Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość psia mama

CZYM SKUTECZNIE ODPCHLIĆ PSA.

Polecane posty

Gość psia mama

Pies ma bardzo dużo pcheł. Kąpiel i pryskanie preparatem w spraju starczają na krótko. Słyszałam, że są jakieś preparaty działające dłużej. Może ktoś ma jakiś skuteczny, wypróbowany sposób. Pies jest podwórkowy i mieszka w budzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sklepie zoologicznym kupisz specjalne kropelki na pchły, które się wciera w kark psa, poza tym radzę zainwestować w obrożę przeciwpchielną i używać jej nawet profilaktycznie. Sprzedawca w sklepie zoologicznym może coś jeszcze Ci doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia mama
Dzięki Clover!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takase
u weterynarza kupuje sie ampułke 13zł taki olejek wciera sie w futro zwierzęcia(psa) starcza na 3 miesiące i jest skuteczne - na pchły i kleszcze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viorika
adventix albo frontline.na mojego psa a jest wieeeeeeeelki i tez mieszka w budzie kupuje dawke za ok 18 zl i to starcza na miesiac. obrozy nie polecam-nic nie daja.pies ma staly kontakt z innymi zapchlonymi pieskami i ...nic.nie ma pchel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholernik
PRZESTRZEGAM przed kroplami, stosowanymi na kark psiaka. Nie pamiętam już nazwy tych kropli, ale to chyba one były przyczyną paraliżu nóg psa mojej narzeczonej. Na drugi dzień po zastosowaniu tych kropel psina już nie chodziła. Żaden z lekarzy nie mógł powiedzieć co było tego przyczyną. Na szczęście nikt nie słuchał "mądrych" rad by psa uśpić. I po 3 misiącach stał się cud i pies zaczał znów chodzić, a przecież 3miesiące to czas jaki działają te krople. Przestrzegam więc jeszcze raz, mogę się mylić ale lepiej nie przekonać się na własnej skórze, że miałem rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia mama
Dziękuję za wszystkie rady. Wszyscy zachwalają te krople, a tu nagle taka wypowiedź? Jeśli nie kropelki na kark , to co innego, skutecznego????????? Może ktoś jeszcze się wypowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna też w zgodzie z natura :) kup mu leżysko dla psiaka z łuską gryki , wygodne , pchły nie cierpia łuski gryki , jest bezpieczne :) zdrowe mam takie w swojej ofercie , jeżeli bedziesz zainteresowana napisz wysle Ci informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam
Mój pies jak miał pchły to u weterynarza/tylko/ kupowałam ..."frontline"../nie znam pisowni/ i był rewelacyjny, choć cena odstrasza.Mówię o tym w rozpylaczu, kosztuke ok. 50 zł/juz dokładnie nie pamietam? moze wiecej. Ale warto go kupić,ponieważ jak nie miałam kasy /a były pchły/ to kupowałam jakieś swiństwa w ampułkach ,które nic nie skutkowały, i w sumie wydałam tyle samo kasy a pies dalej miał pchły. Jak wreszcie wypryskałam tym "Frontlajnem" to po pchłach ... Pryska się całego psa i rękami wciera w całą sierść. przez dzień pilnować aby dzieci nie głaskały psa ,ale tak więcej nic nie ma przeciw.Nie kąp psa przed pryskaniem przynajmniej 2tygodnie bo musi mieć trochę tej warstwy ochronnej na skórze .Wykrop tez podłogi tym samym iszpary w podłodze i tam gdzie najwięcej leży ,czyli u Ciebie buda. Na opakowaniu wszystko jest napisane. Polecam zawsze tym kropiłam na lato i na jesień, chroni także przed kleszczami pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frontline, to najlepszy środek przeciw pchłom i kleszczom. Polecam. Stosuję go na swoich psach już od dawna, jest skuteczny i wygodny!!! Naprawdę nie zastanawiaj się, tylko biegnij do weterynarza aby się w niego zaopatrzeć!!! Piesek będzie Ci wdzięczny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia mama.
Ojej! Nie zaglądałam, bo myślałam, że już się nikt nie wypowie, a tu proszę - nowe cenne rady.Dziękuję za wszystkie wpisy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meqa
Dzięki za takie ciekawe informacje.Mam suczkę-ma 15 tyg.Karmię ją ryżem z warzywami,mięso drobiowe z puszki-raz w tygodniu żółtko-biały ser.Nie wiem co jeszcze mogę jej podawać,ponieważ nie znam się na tym.Jest to mieszaniec-kupiony od osoby która nie dbała o nią.Proszę o informację.Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieso,ale nie puszki,tylko normalne,drób ,wołowina,takze podroby-serca,żoładki,ale nie za często.Nie wieprzowina.Jajko,biały ser tez mozna.Wypełniacz-kasza,makaron,ryz.kaszy może nie trawić,musisz spróbować.warzywa,wiekszość mozna podawac,oprócz cebuli-bezwzglednie zakazana.Koniecznie dobry preparat mineralno-witaminowy,najlepiej niech lek.wet. dobierze.I obowiazkowo odpchlenie,odrobaczenie,szczepienie w lecznicy. Nie wolno psu dawac czekolady-jest toksyczna,uszkadza nerki,powoduje zaburzenia pracy serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meqa
Witam!Dzięki Tuberositas:)Miała już pierwszą szczepionkę i podałam tabletkę na odrobaczenie,otrzymuje również witaminy.Nadal mam problem z pchłami-był do tego użyty szampon przeciw pchłom-dwa razy i ma nadal.Nie stać mnie na droższe preparaty.Drugi problem-to sikanie-na początku była nauczona gdzie ma robić siku bo ma do tego wyznaczone miejsce w domu-a teraz od 2 tyg.robi siku gdzie chce.Martwi mnie to troszkę:(Pozdrawiam!Ps.A czy suchą karmę można podawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastikowy klosz
Frontline, Advantix albo obroża Bayera- starcza na dość długo, kosztuje ok 50zł, ale DZIAŁA. kleszcze usychają na psie, pchły nie siadają. warto w nią zainwestować. te za 10zł są raczej mało skuteczne, choć ostatnio miałam Beapharu i spisała się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecm Wam maty dla psiakow i kotów ! Nie dosc , że dbaja o skóre zwierzaka , pomagaja w przypadku problemów ze stawami ( wykonane z tych samych produktów co ortodysk) to jeszcze sa absolutnie wolne od insektów czy roztoczy !!!! a z reguły piankowe czy gąbczaste legowiska to siedziba wszystkiego :( :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simba Maltańczyk
Mam pytanie czy mogę odpchlić psa maltańczyka kropelkami na pchły w czasie cieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojego polalam kropelkami od veta.Sporo zaplacilam za nie a pies się dalej drapie. Czy to znaczy że nie działają? Czt trzeba odczekac dłużej.? Kropilam go wczoraj. Dzien sie nie czochral a dzisiaj znowu.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważajcie na jeze- one są nosicielami pcheł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na odpchleniu u weterynarza tu: http://lecznicachylonia.pl/, nie wiem jakie środki zastosował, ale najważniejsze, że pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kropelki od weta mogą psu zaszkodzić :( ale jak inwazja jest spora to co poradzić. Możne spróbować olejkiem lawendowym bezpieczne i skuteczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do "cholernik" - mój pies po tych kroplach nie miał pcheł i normalnie chodzil, może twój jest na nie uczulony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te krople trzeba rozetrzec po karku więc nie dziwcie sie, że nie działają skoro tylko pokropicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komandor Zielononóżka
Advantix, frontline, jeżeli pchły nawracają, zaintwestuj i odpchlij też psa sąsiadów, jeśli jest zaniedbany - preparat to nie majątek, a będziesz miała spokój na minimum rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządna obroża i porządny preparat powinny pomóc. Dodatkowo ważna też jest profilaktyka. Niech psiak nie chodzi po haszczach i buszach i nie ma kontaktu z przypadkowymi psami. W http://lecznica.pila.pl/ udzielą wam fajnych porad jeżeli będziecie potrzebowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucasK
Może przewertuj sobie produkty na stronie www.hartz.pl . Oni mają bardzo solidne rzeczy, przebadane i bezpieczne dla zwierząt. Ja stąd zamawiałem coś takiego jak ultraguard do usuwania plam i “nie tylko” pozostawionych przez mojego Reksa...:P Bardzo dobry specyfik, można się w łatwy sposób pozbyć syfu z tapicerki czy dywanu. Taki spray skutecznie pozbywa się też przykrego zapachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczne odpchlenie psa to przede wszystkim wizyta z nim w lecznicy zwierząt. Niech weterynarz przepisze odpowiednie leki dla tego paskudzctwa. Ja nigdy nie podaje swoim zwierzętom niczego bez konsultacji z http://weterynarz-szczecin.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza jest obroza foresto dziala przez 8 miesiecy na pchly kleszcze i inne pasozyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabka23
Najlepszy środek na pchły dla pieska jaki mogę polecić to Pibutozol z Pchełki, pozbyliśmy się ich raz i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×