Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Caal

Czy świeży rozmaryn popsuje smak rosołu?

Polecane posty

Nigdy nie stosowałam ale ostatnio widziałam jak p. Magda Gessler kazała kucharzom dodać do rosołu. Stosował ktoś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama sobie odpowiem bo właśnie ugotowałam rosół jak zwykle i pierwszy raz dodałam gałązkę rozmarynu do niego. Rosół jest pyszny i nic nie stracił na smaku. Przestrzegano mnie że rozmaryn ma mydlany smak ale nic takiego nie zauważyłam, jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drugagesslerrrr
Ja uwielbiam dodawać świeży rozmaryn do rosołu (to nie to samo co suszony)! Zupa ma wtedy baaardzo bogaty smak. W dodatku w staropolskim rosole dodawano świeżą gałązkę rozmarynu ;) wiec to żadne udziwnienie. Polecam tez dodać ząbek czosnku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 7.08.2018 o 15:25, Gość Drugagesslerrrr napisał:

Ja uwielbiam dodawać świeży rozmaryn do rosołu (to nie to samo co suszony)! Zupa ma wtedy baaardzo bogaty smak. W dodatku w staropolskim rosole dodawano świeżą gałązkę rozmarynu ;) wiec to żadne udziwnienie. Polecam tez dodać ząbek czosnku.

 

Dnia 7.08.2018 o 15:25, Gość Drugagesslerrrr napisał:

Ja uwielbiam dodawać świeży rozmaryn do rosołu (to nie to samo co suszony)! Zupa ma wtedy baaardzo bogaty smak. W dodatku w staropolskim rosole dodawano świeżą gałązkę rozmarynu ;) wiec to żadne udziwnienie. Polecam tez dodać ząbek czosnku.

Jaka dobra wiadomość, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×