Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leniwiec8

dania gotowe jakie polecacie

Polecane posty

Gość leniwiec8

Ostatnio w ogóle nie mam ochoty na gotowanie hehe :P dlatego szukam jak najlepszych dań gotowych ;] macie jakiś pomysł? Słyszałem, że świetne są tez Międzychodu, probówał ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic od nich nie jadłam powiem szczerze, ja zazwyczaj kupuję frykas, są bardzo dobre i nie są drogie, chociaż troszkę niepozornie wyglądają jak na moje oko, ale niech Was to nie zmyli :D w tej cenie nic lepszego nie znajdziecie a jadłam i droższe, które jednak w smaku lepsze nie były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie nie jadam takich rzeczy, ale te od frykasa jadłam raz czy dwa i naprawdę były dobre. Ale od frykasa regularnie kupujemy przetwory wszelakie - i są naprawdę świetne. wiec firma robi naprawdę dobrą robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pyszne sa pierogi z mięsem czy tez krokiety z miesem "swojska chata", oba do kupienia w biedronce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi daniami gotowymi to naprawdę nie jest jakoś mega łatwo. Sama jadam je od czasu do czasu to coś chyba powiedzieć mogę. Po pierwsze – ceny. No sorry, ale czasem są po prostu z kosmosu. Ja rozumiem, że robią coraz lepsze i wgl, no ale bez przesady. Czasem zamiast 2 słoiczków dla powiedzmy dwóch osób cenowo tak samo wyjdzie zamówienie na te dwie osoby naprawdę pokaźnej pizzy. A to chyba nie o to w tym chodzi? Ja rozumiem, że są smaczne, no ale jednak jak dla mnie pizza w takim wypadku jest o niebo lepsza opcją. I znalezienie jakiegoś fajnego rozwiązania, w sensie dania, co będzie naprawdę dobre, będzie miało spoko cene i jeszcze jakby miało naprawdę fajny skład – nie było wcale tanie proste. Kiedyś kupiłam spróbować frykasa i jak na razie moge ich jak najbardziej polecić, cena/jakosć wypad po prostu zacnie, bardzo zacnie. I przetwory mają dobre, to też trzeba podkreślić!! W każdym razie – dla mnie opcja idealna, bo nie płącę nie wiadomo ile. Z dostępnością ich chyba nie ma problemów, tak mi się przynajmniej wydaje, bo widziałam ich już w nie jednym, nie w dwóch sklepach czy marketach. W sumie takie dania gotowe to ja mam zawsze w pogotowiu – nigdy nie wiaodmo co człowiekowi wyskoczy, kiedy nie będzie miał czasu i taki słoiczek będzie dla niego takim małym ratunkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ci płacą za reklamę tego goowna? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×