Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rmrmrm

CZY ZUPE UGOTOWANĄ MOZNA MROZIĆ?

Polecane posty

Gość dupa dupa
zawsze mroze rosol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusz
można w pojemnik i zo zamrażarki ja np mroże gulaszową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozesz dac dokładny przepis
na te zupe gulaszową, słyszałam ze jest dobra ale nigdy nie jadłam i nie umiem jej robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiór
Wy poważnie ? Myslałam że zup się nie mrozi, cos takiego ja nigdy do garnka z zupą nie dodaję śmietany i taka gorącą zupę wekuję, wstawiam słoiki do lodówki i mam na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mrożę,ale zupę gulaszową robię tak:wołowina w kostkę,na stopioną słoninkę,pod koniec smażenia,dodać cebulkę w kostkę.Jak się już przypiecze,saję opakowanie słodkiej papryki,zeby ją zasmażyć.Uwaga!Nie moze się przypalić,więc to trwa chwilę i trzeba mieszać.Potem podlewam całość wodą.Jak mięsko już jest prawie miękkie,dodaję ziemniaki w kostkę,jak są już miękkawe,paprykę,najładniej wygląda kolorowa:pomarańczowa,zielona(ale ona w smaku jest niezbyt,więc mniej,na kolor tylko)żółta,czerwona.I na koniec pomidory bez skóry.Doprawić solą,pieprzem,ostrą papryką.Ja nie używam wegetopodobnych,ale jak ktoś chce,to zamiast soli.Można dodać trochę koncentratu pomidorowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze mozna. w sumie wszystko mozna mrozic, przy czym surowe mieso, ryby i warzywa traca troche na jakosci (smak i konsystencja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×