Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto kupic taka kanape

Polecane posty

Gość gość

http://www.sweethomeshop.pl/images/stories/virtuemart/product/38-(2).jpg ale w kolorze bezowym(2) to nie jest skora ale eko skora, nie wiem jak si uzytkuje I czy jest latwa do czyszczenia, chociaz teraz jest pelno chusteczek nawilzanych do skory moze ktos poradzi jak ma z takiego material kanape w domu, poza tym taki material jest chyba lepszy niz zwykly material jak sie ma dzieci bo plame z material ciezko zmyc, tak mi sie wydaje zastanawiam sie nad sofa I 2 fotelami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
link nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy jakiej jakosci jest tak eko skora, trudno mi powiedziec, moi rodzice mieli meble skorzane z ekoskory , jasnokremowe i po latach wygladaly fatalnie, skora ''zzolkla'', popekala w niektorych miejscach zwlaszcza fotek tragedia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy jak sie uzywa mebli, ja mam naroznik fioletowy, piekny odcien a material to niby aksamit albo welur, fajnie wyglada, mam ja 4 lata,ale szukam innej sofy bo juz ciezko sie spi czuje na kregoslupie caly czas deche ktora albo sie zapadla albo wystaje, sama nie wiem, poza tym zrobila sie brudna, byla prana odkurzaczem pioracym ale nadal widac brud, moze skore latwiej sie czysci, nie ma juz kanap ktore sie uzywalo po 20 lat, chociaz moja kolezanka ma z Rosji, ma ja 20 lat na sprezynach a ona nadal wyglada rewelacyjnie, nie widac nawet ze ktos na niej siedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez niedługo kupujemy, tylko, ze narożnik i postawiliśmy na materiał. Mamy dziecko ale jednak ekoskora jest po pierwsze nie wygodna do siedzenia a po drugie szybko pęka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wyrzuciłam taki z eko...,bo popękał i łupił się -używałam go 10 lat,tylko do siedzenia,nie mam dzieci,więc nie był narażony na dodatkowy test z wytrzymałości.Nie polecam.Na początku ładnie wygląda,ale latem lepi się,więc trzeba coś narzucić,żeby usiąść,a zima jest zimny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłabym, jest bardzo ładna... a w ogóle, to zależy jak będzie przez ciebie używana, bo jeśli w domu są dzieci, które będą z niej intensywnie korzystać np. oglądając telewizję , to trochę szkoda kasy, pomalują ci tę eko-skórę pisakami ;) a tak serio pasuje do salonu, można do niej dobrać fajną narzutę w jakimś ciekawym kolorze albo poduszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety link który dodałaś w ogole nie działa. Ale powiem ci, że trudno zadecydować za kogoś czy dana kanapa jest dobra, czy nie jest dobra bo po pierwsze nie my będziemy z niej korzystać a po drugie nie wiemy jaki lubisz styl i jak masz urządzony dom/mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej przejść się do sklepu i zobaczyć na żywo, dotknąć, porozmawiać ze sprzedawcą. Wtedy ocenisz czy taka kanapa jest dla Ciebie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem jak najbardziej warto kupować kanapę czy sofę przez internet. Przede wszystkim z tego względu, że można w ten sposób sporo zaoszczędzić :) No i wybór jest zazwyczaj większy niż w zwykłych sklepach. Tu przykładowa oferta: http://sofy24.pl/ . Moim zdaniem, jeśli komuś zależy na czasie i na pieniądzach spokojnie może kupić w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita R
Ja swoją kanapę kupiłam na stronie sklepu internetowego meble-bogart.pl i jestem ogromnie zadowolona, dobrałam sobie kolorystykę jaką chciałam bo można u nich zmienić obicie z pośród szerokiej gamy kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam ostatnio kanapę z fotelami do salonu. Długo bardzo szukałam odpowiedniego modelu, bo to mi kolor nie pasował, a to model, a to znowu coś. Ale kupując od producenta mebli http://www.ramaro.pl/ można samemu sobie wybrać obicie, dlatego jak znalazłam odpowiedni model to od razu zamówiłam w wybranym kolorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od jakości skóry. To jest jednak kanapa więc często się będzie użytkowana więc na Twoim miejscu wybrałabym coś sprawdzonego. Ja często kupuje w sklepie Meblemix. Produkty są już sprawdzone przez całą moją rodzinę i znajomych. Zobacz sama co tam mają: http://www.meblemix.pl/pokoj-dzienny/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie, że warto poszukać jakiegoś dobrego sklepu z meblami renomowanych marek, np. http://www.33meble.pl/. Bardzo często trafiają się tam promocje, albo jakieś wyprzedaże, więc można za niewielkie pieniadze kupić coś naprawdę dobrej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna jest, a ja szukam narożnika, tak do dwóch tysięcy moze pomozecie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też szukam narożnika. Najlepiej nie rozkładany i z miękkiego materiału, który można ściągnąć i wyprać. Jeżeli ktoś, coś? To chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie jest w porządku, chociaż ja do siebie do salonu wolałabym raczej coś większego, najlepiej w kolorze szarym, bo taki idealnie pasowałoby do obecnych mebli i koloru ścian. Teraz mam taką mniejszą kanapę i chciałabym wreszcie wymienić ją na nową, może zaraz po nowym roku uda mi się coś wymyślić ;). Na pewno zdecyduję się na coś podobnego do narożnika "Avenue" z tego sklepu internetowego http://meblowiec.pl/, albo nawet na ten konkretny, bo bardzo przypadł mi do gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda spoko, ale nie wiem jak z jakością. Chociaz jak się przekonałam - zakupy przez internet się sprawdzają i czasami możesz dostać produkt lepszej jakości niż w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaa

Teraz na czasie są skórzane sofki, chociaż niektóre z innego materiału też znajdziesz ciekawe fasony. Ja kupuję w unia meble i zawsze coś ciekawego się znajdzie także i wam mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kupiłam kanapę Madras z Modreno Meble jestem zadowolona z niej bardzo więc zobaczcie sobie może wam też spasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×