Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zbysio0000

dobre żelazko

Polecane posty

Gość Zbysio0000

Jakie zelazko byscie polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy, od oczekiwań oraz częstotliwości prasowania i kwoty, jaką jest się w stanie na żelazko przeznaczyć. Z prostych, ale markowych polecam Moulinexa za 79,00 zł: http://www.tanieje.pl/product_info.php/cPath/30/products_id/848. Dobre są również Tefale i Philipsy. Jeżeli używane będzie częściej do dużej ilości ubrań, to polecam stację parową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić swoje :) Dużego doświadczenia w żelazkach nie mam, ale to co mam obecnie jest świetne i nie zamieniłabym go. http://tnij.org/d26t z system antywapiennym! Nic dodać, nic ująć, spełni wymagania każdej gospodyni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moulinexa miałam 12 lat,był rewelacyjny,kosztował wtedy prawie 3 stówki.A potem zamieniłam go na tefala,gratis do sprzętu agd.I chyba przeproszę się z moulinexem,bo tak jak tefal świechta(ciuchy się błyszczą) ubrania,to porażka.Wydawało mi się,że moulinex słabo już prasuje,a tefal,choć ma "pałera" to nie mogę go ustawić na wysoką temperaturę,bo j/w ubrania się świecą :( Nawet szwy potrafi przypalić. Tylko moulinex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiNa886
ja polecam żelazka Philips http://www.okazje.info.pl/ceny/philips/sprzet-agd/zelazka/ Philips to jednak marka, a w zasadzie Marka, wieć nie musisz się spodziewać dziwnych numerów, jakie żelazka są w stanie odstawić :P też mam Philipsa. Dokładniej mówiąc - ten model: http://www.okazje.info.pl/okazje/sprzet-agd/philips-gc-4620.html ma system wapuienny, co jest bardzo ważne! Nie musisz się martwić, że kranówa zrobi Ci w żelazku brązowe płytki kamienia, które będą później brudzić ubrania... moje żelazko działa już dość długo, więc myślę, że to dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani ze sklepu AGD
Ja tez polecam philipsa:) bo na codzien też sprzedaje zelazka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupilam sobie
Teraz naszego rodzimego zelmera i jestem zadowolona. Dosc ciezkie i o to mi chodzilo.Przerobilam juz philipsa, brauna , i jeszcze jakies dwa juz nie pamietam. Zelmer zdecydowanie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używałam brauna i tefala... brauna szlag trafił w niewyjaśnionych okolicznościach, tefal natomiast pomimo regularnego odkamieniania ciągle pluje kamieniem :/ sama nie wiem co mam zrobić, ale kusi mnie kupno tego zelmera... http://moderni.pl/towar-11331-Żelazko_zelmer_28z024_czarny_.html macie jakieś doświadczenia z tym modelem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ja mam zelmera od roku i wg mnie jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirazet
Mam pytanko,czy ktoś używał Steam O Power,kupiłam właśnie i jestm rozczarowana,chyba odeślę.Jest dość ciężki(wbrew reklamie),ale przede wszystkim nie prasuje.Zostawia tylko mokre plamy na tkaninie,kóra nadal pozostaje pomięta.Nie wiem czy mnie trafił się felerny egzemplarz,czy to po prostu bubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka45
Rozumiem, że macie problem korzystając z wody destylowanej? Jeśli używacie zwykłej z wodociągów to potem walczy się z kamieniem- proste, baniak wody destylowanej kosztuje 5zł? I wystarcza na bardzo długo, wtedy się nie patrzy na żadne odkamieniacze bo i tak nie ma prawa się cokolwiek dziać, ja za swoje żelazko z mpm płaciłam 3 lata temu 79zł- jak do tej pory nie miałam powodów do narzekań, zwracać uwagę na samą stopkę bo będzie decydowało jak łatwo będzie nim manewrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 10letniego Brauna, jakis zwykły najprostszy model, przezył już 2 upadki na podłoge, rozpadł sie na kawałki, poskładaliśmy i nadal działa jak trzeba. Prasuję sporo, z tym że nie nalewam wody do środka bo mam potworny kamień w wodzie, uzywam spryskiwacza na materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka45
Laura Diaz to polecam przy następnym żelazku korzystać z przeznaczonej do tego wody destylowanej, zapewniam, że wtedy problem kamienia się nie pojawi... W instrukcji obsługi było na 90% napisane, ja nie wyobrażam sobie ponownie prasować bez użycia pary jak już raz tego zakosztowałam :> A od siebie jeszcze polecam szukać funkcji automatycznego wyłączania, przynajmniej daje poczucie bezpieczeństwa, że przez nieuwagę nie spalimy mieszkania ( u mnie nazywa się to "strażak".)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Helenka, pomyślę o tym. Kiedyś na poczatku, włączyłam tą parę, ale się mocno wystraszyłam jak mi to zaczeło buchac na wszystkie strony, teraz jestem starsza, to i odwazniejsza się zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alazala
Kochani - nie chodzi o markę. Żelazko powinno być w miarę ciężkie. To raz.Nie używamy kranówy ani wody destylowanej - to dwa.Jedna jest za twarda, druga za miękka i po pewnym czasie wytrąca się miękki mazisty osad lub twardy jak skorupa. Wodę miesza się pół na pół. Nie najlepszym pomysłem jest dół teflonowy. Łatwo zarysować np o guzik. Jest nowsza technologia(nie pamiętam, jak się nazywa) W sklepie (dobrym) Wam podpowiedzą. Kupiłam takie (parowe) żelazko 4 lata temu. Służy mi świetnie do dziś i myślę, że długo jeszcze posłuży. A kupując trafiłam na super doradczynię, która była świeżo po szkoleniu "żelazkowym". Stąd mam te informacje, które w dodatku sprawdziły się podczas użytkowania. Nie piszę: w jakim sklepie kupiłam, ani jakiej marki. A dlatego, żebyście uwierzyli, że jestem zwykłym użytkownikiem a nie pracownikiem reklamującym swój towar. Pozdrawiam wszystkich "Żelazkowiczów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie dobre żelazko, to takie, które ma generator pary. Takie modele najlepiej prasują . Można sporo takich modeli znaleźć na magicznej planecie w bardzo atrakcyjnych cenach i od ręki. Na przesyłkę nie czeka się za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmmma
Chciałabym kupic córce żelazko - generator pary. Trochę kosztuje ale czy warto wydac tyle pieniędzy na ten zakup. Może lepsze jest zwykłe żelazko np z autoparą Poprosze o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak żelazko to z dobrej, raczej znanej firmy, większość tych tanich i mało renomowanych firm produkuje sprzęt - buble, który albo się przegrzewa, albo śmierdzi, albo przepala i niszczy ubrania ;/ wiem coś o tym. Ja polecam firmę Philips jeśli chodzi o żelazka.Fajne jest to, ja kupiłam ostatnio właśnie na tej stronie w Electro http://www.electro.pl/produkt-PHILIPS_zelazko_PHILIPS_GC_4850_2F02_Azur-305472,162.html, mają pluszowego misia gratis do tego zakupu ;) jest fajne lekkie i Philips zwraca 50 zł przy tym zakupie! I bardzo dobrze sprawdza się przy parowym prasowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam philipsa
steam glide rewelacja , tefal się chowa zresztą niedawno mi spalił teflonowy tefal i zaczeła się z niego lać woda i przestał grzać, przereklamowane są żelazka tefala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
To wszystko zależy od tego ile pieniędzy możesz przeznaczyć na ten cel. Jeżeli chodzi o żelazka w racjonalnych cenach, to ten model jest bardzo dobry: http://avans.pl/bosch-zelazko-bosch-tda-7630,id-5383 Ogólnie sprzęt Bosha jest rewelacyjnej jakości, także zobaczysz, że i to żelazko długo Ci posłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovecome
każdy ma jakieś określone preferencje, jeśli chodzi o żelazka, ja przyznam, że prasować nie znoszę, więc wybieram takie które w jakikolwiek sposób prasowanie mi ułatwi. Jakiś czas temu zakupiłam żelazko Philips i jestem z niego bardzo zadowolona. Łatwo się prasuje, szybko nagrzewa. Co prawda kosztowało nieco ponad 100 zł, ale z tego co kojarzę to w sklepie magicznaplaneta.pl można kupić taniej ze względu na częste promocje, jakie tam mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ostatnio zamowiłam dobre i tanie żelazko w sklepie interetowym www.aliexpress.pl przesyłka przyszła bardzo szybko bez żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×