Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polećcie proszę bo mam dylemat

dobre żelazko tefal czy philips??? za rozsądną cenę

Polecane posty

Gość polećcie proszę bo mam dylemat

mam stare 6 letnie żelazko bosch ale słabe 1500wat i żle prasuje w końcu dojrzałąm do decyzji o zmianie tylko zupełnie nie wiem co wybrać takie do 200 zł Philips 4410 ma duzo opini ale czy wiarygogne jest dość ciężkie bo macałam w sklepie ale może tefal lepszy tylko jaki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni717
Ja mam tefala i bardzo sobie chwalę, wytwarza dużo pary, jest lekkie i ma super stopę, przez co świetnie prasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
ja mam tego philipsa i jest świetny. szybko się nagrzewa, dobrze i dokładnie prasuje. polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam philipsa 4410
i i jestem bardzo zadowolona, Rzeczywiście dość ciężkie ale ma dobry wyrzut pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppp
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani Philips ani Tefal nie są królami żelazek, no Tefal próbuje powiedzmy. Rowenta to najlepsza marka w tej sprawie i proponuję przejrzeć ich ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczna :)
Ja kupiłam philipsa , bo jestem do tej marki przywiązana, teraz jest promocja w media expert - cena obniżona około 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porównaj sobie specyfikacje na magicznejplanecie, jest potężny wybór zarówno philipsa jak i tefala w różnych cenach. na promocji widziałam zelmer, ale nie wiem czy też byłabyś zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dody klon
Ja zdecydowanie wybralabym tefala. Dzieki niemu ulatwia mi zycie,a tym samym prasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w domu Brauna, carestyle 3 ;) Dobre żelazko z generatorem pary, sprawdza się przy wielu tkaninach, dokładnie się nim prasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×