Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cofka

Dobre sklepy remontowe

Polecane posty

Gość cofka

witam. za pol roku kupujemy z mezem pierwsze mieszkanie i przed nami remont :) Ja podjęłam się wystrojem wnetrz, w sensie facet robi co ja każę :D No i w związku z tym chciałabym się dowiedzieć gdzie warto robic zakupy. W takich dużych sklepach typu Castorama, Liroy Merlin itp, czy może internet, albo mniejsze sklepy, niesieciówki? Zależy mi na cenach, uczcicowści i jakości. Poza tym na co zwracać uwagę, a przed czym się wystrzegać. Na razie to pytanie kieruję odnośnie zakupu towarów do ścian i podłog (tapety, farby, panele itp) . Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi-diksi
Jesli chodzi o zakupy to w internecie jest największy wybór i najbardziej konkurencyjne ceny.W zwykłych sklepach zazwyczaj mają wystawki a jeśli chodzi o towar to trzeba go zamawiać czasem nawet z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.Ja cały materiał, łącznie z hydrauliką zamawiałam przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle że internet do dobre rozwiązanie, aczkolwiek nie raz zakupy w castoramie robiłam i nie jest prawdą że na wszystko trzeba czekać. Bardzo rzadko się to zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze castorama nie jest taka zla fakt trzeba czekac za promocja ale bywa ze w dobych cenach tez sie cos dostanie, trzeba czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta Remontująca
Ja dużo rzeczy najpierw oglądałam na żywo w Leroyu, Castoramie, a potem wyszukiwałam w Internecie tańszego sprzedawcę, a najlepiej producenta - jeżeli producent mógł sprzedawać ilości detaliczne, to cena zwykle była duuużo korzystniejsza niż w markecie! Polecam tak szukać, np. blaty kuchenne wychodzą taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta Remontująca
Zapomniałam napisać ;) Np. panele podłogowe kupiłam na Allegro od dystrybutora, dokładnie te same co w Leroyu, różnica wyniosła prawie 20zł/m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhuuu787
Ja tam chyba wszystko kupuje juz przez internet :P Ceny są niższe, a wybór większy. Podłogi zamawiałam w sprawdzonym sklepie internetowym. Szybko zrealizowali zamówienie i ogólnie byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od allegro na pewno nie jestem przeciwna 2 razy juz zostalam oszukana przez indywidualna osobe. wole juz sklepy internetowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co jest z tym leroyem kupowałam tam ostatnio bejcę jedna buteleczka kosztowała około 10,50. potem w innym tego typu sklepie trafiłam na tę samą bejcę ta sama pojemnosc, producent itd. kosztowała ...4,80!!!!!!!!!!!! to pierdoła wiem ale wiem tez ze jak będę robiła remont to leroya ominę z daleka skoro maja takie róznice w cenach. nawet nie chcę wiedziec jkby mnie orzneli na panelach umywalkach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi-diksi
Przede wszystkim w sklepach internetowych jest duzo , duzo większy wybór niż w stacjonarnych .Fajne jest też, że prawie do każdego produktu jest zrobiona wizualizacja. W zwykłych sklepach jeśli już są to niewielkie wystawki i czasem ciężko sobie wyobrazić jak dany produkt wyglądałby na dużej powierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhuuu787
Ja też za bardzo nie jestem za allegro. Za dużo razy mnie tam oszukali. Ciotka julia - mnóstwo produktów w sklepach stacjonarnych jest w dużo wyższych cenach niż w necie! A w jakich internetowych sklepach wy kupujecie? Może wymieńmy się sprawdzonymi firmami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro można spokojnie robić zakupy, ale wszystkie spoza kategorii wyposażenia domu, takich jak na przykład właśnie panele, przynajmniej takie jest moje zdanie. Najbardziej w tych rzeczach pewne są sklepy internetowe bo to sprawdzeni sprzedawcy, sama tak zaopatrzyłam mieszkanie i jestem zadowolona z usług, a do tego nie przepłaciłam tak jak w sklepach stacjonarnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cofka
a dlaczego na allegro nie mozna kupowac? jesli sprzedawcą jest bezposrednio producent, ktory oczywiscie sprzedaje bez wysokiej marzy ktora jest w sklepie stacjonarnym to przeciez warto no nie? Tak samo chyba jest z internetowymi. w koncu nie ma oplat za wynajem, nie ma potrzeby zatrudniania tylu pracownikow to towar jest tanszy. Dołaczam się do pytania juhuuu787 , gdzie w sieci warto kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi-diksi
My z mężem wszystkie panele i pianki zamawialiśmy w sklepie http://multiprodukt.pl/ zaś całą hydraulikę, łącznie z bateriami i umywalkami oraz wanną na allegro i bylismy bardzo zadowoleni. Trafiliśmy na fajnych sprzedawców bo wszystkie szczegóły omówiliśmy telefonicznie a kilka zdjęć dodatkowo przesłali nam na meila.Dostawa też była szybka z tego co pamiętam to nie czekaliśmy nawet 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ecklites
Na allegro można kupować, tylko trzeba po prostu szukać osób, mających dużo pozytywnych komentarzy, co do samego wyboru towaru, to ja proponuje abyś najpierw przejrzała je w sklepie stacjonarnym a dopiero później zamawiała przez internet, bo wtedy jak kolor czy coś tego typu okaże się nie tak jak na obrazku to będzie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi-diksi
Dokładnie tak. Kupując cokolwiek w internecie dobrze jest najpierw poznać opinie o danym sprzedawcy albo sklepie. Takie opinie są wystawiane przez klientów więc są najlepszym źródłem informacji na temat tego, czy sklep jest godny zaufania i czy sprzedawany w nim materiał jest dobry jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedzialam, ze na allegro NIE MOZNA, tylko tak jak mowicie - trzeba trafic na sprawdzonego sprzedawce i najlepiej wszystko omowic telefonicznie, wtedy spokojnie mozna zamawiac ;) wiadomo ze jesli dane zrodlo jest polecane przez wielu internautow to nie sa to bezpostawne opinie i mamy podstawy do tego zeby zaufac sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio sprawdzony sprzedawca ktory od kilku lat juz sie tym zajomwal poszedl siedziec :D wiec allegro bywa dla mnie dziwne wole juz strony typu http://multiprodukt.pl/ tak jak ktos pisal wczesniej bo przynajmniej to legalna firma a nie osoba indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi-diksi
To tez zależy jak trafisz. Nam się udało trafić na uczciwych ludzi więc bylismy zadowoleni zarówno z multiproduktu jak i z indywidualnych osób na allegro.Ale tak jak juz wspomniałam, trzeba brać pod uwagę opinie sprzedającego, bo one wiele mówią o jego (nie)uczciwości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhuuu787
Ja tam też wole sprawdzone sklepy internetowe niż allegro. A ten sklep z linku wydaje się być całkiem całkiem ;) Ceny dobre, wybór duży... Skoro są tu zadowolone z niego osoby to i może ja przy następnym remoncie coś u nich zamówię :) Interesuje mnie najbardziej podłoga bambusowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhuuu787
Ja tam też wole sprawdzone sklepy internetowe niż allegro. A ten sklep z linku wydaje się być całkiem całkiem ;) Ceny dobre, wybór duży... Skoro są tu zadowolone z niego osoby to i może ja przy następnym remoncie coś u nich zamówię :) Interesuje mnie najbardziej podłoga bambusowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Lenka :]
Ja kupuję wszystko przez internet i stosuję jedną ważna zasadę: nigdy nie kupuję w pierwszym lepszym sklepie. Zawsze najpierw popytam, posprawdzam opinie w internecie i potem dopiero kupuję. Dzięki temu mam już parę sklepów, gdzie wiele zakupów już dokonałam i wiem, że nie zostanę oszukana albo przyślą towary jakiś nie taki. Jeśli chodzi o remont domu to tylko jeden akurat sklep mogę polecić. Ja tam kupiłam kabinę prysznicową, baterie łazienkowe, grzejniki, umywalkę i narzędzia ogrodowe. http://www.narzedziowy.pl/wyszukiwanie_umywalka_s.html Mogę powiedzieć, że nie wciskają na siłę to czego nie chcesz, wysyłają szybko i są w 100% profesjonalni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandet
Długo można wymieniać co powinno być dla was niezbędne. Ogólnie większość rzeczy kupicie w marketach, ale część polecam kupować u specjalistów. Przykład? Choćby - http://www.schodyprudlik.pl/site/galeria Wtedy wszystko będzie wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronna
piękne schody. Ja z allegro nie kupuje, wolę sklepy internetowe. Ja lubię oryginalne rzeczy dlatego też rzadko kupuje i w takich sklepach jak LeroyMarlin, Castorama czy Ikea. Sklepy domowe z jakich korzystałam i się sprawdziły to www.yourhome24.pl www.stylowazastawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helio33
ja wszystkie podłogi kupowałam właśnie w multiprodukcie, wyżej już wspomniano o tym sklepie, zaoszczędziłam 10 % w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi, a nie musiałam sama martwić się o dowóz bo na 3 dzień od zamówienia miałam już wszystko w domu, wniesione na piętro :) niektórzy wolą najpierw zobaczyć co kupują, ja też, dlatego wcześniej w sklepie obejrzałam sobie konkretny model i go zamówiłam przez internet, trzeba tak robić jak chce się zaoszczędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto też pomyśleć o pomocy projektantów wnętrz. na przykład w n-design oni robią zakupy na własną rękę, wiadomo, że swoje zniżki mają, więc wychodzi to ciut taniej, a mieszkanko urządzone perfect :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lina_Ewe87
Farby kupiliśmy na allegro, u sprawdzonego sprzedawcy.Panele i drzwi w składach Vox - z montażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×