Odpowiedz na ten temat

czym doczyscić kabine w łazience

• Agaata 2006.09.14 [23:38]
    wiadomo jak to pod prysznicem osad z mydla kamienia i innych paskudztw - jaki srodek jest na to NAJLEPSZY?
  • naszata 2006.09.14 [23:49]
    cześć.szklaną kabinę i krany super czyści BAD REINIGER. Dostałam go w sklepie Sieć 34. Może jest też w innym sklepie. Szybę wreszcie mam przejrzystą. powodzenia

• Agaata 2006.09.15 [11:06]
    dzieki nataszka a cos co dostane w normalnym sklepie na rynku? co powiecie np o tym "wspanialym" cilit bang?
  • sratatata 2006.09.15 [11:08]
    sprobuj zwyklego plynu do czyszczenia toalety. Radze tylko pamietać o rękawiczkach bo bardzo wysuszają ręce. Ja tak myje juz od przeszlo roku i szyby mam śliczneusmiech.gif

• celi 2006.09.15 [13:11]
    Polecam niedrogie i niezłe preparaty do czyszczenia z Lidla. Kupiłam na próbę specjalny płyn ( taki do psikania) do łazienek. Zapłaciłam jakieś 4 zł i naprawdę efekt był taki jakpo drogich reklamowanych środkach.
  • kabina prysznicowa 2006.09.15 [14:16]
    w mojej łazience była w opłakanym stanie i kupiłam środek w sprayu pod nazwą Tytan.
    Popsikałam, po chwili przetarłam i wszystko czyściutkie.
    A kamienia miałam już sporo pechowiec.gif

• kot trzpiot 2006.09.15 [20:45]
    nie wiem skad u was ten kamień usmiech.gif
    ale nie pora by to roztrząsać .

Rzeczywiscie Tytan jest bardzo skuteczny , podobnie też działa odkamieniacz z lidla . Jest stosunkowo niedrogi a pieknie czysci baterie łazienkowe .
    w sklepach z artykułami niemieckimi jest do kupienia specjalny spraj . Nazwy niestety nie podam . sprawdza się doskonale zarówno w kuchni jak i w lazience . Fantastycznie czysci kuchenki z plytą grzewczą jak i zwykłe palniki .
  • taka_tam 2006.09.15 [23:03]
    ja uzywam cilit-żel,nie splywa tak jak cilit w plynie i jestem zadowolona,dobrze czysci
  • gospooocha 2006.09.15 [23:17]
    No to czas na rewelacjęusmiech.gif : szklanka octu, pół szklanki soli, wymieszać. nanieść szmatką na ściany, fugi, drzwi kabiny (ja leję z butelki po "ludwiku", po prostu polewam. Po 30min. lub wcześniej , (nie dłużej!) idę ze ścierką i prysznicem, ścieram brud (kamień staje się gumowy), można tez szczotką ryżową lub do paznokci(zalezy gdzie), spłukuję i po osadach. Niemiecka tel. podala kiedyś ten przepis dla chcących oszczędzić sobie chemii i wydatków. dla mnie rewelacja.
    Napiszcie jak się u was sprawdziłusmiech.gif Pozdrawiam - gospochaoczko.gif
  • ulotna chwila 2006.09.16 [02:06]
    znam w/w przepis i potwierdzam skuteczność w 100% usmiech.gif

...you can`t stop me I`m close enough to kiss the sky, keep it to myself again again...
  • ja czyszcze osad 2006.09.16 [02:12]
    solą z sokiem z cytryny. bardzo ladnie wszystko usuwa i wybiela usmiech.gif
  • Agaata 2006.09.16 [13:49]
    sklepy mi juz pozamykali to sprobuje ten przepis potem wam napisze czy sprawdzil sie w mojej kabinie usmiech.gif dzieki pozdrawiam!
  • D9 2006.09.16 [14:04]
    Najlepiej podczas prysznicu uzywaj mydla w plynie, nie zostawia osadu na szkle kabiny. Dla polysku szkla przetrzec bialym octem.

poprostu szczesliwa
  • Zwykłym octem 2006.09.16 [18:28]
    Takim 10 %?
  • Agaata 2006.11.26 [12:58]
    no to teraz moge wam kobietki powiedziec: W5 pobikl wszystko!
    stara kabina ktorej niczym nie moglam doczyscic od wielu lat wyglada jak nowa - dzieki W5.
    polecam

.: Im Bardziej Niewinna Mina Tym Większy Drań :.
  • jejuśku 2006.12.28 [15:15]
    czy ten w5 z lidla jest naprawde taki dobry i wyczysci wstretne osady z mydla na sciankach kabiny prysznicowej??
  • lazienkowa 2006.12.28 [16:10]
    w ogole to strasznie zaluje ze wymienilam wanne na prysznic, to byl błąd, nie dosc ze prysznic strasznie ciezko utrzymac w czystkosci to jeszcze nie mozna sie pomoczyc, odprezyc...tylko na stojąco trzeba sie myc pechowiec.gif zaluje, zaluje!!!
  • boochmenka 2006.12.28 [16:22]
    to prawda że Cylit Bang czyni cuda...
    debry jest jeszcze cif

boochmenka
    www.intimo4you.com

• nessca 2006.12.28 [16:30]
    u mnie cilit bang zdał egzamin celująco usmiech.gif ale skoro twierdzicie z eten w5 taki dobry to następnym razem kupię tenusmiech.gif i chyba wybróbuję ten przepis z sola i octemusmiech.gif jak na razie polecam cilit bang bo sprawdzonyusmiech.gif

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4 ;10723;90/st/20000305/e/we%27re+together/k/62ec/event.pn g[/img] [/url]
  • capacarap 2006.12.28 [19:30]
    w5 z lidla faktycznie jest godny polecenia
  • żadne tam octy ludwiki 2006.12.28 [19:37]
    tylko i wyłącznie W5 z Lidla ten do łazienek, bez trudu wyczyści kabinę i inne tego typu sprawy, super daje radę brudnym umywalkom wannom itp
    zrobiłam taki test popsikałam tym płynem w jednym miejscu /mam białe panele w kabinie jak i w całej łazience ale te w kabinie były naprawdę całe szorstkie i w osadzie/ za jakieś dwie minuty polałam prysznicem to miejsce a tam pozostało białe czyste miejsce z widocznymi białym śladami spływania , po prostu rewelacja, nie wiem co ta niemiecka chemia ma w sobie ale jest rewelacyjna, no a cena marzenie - litr za niecałe 5 zł.
  • zaciekawiona* 2007.01.04 [08:01]
    dziewczyny jestescie BOSKIE...uratowaluscie mi zycie ( a wlasciwie moja kabine) tym ze polecilyscie ten plyn W 5 z lidla...on jest genialny..od 2 lat wynajmuje mieszkanie i od samego poczatku walczylam z tym paskudnym osadem na sciankach kabiny-probowalam nawet myc rozcienczonym domestosem i NIC..skorzystalam z Waszych rad i kupilam W 5 i POMOGLO-kabina jest idealnie czysta!!! jestem w szoku.!!! jeszcze raz DZIEKUJE
  • JAKI ZAPACH 2007.01.05 [12:25]
    ja mam w żółtej butelce z pomarańczowym psikaczem pachnie wspaniale, bardzo przyjemnie może masz ten drugi rodzaj?
  • jeśli 2007.01.05 [12:41]
    przeszkadza wam zapach w5 to polecam jeszcze płyn do kabin firmy Frosch GRAPE. ślicznie pachnie . Zawiera kwas z winogron i jest troszkę lepszy od w5. Można go kupić w rossmanie i kauflandzie.

Po skończonym myciu nałóżcie na kabine samochodowy szampon z woskiem i spłuczcie. potem poczekajcie az wyschnie i wypolerujcie-dzieki temu po następnej kąpieli nie będzie kropek od wody.
    Ja poszlam o krok dalej i już dwie kabiny w domu zaimpregnowalam specjalnym woskiem-to starcza do końca życia kabiny-malo firm się tym zajmuje.
  • jeśli 2007.01.05 [12:43]
    za to polecam tabletki do zmywarki w5-żaden calgonit 5 fazowy nie ma szans.no i jest tańszy niż te wszystkie somaty razem wzięte.
  • kasiu 2007.01.27 [16:35]
    Stanowczo nie polecam cilitów i cifów i żadnych ogólnych środków.
    Prawda: ocet usuwa osad wapienny z trudno dostępnych miejsc przez moczenie np słuchawki prysznicowej w wodzie z octem (ale uwaga nie zadługo żeby nie uszkodzić chromu !)
    Prawda: stosując na baterię (krany) cility i cify uszkadzasz powierzchnię chromowaną (zewnętrzna powierzchnię) i tracisz gwarnację !!! żaden producent nie uzna reklamacji jak zmyjesz sobie sama chrom !

Polecam stanowczo firmy takie jak Starwax, HG, Oro - mają one środki specjalne do czyszczenia baterii, kabiny, jeden środek do jednej rzeczy, bo pamiętajcie jak coś jest do wszystkeigo to jest do niczeo !

Pleśń: Starwax środek do usuwania pleśni (np z uszczelek, silikonów, fug)

Osad wapienny na kabinie: Ravak Cleaner, Ravak Anticalc, Starwax środek do usuwania osadu wapiennego, Hg pianka do osadu wapiennego bądź Hagesan błękitny, Oro środek do kabin prysznicowych.

Płukanie systemów hydromasaży: Hg i Oro

Produkty są dostępne w dobrych sklepach z wyposażeniem łazienkowym (małych i średnich) oraz w internecie.

Jeżeli mogę jakoś doradzić skąd wziąć podane środki lub dobrać środki do Waszych potrzeb piszcie: gsj@tlen.pl

Tylko środki specjalistyczne stosowane zgodnie z instrukcją zapewnia długie życie waszym przedmiotom w domu.
  • limonka 2007.01.28 [20:14]
    ja też do kabiny stosuję środki W5, oprócz tego żółtego do łazienek, polecam także odkamieniacz, spsryskuję kabinę, po chwili zmywam gorącą wodą i wycieram do sucha. Działa usmiech.gif

mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak, mów tak...
  • zdesperowana34 2007.01.29 [10:29]
    u mnie sprawdzil sie cilt bang,ale trzeba ostro szorowac szczotka,nie gabka.kabina jest czysta i przezroczysta oczko.gif trzeba tylko pamietac aby po prysznicu splukac sciany kabiny woda,by nie dopuscic do ponownego osadzania sie kamienia.po tak wyczyszczonej kabinie woda splywa gladziutko.
  • bllllllllllllllllllllllleeeeee 2008.08.09 [16:59]
    wystarczy częściej sprzątać i nie ma problemu z osadem
  • madzialenka xx 2008.09.13 [10:34]
    niemoge domyć kabiny w łazience od osadu z wody próbowałam różnych płynów ale żaden niepomagał pomóżcie mi

• nefrytowe kociątko 2008.09.13 [10:42]
    z czystym sumieniem polecam środek w5 z lidla :0 zanim go odkryłam używałam cilit bang i też się sprawdził usmiech.gif ale ten z lidla jest dużo tańszy a działa identycznie a może nawet lepiej usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...