Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy też tak macie? nerwy stres

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio ponad rok w zasadzie przeżywam stres i nerwy czasami kilka dni pod rząd aż wyje z bezsilności a czasami dzień spokoju. Nic mi nie wychodzi, gdy gotuje obiad nie wychodzi. Kiedyś gotowana super teraz okropnie. Czy nerwy i stres notoryczny mogą wpływać na to,że nie umiem już gotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,mozesz miec problem z wykonywaniem prostych czynnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj kochana, chyba masz nerwicę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam podbnie ale tyko wtedy kiedy mnie ktoś wnerwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruciak
Ostatnio mam bardzo ciężki okres w życiu... rozeszłam się z facetem z którym byłam blisko 5 lat, a do tego pojawiły się problemy finansowe nawet ciężko mi jest spać. Jednak lekarz polecił mi nervomix i te tabletki znacznie mi pomagaja jesli nie probowalyscie to polecam... chociaz troche mozna obnizyc napiecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedobory witamin z grupy B Niedobór jednego czyni niedobór drugiego-i tak wszystko się zapętla. Masowa produkcja żywności sprzyja niedoborom. Produkuje się na ilość-jakość nie ma żadnego znaczenia. Przykład : farmy ekologicznych kur z wolego wybiegu Wymogi:wolny wybieg i swobodny dostęp do niego przez kury Zwyczaje: karmienie paszą Zwyczaje kur: żywienie się karmą Kurom nie chce wychodzić się na wybieg, są wygodne Tylko nieliczne wychodzą Z kurami jak z ludźmi Większość przed telewizorami, nieliczni w maratonie biegli dziś :))) Efekt: jajka kur z masowej produkcji, nawet te eko są nic nie warte A ludzie kanapowcy obrastają w sadło... Tak jest ze wszystkim. Masówka niszczy cywilizację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxa222
Ja też właśnie na nerwy przeważnie biorę Nerwomix bardzo pomaga w niespodziewanych sytuacjach. W domu relaksuje się szklaneczką melisy i jest bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naatalia27
ciężko jest czasem opanować nerwy i znam to doskonale z autopsji ja się wspomagam czymś takim jak nervomix te tabletki bardzo mi pomagaja mam niestety stresujaca prace i czesto zamieniam sie w klebek nerwow wiec musze miec cos co mi te nerwy zalagodzic pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One sa niedobre właściwie otumaniają nie kupujcie ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sermull
Tak jak poprzedniczka wyżej stosuję nervomix i jestem zadowolona z ich dzialania. Nie tylko pomagaja ukoic nerwy ale nawet na klopoty z zasypianiem sie dobrze sprawdzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×