siać jakieś kwiaty, krzewy, byliny - jeśli tak to jakie? Chcielibyśmy jeszcze w te wakacje cieszyć się kolorowym i pachnącym ogrodem. - Czy można jeszcze siać warzywa - jesli tak to które?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest plaga slimakow, wiec sadze i sieje wiekszosc do skrzynek. Maciejka, salata, kup i wsadz do skrzynek ziola, seler naciowy, szczypior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, dzięki za podpowiedź. Tak zrobię. A z kwiatami jak? Do ziemi siać czy też lepiej skrzynki/doniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciejke lepiej do skrzynek na balustradzie czy doniczek przy wejsciu, ale kup sadzonki klematisu, sa roznie kwitnace, az do pazdziernika. U nas rosna w gruncie roze, krzewy hibiskusa, kamelii, krzaki porzeczek, agrestu, aronii, poziomki, caloletnie poziomko-truskawki-to krzyzowka, mozesz kupic rozsady, tak jak wiekszosci warzyw, pomidorow. Z doniczkowych drzew mozna tez w odpowiedniej glebokosci sadzic wszystko i o tej porze roku ale lepiej w deszczowe i pochmurne dni. Polecam ci kalendarz ksiezycowy do wyboru najlepszych dat do uprawy roslin :) Niektore rosliny wymagaja oslonietych stanowisk, a wiekszosc warzyw duzo kompostu i slonca. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj w rodzinie i wsrod znajomych dzialkowiczow, oni cie wespra rada i sadzonkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salate kup lisciasta, bo glowiasta szybko strzeli w kwiat. Lisciasta mozna zbierac po kilka lisci codziennie, az do konca lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze warto posadzic krzaki poznych malin, te nie maja "robakow" i jerzyn bez kolcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za każdą poradę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ja chciałam piękny ogród, ale taki ogród z prawdziwego zdarzenia, z pięknymi roślinami, oczkiem wodnym, projekt i wykonanie powierzyłam w ogrodexpert.pl, powiem szczerze ze Jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukam gotowych rozwiązań i nie pytałam o firmy zajmujące się ogrodem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętaj o kompostowniku, to jest bardzo przydatne, tu : https://sklep.bioexpert.pl/ kupisz produkt przyspieszający produkcje naturalnego kompostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×