Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariposaa

Czy prasujecie jeans, np. spodnie jeansowe?

Polecane posty

Gość mariposaa

a jesli tak to prasujecie po prawej stronie czy po lewej? a dres tez prasujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dres nie a dzinsy raz po lewej
raz po prawej zalezy:) ogolnie jestesm leniwa wiec prasuje po prawej juz:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshe.........
i to jest powód do założenia topiku...jak jesteś niechluj, to nie prasuj i łaź w pomietych............masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dresu nie mam
dżinsy prasuję po prawej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie prasuje i żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie!!!! :D :D ja prasuje tylko takie rzeczy, ktore juz absolutnie trzeba, czyli z lnu, albo meskie koszule na elegantsze okazje ;) ogolnie duze prasowanie robie moze z 4 razy w roku, tyle jest pozyteczniejszych zajec i przyjemniejszych. tzn. ja nawet lubie prasowac, jak juz prasuje, ale po co prasowac dzinsy i dresy to nie wiem dalibog 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jeszcze nic, slyszalam o ludziach ktorzy prasuja majtki, pizamy i posciel :D niektorzy robie to ze wzgl. na alergie, ale ci inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koolieee
Prasuję zawsze na lewej stronie. wieczorem, kiedy się szykuję do pracy prasuję na następny dzień. Tylko to co będę ubierała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanderbra
konczita, mówisz o mojej tesciowej, hehe, na szczęście ona zyje w nieswiadomosci na temat mojej szafy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
Nawet reczniki niektorzy prasuja. Robota lubie glupiego a glupi robote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juken znawca kobiet
prasuje tylko bluzki koszulowe :O a ze prasowac nie znosze (no chyba ze scierki :D) to wcale nie prasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranżada
mi sie nie chce, ale czasem prasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prasuje wszytsko, koszulki, pizamy, reczniki, posciel, dzinsy, wszytsko. Nie umiem zalozyc na siebie czegos nie wyprasowanego :P ale lubie prasowac wiec nie widze problemu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne aneciu juz lece
skarpetki tez prasujecie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, bo nie chodze w skarpetkach :D ale majtki bawelniane owszem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada10000
Ja prasuję jeansy, dresy także :). Nie wyobrażam sobie wyjść w pogniecionych dresach :).Piżamy też prasuję, nie umiem ułożyc do szafy czegoś pogniecionego. Moja mam prasuje wszystko: majtki, ręczniki.Dosłownie wszystko. Ale skoro lubi prasować, to nie widzę problemu. Uważam, że lepiej prasować wszystko niż chodzić w pogniecionych ciuchach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie
tu niby ladnie ubrane ale spodnie wygniecione a tipsy na 10 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie wyobrazam sobie
jak w ogóle można wyjść na ulicę w dresach... :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeansy prasuję zawsze, nie wyobrażam sobie inaczej ;) i może zaliczam się do tych dziwnych, bo prasuję też wspomniane wcześniej ręczniki, ściereczki kuchenne, i takie tam :D prasowanie mnie relaksuje, kupuję pachnący płyn do żelazka i \"stanie przy desce\" traktuję jak aromaterapię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za płyn do zelazka
gdzie go kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majtki i skarpetki sobie odpuszczam, ale wszystko inne prasuję. Nie wyobrażam sobie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęściej kupuję Vernel (Henkel) na Olimpii, albo przywożę z Niemiec ale jak kończą się moje zapasy, to szczerze polecam Blux, kupuję go w Carrefour, niewiele kosztuje, a pachnie brzoskwiniami :D super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic prawie nie prasuje (procz lnu i niektorych rzeczy plociennych) i jakos w pogniecionycm niczym nie chodze. wlasnie spojzalam na swoje dzinsy i nie ma na nich ani jednego zagniecaenia :D trykotowa koszulka i takaz bluza - tez ani jednej zagniotki :D recznik jak rano uzywalam tez byl calkiem rowny ... a posciel - lubie jak jest mieciutka, a pogniecie sie od razu tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDECYDOWANIE szkoda mi
życia na prasowanie, więc prasuję TYLKO koszule męża. Moje ciuchy sporadycznie wymagaja prasowania, bo kupuję je z takich materiałów, i tak równo rozwieszam pranie, że w życiu nikt by nie powiedział, że chodze wymięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDECYDOWANIE szkoda mi
zapomniałam dodac, że nawet nie przyszłoby mi do głowy, żeby prasować dżins... gdyby nie ten topik. Uważam prasowanie dżinsu za czynność kompletnie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po co to prasowanie? Znam taką, która prasowała i skarpety, naprawdę. Mąż zostawił ją dla wybitnego flejtucha, bo porządnicka wieczorem nie miała już na nic chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak potrzebują przeprasowania, to oczywiście, że prasuję. Ale nigdy nie prasuję majtek, staników, czy skarpet ! (osłabiają włókna i rzeczy bardzo się niszczą, a dla staników prasowanie jest wręcz zabójcze!). Tak samo nie prasuję się ręczników, ponieważ osłabia to ich zdolności w zakresie pochłaniania wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×